• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YouTube Engellendi kirdik buyrun

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• YouTube Engellendi kirdik buyrun

YouTube Engellendi, YouTube’ye Giremiyorum Nasıl Girebilirim ?, YouTube’ye nasıl girerim ? (programsız)Posted by A. Faruk Gunaydin in Cumartesi, Ocak 19th 2008 under: Bilgisayar, Gündem, Pc Dersleri Tags: yasaklanan siteler, youtube, youtube'ye nasıl girebilirim, youtubeye giremiyorum

YouTube Engellendi, YouTube’ye Giremiyorum Nasıl Girebilirim ?

Dünyada ve Türkiyede en fazla girilen izlenen video portalı YouTube tekrar mahkeme kararıyla kapatıldı sebep ise PKK videolarının sitede cirit atması, bizde YouTube’yi kınıyoruz, ama bu yasağı dinlemeyip girmek isteyenlere de CoderTurk.org’da her zaman bir çözüm yolu vardır. Çözüm yolları çok basit ben en basitinden en zoruna doğru anlatacağım Yöntemleri görmek için devamını okuyun…

Öneri 1: ilk önce www.gizliweb.com adresine girip oradaki site ismi bölümüne www.youtube.com yazıp giriş yapmakdı ama bizim ttnet gizliweb.com uda yasakladığı için bu yöntem elimizden gidiyor

Öneri 2: http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-w...ww.youtube.com bu adrese tıklayıp direk siteye girebiliyorsunuz ama siz diğer yasaklanan sitelerede girmek için http://anonymouse.org adresine girebilirsiniz…

Öneri 3: Bu konuda yazdıklarıma bakabilirsiniz…

Öneri 4: Bu konuda yazdıklarıma bakabilirsiniz…

Bu yöntemlerle giremezseniz yorum yapın bende yeni yöntemler geliştiriyim
    dreamboxdestek

yalnız videoları izleyemiyorum bi yardımcı olurmusun flash yazılımı istiyor o da zaten yüklü ne yapmam lazım

Yorum yap

adobe 9 flash player yukle oke
      dreamboxdestek

Yorum yap

amenna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        adobe 9 flash player yukle oke
        heyran adobe 9 flas player yükledim sonuç olmsuz..

Yorum yap

valla dostum bişe diyamiyecem bo yontem le bir suru insan girdi hiç birinde sorun olmadi
          dreamboxdestek

Yorum yap

izlenebiliyor ancak login olunmuyor sanırım

Yorum yap

valla ustam ben bu konuyu takildigim butun forumlarda bu konuyu actim kimsede sorun olamadi login olmama ve izlenmeme konusu hakinda bişe diyemiyeceyim
              dreamboxdestek

Yorum yap

treewalks yükleyin açar, login için gmail hesabınızı kullanabilirsiniz.
                En büyük aptallık,
                Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

bu yöntemlerle maalesef izleyemedim videoyu açmıyor..
                  نهسه سثريهلهغمث ثقشلاثقهق

Yorum yap

yukarida yazdigim gibi bir cok yerde paylaştim ama izlenmeme konuyla karşilaşmadim
                    8 mesaji okuyun ok
                    dreamboxdestek

Yorum yap

İnternet explore kullanıcılarına bir yol da ben tavsiye edeyim:

ARAÇLAR + İNTERNET SEÇENEKLERİ + BAĞLANTILAR + YEREL AĞ AYARLARI + PROXY SUNUCU YERİNDEKİ . YEREL AĞINIZ İÇİN PROXY SUNUCU SEÇİN KUTUSUNU TIKLAYIN. ADRES BÖLÜMÜNE 165.228.131.10 B.NOK YAZAN YERE 3128 YAZIN TAMAM DEYIN.

ve artık youtube girebilirsiniz...
                      Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                      Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

spartakus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        İnternet explore kullanıcılarına bir yol da ben tavsiye edeyim:

ARAÇLAR + İNTERNET SEÇENEKLERİ + BAĞLANTILAR + YEREL AĞ AYARLARI + PROXY SUNUCU YERİNDEKİ . YEREL AĞINIZ İÇİN PROXY SUNUCU SEÇİN KUTUSUNU TIKLAYIN. ADRES BÖLÜMÜNE 165.228.131.10 B.NOK YAZAN YERE 3128 YAZIN TAMAM DEYIN.

ve artık youtube girebilirsiniz...
                        denendi super

Yorum yap

gerekirse resimli anlatimda yapa bilir saygilar
                          dreamboxdestek

Yorum yap

amenna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            gerekirse resimli anlatimda yapa bilir saygilar
                            yapabilirsen sevinirim arkadaşım

Yorum yap

flash player vetreewalks adlı programları yüklediğim halde videolar yok açılmıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X