• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

@teknoka....

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• @teknoka....

arkadaşım bak bu işlerde daha dünkü çocuk değiliz tamammı amacım sorun çıkarmak değil ama kalkıp bana öyle akıl verici pmler atıp durma çok rahatsız olmaya başladım bak bilmiyorum ne olur ona göre aklını başına al ve düzgün hareket et.beni buraya dün üye olan birileriylede karıştırma sakın umarım bu olaylar tekrarlanmaz ...
    ayrıca bu davranışların foruma yazılım dosya vs vermekten soğuttu bunuda bilesin mesela şu yazılım verdiğim yerde neden oynama yaptın.
    ben söyleyim biss(extra modifiye)bu yazı için burda kimse sorun çıkarmaz buna eminim ve o yüzden yazdım...
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=8295
    inşallah bundan sonra pek aynı mesajda buluşmayız...

SAYGILAR...
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşım bak bu işlerde daha dünkü çocuk değiliz tamammı amacım sorun çıkarmak değil ama kalkıp bana öyle akıl verici pmler atıp durma çok rahatsız olmaya başladım bak bilmiyorum ne olur ona göre aklını başına al ve düzgün hareket et.beni buraya dün üye olan birileriylede karıştırma sakın umarım bu olaylar tekrarlanmaz ...
    ayrıca bu davranışların foruma yazılım dosya vs vermekten soğuttu bunuda bilesin mesela şu yazılım verdiğim yerde neden oynama yaptın.
    ben söyleyim biss(extra modifiye)bu yazı için burda kimse sorun çıkarmaz buna eminim ve o yüzden yazdım...
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=8295
    inşallah bundan sonra pek aynı mesajda buluşmayız...

SAYGILAR...
    sayın danger35

sana akıl öğretecek değilim, sadece forumun düzeni için yaptığınız bazı yanlışları göstermek istemiştim, bunu yapmak disiplini sağlamak bizim görevimiz.

Yazılım vermişsiniz elinize sağlık,

Forum kuralları var sayın danger35 ve siz buna uymuyorsunuz, o zaman bu forum kuralları boşuna koyuldu.

yazınızda beni tehtid ediyorsunuz gibi anlamış bulunmaktayım.

inşallah yanlış anlamışımdır.
    www.teknoshare.com

Yorum yap

madem konu özelden buraya kadar taşmış tartışalım ozaman açıkça.. objektif bir şekilde diğer yetkili arkadaşlar da fikir paylaşsın.. en başından buraya yazarsanız memnun olurum..

Yorum yap

@teknoka yahu niye tehdit edeyim arkadaşım sadece sorunları yazdım.
        bak hala yazıyorsun forum kurallarını ihlal ediyom gibi arkadaşım anlatıyorum hala anlamakmı istemiyorsun bilmiyorum hadi bilmiyen biri olsam tamam yaz haklısın ama inan 40forumda üyeyim içli dışlı ve kurallarını artık okumayı bırak ezberledim nerdeyse fakat sen hala kurallara uymuyorsun yazmışsın...
        yaptıklarında hata aramıyorsun sadece kendi sabit düşüncenin doğrultusunda gidiyorsun ve halada gitmektesin...
        hatalı yada kuralları çiğneyecek bir davranışım oldumu yazılımda biss(extra modifye)yazmakla kurallar aşıldıysa demekki bizimde forumları bırakma vaktimiz gelmiş demektir.
        açık açık türksattaki discovery açıldı işte yazılım yükleyin izleyinmi yazdım...
        @organik ustad gerçi yaşıtız ama burda yaş değil yönetici katogarisindesin usta yanlış yada kuralları bozucu bir davranışım olduysa sen ikaz verirsen daha memnun olurum...
        yoksa ben teknoka arkadaşla anlaşamıycam ...
        saygılar...

Yorum yap

@teknoka yahu niye tehdit edeyim arkadaşım sadece sorunları yazdım.
          bak hala yazıyorsun forum kurallarını ihlal ediyom gibi arkadaşım anlatıyorum hala anlamakmı istemiyorsun bilmiyorum hadi bilmiyen biri olsam tamam yaz haklısın ama inan 40forumda üyeyim içli dışlı ve kurallarını artık okumayı bırak ezberledim nerdeyse fakat sen hala kurallara uymuyorsun yazmışsın...
          yaptıklarında hata aramıyorsun sadece kendi sabit düşüncenin doğrultusunda gidiyorsun ve halada gitmektesin...
          hatalı yada kuralları çiğneyecek bir davranışım oldumu yazılımda biss(extra modifye)yazmakla kurallar aşıldıysa demekki bizimde forumları bırakma vaktimiz gelmiş demektir.
          açık açık türksattaki discovery açıldı işte yazılım yükleyin izleyinmi yazdım...
          @organik ustad gerçi yaşıtız ama burda yaş değil yönetici katogarisindesin usta yanlış yada kuralları bozucu bir davranışım olduysa sen ikaz verirsen daha memnun olurum...
          yoksa ben teknoka arkadaşla anlaşamıycam ...
          saygılar...
          sayın danger35

verdiğiniz linkde sadece neresini silmişim? bunuda açıklarmısınız, sizde neresinin silindiğini bende neresini sildiğimi çok iyi biliyoruz dimi?
          www.teknoshare.com

Yorum yap

TEKNOKA Nickli Üyeden Alıntı
            http://www.mach1digital.com/mach1for...8098#post48098

aşağıdaki linkde 14. ve 15. mesajlar arasında kalan 2 mesajda yerli kanallar için key isteniyor diğeride veriyor, key veren arkadaşın 10 dakika sonrası siz başka bir arkadaşa cevap yazıyorsunuz, peki bu discovery şifresini soran ve veren arkadaşı neden uyarmıyorsunuz ?

lütfen siz mod'sunuz, bunlara dikkat etmek gerekli,

forum kurallarını ve düzenini korumak disiplini sağlamak ile görevlisiniz, bu tip konuları lütfen atlamıyalım.

2. bir konu, bir kaç topicde gördüm, üyeler falamca yazılımı bulamadım diyor, dosya ekleme yetkisi olan arkadaşlar hemen o mesajın altına gerekli dosyayı ekliyor, ama o dosya zaten önemli başlıklarda mevcut !!! neden oradan link verilmiyor ki? o zaman önemli yapmıyalım yazılımları dimi ?
            lütfen bu durumlarada çok dikkat edelim, bu forum hepimizin.

saygılar.
            sayın danger yukarıda sana gönderdiğim pm'nin aynısı dimi ?

bu pm de seni kıracak bir şey yazmışmıyım? sadece forum düzenini ve disiplinini korumak amacı ile gönderilmiş bir (tek) pm,

fakat siz bu pm ye bile cevap vermeden, yukarıdaki yazınızı hesap sorar gibi yazıyorsunuz, ve beni tehtit ediyorsunuz.

bu tepkiniz denedir acaba ?
            www.teknoshare.com

Yorum yap

aynısını commi foruma da up ettim bak sana aynen kopyalıyorum .

Kaon Extrali Yazilimlar

--------------------------------------------------------------------------------

hispasat full okey d+-tvcabo+mediapark

tps manuel okey.
              absat -srg ok.
              polsat menuel ok.
              türksat BİSS ok

yazılımlar kup 230 ile atılacaktır.

saygılar...

@teknoka: arkadaşım bak amacım sorun yaratmak değil ama herkezi aynı kefeye koyup davranma illaki yetki görevinimi kullanıyorsun anlıyamadım.
              hatırlarsan bu ilk değil o yüzden yazma gereği duydum.neyse çocuk gibi kavga etmeyi yada burda yazışarak kötü kelimeler telafuz etmeyi seçmiyorum ben ama bu topiği açma sebebimi biraz düşünürsen senin adına sevinirim.

saygılar...

Yorum yap

aynısını commi foruma da up ettim bak sana aynen kopyalıyorum .

Kaon Extrali Yazilimlar

--------------------------------------------------------------------------------

hispasat full okey d+-tvcabo+mediapark

tps manuel okey.
                absat -srg ok.
                polsat menuel ok.
                türksat BİSS ok

yazılımlar kup 230 ile atılacaktır.

saygılar...

@teknoka: arkadaşım bak amacım sorun yaratmak değil ama herkezi aynı kefeye koyup davranma illaki yetki görevinimi kullanıyorsun anlıyamadım.
                hatırlarsan bu ilk değil o yüzden yazma gereği duydum.neyse çocuk gibi kavga etmeyi yada burda yazışarak kötü kelimeler telafuz etmeyi seçmiyorum ben ama bu topiği açma sebebimi biraz düşünürsen senin adına sevinirim.

saygılar...
                sayın danger35 silinen yer belli kırmızı ile, siz bunu sorun yapıyorsunuz, peki forum üyeleri bu yazınıza karşı türksattaki biss şifreleri hakkında foruma mesajlar yazsa dahamı iyi olucak? yetkili arkadaşlarım forumda bu tarz yazıları bulup siliyor uyarıyorlar, bazılarınıda forumdan ban ediyoruz, biri çıksa ve deseki "yerli kanallar için mod arkadaşlarımızda yazıyorlar çiziyorlar benim sorumu neden sildiniz " dese bizler ne deriz o kişilere ?

yetki meselesi nedir arkadaşım ? ilk değil diyorsun bu olayada tam bir açıklık getirirmisin..!!!

kötü kelimeler telafuz edebilirsiniz, bu sizin seviyenizi gösterir.
                www.teknoshare.com

Yorum yap

arkadaşım next softcamleride kaldır sil ozaman mach hoca softalara biss vermiş yükleyen zaten görüyor onları ve hatta teşekkür ediyor onlar dese sen ne yazıcan .ayrıca yazılımlardaki çoğu infolarda türksat biss okey yazılmış hatta eski nba açan yazılımlarda bile mevcut.
                  ilk değil bak bu kaç oldu yok kaon yazılımı yok pm yok açılan konuyu kapatma(bana cevap hakkı doğmuş sen kapamışsın)burda sabaha kadar sana yazacak değilim senin için seviyemide bozmam merak etme :
                  kimseyide tehdit etmiyorum sadece bu durumu paylaştım umarım artık sorun yaşamayız.

saygılar...

Yorum yap

arkadaşım next softcamleride kaldır sil ozaman mach hoca softalara biss vermiş yükleyen zaten görüyor onları ve hatta teşekkür ediyor onlar dese sen ne yazıcan .ayrıca yazılımlardaki çoğu infolarda türksat biss okey yazılmış hatta eski nba açan yazılımlarda bile mevcut.
                    ilk değil bak bu kaç oldu yok kaon yazılımı yok pm yok açılan konuyu kapatma(bana cevap hakkı doğmuş sen kapamışsın)burda sabaha kadar sana yazacak değilim senin için seviyemide bozmam merak etme :
                    kimseyide tehdit etmiyorum sadece bu durumu paylaştım umarım artık sorun yaşamayız.

saygılar...
                    sayın danger35

softcamlarda keylerin verilmesi değil , açık alanda yazılması,

zaten yazılımlar illegal bu yasal değilki !!!! sen olayın farkına varamamışsın.

kapatılan konuda sana cevap hakkı doğuyor diye o bölümde yetkili arkadaşa topic açtırıyorsun doğrumu ? peki neden topik kapatılıyor sayın danger35 ? kapatılmasa ne olur? peki.. sen topici açtırdın ve sana söz hakkı doğmuştu sen yazdın, sonra topic kapatıldı dimi ? peki senin yazdığın mesaj kimeydi? o kişeye söz hakkı doğmadımı senin yazdığın yazıya göre ? o kişinin topic açtırabilirmi ? sizce adaletlimi?

başka forumlarda bu gibi olaylar olmuş olabilir, başka forumlar bu forumu bağlamaz.

hala tehtit etmiyorum diye yazıyorsunuz !!! 1. mesajda yazdıklarınız tehtid değilse nedir sayın danger35 ?

madem sorunu direk buraya taşıdınız, içinizde olan herşeyi yazınız.
                    www.teknoshare.com

Yorum yap

objektif olarak değerlendirmek gerekirse; teknoka'nın yaptığı uygulama bence doğru.. key dosyalarının içinde olması farklı; burada forum içerisinde açıkça türksat biss kelimelerinin telaffuzu farklı. forum kurallarınca bu yasak zaten. commi'nin forum ayrı burası ayrı; kıyaslamaya veya örnek vermeye gerek yok zaten. danger beni yanlış anlama; ama burada kurallar açısından forum içerisinde telaffuz edilen yerli şifreleme sistemleriyle ilgili biraz daha dikkat edilmesini rica ediyorum. sözüm sadece sana değil; diğer yetkili arkadaşlara da.. hatta geçenlerde yanlışlıkla mach üstad ta bu tip bir hata yaptı, gözünden kaçmış, mesajını ben editledim.. olay bukadar basit; büyütmeye veya tartışmaya gerek yok diye düşünüyorum.. herkese sevgiler.. kolaygelsin...

Yorum yap

@teknoka tamam arkadaşım tamam sen bildiğin gibi yap demekki biz yanlış biliyoruz .biz aptalız ya bu kadar sene öyle bakıp durmuşuz forumlara hiç birşey anlamamışız sen daha iyi biliyorsun okey anlaşıldı durum...
                        sana başarılar dilerim...

Yorum yap

Arkadaşlar kavga etmeye tartışmaya gerek yok bazı konularda direkt key vs vermedikçe esnek olmak lazım bu tür konular için birbirinizi kırmayın lütfen ....
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

İki güzel kardeşimizide tanıyorum.İkinizde pırıl pırıl insanlarsınız.Aslında üstadın dediği gibi bazı şeyler içimizdedir ama dışarı telaffuz etmeyiz.Çünkü ileride sırf o ufak telaffuzdan dolayı birimizin başına bi şey gelirse hepimiz üzülürüz.Paylaşım forumlarında bu işe gönül vermiş kendi kendimize görev almış insanlarız.Bize daha doğrusu kimse yetki vermedi.Öyle bir şeyde yok.Hizmet erleriyiz.Burada veya başka yerde v.s.
                            Lütfen birbirimizi kırmadan,üzmeden çalışalım.Ara sıra böyle ufak tefek dırıltılar olur.Benim ailemle veya çocuklarımla bile tartışmalarım olur.Ama HOŞGÖRÜ en güzeli.Forumda online olduğunuzda birbirinizi konu hakkında ufaktan bilgilendirseydiniz keşke.Bence daha iyi olurdu...
                            Sonuç:İkinizde konularınızda geçmişi olan bu uydu denen zımbırtıya bulaşmış az buz değil bayağı bilgiye sahip insanlarsınız.Azcık HOŞGÖRÜ ve birazcık SABIR herşeyi çözer.Yada elimizden geldiğince çözeriz.İNŞALLAH.Kalın sağlıcakla.....
                            Haaaa unutmadan yazayım aranızda en tembelinizde benim hani hehe...

Yorum yap

evet son nokta

arkadaşlar ikinizde sevilen insanlarsınız lütfen polemik yapmayalım.!!!

danger arkadaşım her ne kadar neknota arkadaşımızın bazı yazılarına kızmış olsanızda tamamen haklı, form kuralları gereği bazı mesajlar yasak:!!! nedenine gelince tc ait platformlarda şifre yada bilgi vermek sizi belki etkilemeye bilir fakat lakit arka fonda bazı insanları etkilemekte olup lütfen bu konularda mesaj ve bilgi vermeyiniz. hepimiz bir dostuz devam ettirmek bizim elimizde ...

aksi halde gereği yapılacaktır.

konu kapatılmıştır.

saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X