• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextStar YE-18000 HD cx cihaz açılmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NextStar YE-18000 HD cx cihaz açılmıyor

NextStar YE-18000 HD cx cihaza uydu dan güncelleme geldi evet deyip işlemi başlattım yazılım yüklenmeye başladı flasha yazılısın mı dedi ok dedim ilerleme yok yaklaşık bir saat bekledim sonra fişi çıkarıp taktım şimdi cihazın ekranın da hiç birşey görünmüyor ne yapmam gerek bilgisi olan var mı acaba rs232 ile yazılım yüklemeyi denedim olmuyor

aleksandır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NextStar YE-18000 HD cx cihaza uydu dan güncelleme geldi evet deyip işlemi başlattım yazılım yüklenmeye başladı flasha yazılısın mı dedi ok dedim ilerleme yok yaklaşık bir saat bekledim sonra fişi çıkarıp taktım şimdi cihazın ekranın da hiç birşey görünmüyor ne yapmam gerek bilgisi olan var mı acaba rs232 ile yazılım yüklemeyi denedim olmuyor
    Eğer rs232 ile yazılım yüklenmiyor ise; muhtemelen cihazın flashında problem olmuştur.

Yetkili bir servise göstermeniz en mantıklı olanıdır.

Yorum yap

teşekürler bilgi için bu da bana ders oldu uydudan güncelleme tövbe artık

Yorum yap

birde hocam sizi yakalamışken cihazdan cihaza yazılım yüklenebiliyor mu bu cihazda bir de öyle denesem faydası olur mu acaba

Yorum yap

aleksandır Nickli Üyeden Alıntı
          birde hocam sizi yakalamışken cihazdan cihaza yazılım yüklenebiliyor mu bu cihazda bir de öyle denesem faydası olur mu acaba
          Flash zarar görmüşe benziyor. Bu nedenle hiçbir türlü yükleme yapamazsınız.
          Servis tarafından flash sökülüp yeniden programlanması gerekir.

Yorum yap

Buradaki işlemleri yapmayın denediniz mi ?
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=62091
            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
            www.next.com.tr

Yorum yap

denedim usta olmuyor malesef

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X