• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D smart kazıgı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hepsinden kurtuldum

Yorum yap

Abi hangi platform olursa olsun,verdikleri dandik uydu alıcılarına mahkum olmayalım.

Bence hepimiz modüllü cihazlarda çalışan üyelik isteyelim

Hatta üç dört modül girişli cihaz geliştirmeleri için cihaz satıcılarına sesimizi duyuralım

Yorum yap

rahatsız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Abi hangi platform olursa olsun,verdikleri dandik uydu alıcılarına mahkum olmayalım.

Bence hepimiz modüllü cihazlarda çalışan üyelik isteyelim

Hatta üç dört modül girişli cihaz geliştirmeleri için cihaz satıcılarına sesimizi duyuralım
        Ben next firmasına çift modüllü cihazlar istiyoruz diye meil attım sizde gönderin

Yorum yap

modül girişli next minix hd istiyoruz.
          filbox ve dsmart modüllerini kullanalım

Yorum yap

arkadaşlar star hd ve kanal d hd nin şifreliye girmesi hakkında kimse yorum yapmıyor yerel kanallar üzerinden menfaat bekleyen doğan medyasını kınıyorum ve yazıklar olsun diyorum..

Yorum yap

yaymaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar star hd ve kanal d hd nin şifreliye girmesi hakkında kimse yorum yapmıyor yerel kanallar üzerinden menfaat bekleyen doğan medyasını kınıyorum ve yazıklar olsun diyorum..
              Payımıza düşen ne varsa yapıldı, ama nafile söz konusu kanalların sahiplerinin gözünü para bürümüş...
              MACHİNA - 3-D
              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Bende bu TRT HD belgeselin Türkçe yayın yapmamasına anlam veremiyorum adamlar benim paramla TV dümenini dönderiyorlar, bir belgeseli Türkçe dublaj yapıp yayınlamaktan acizler.

Yorum yap

- TRT HD yabancı dilde yayın yapmaz, eğer yayın yabancıysa çift dille dublajlı olarak yayın yapar.
                  - Belki sizin ses ayarlarınız ikinci dil olan İngilizce de kalmış olabilir. Kontrol edin bence.

Yorum yap

arkadaşlar dsmart'ta eurosport hd açıldı.
                    modül kullanıyorum spor paketini alacaktım ama 24 Ay Taahhütlü
                    800 tl istiyorlar.
                    hadi aldık diyelim 6 ay sonra eurosport yine kapanırsa boşuna almış olacağız..
                    sadece HD kanalları almak istesek o da olmuyor.
                    herşeyi yokuşa sürüyorlar..

Yorum yap

ds nin her zaman ki hali ben kurtuldum sizde kurtulun
                      WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                      K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

xooo
                        Üye

arkadaşlar dsmart'ta eurosport hd açıldı.
                        modül kullanıyorum spor paketini alacaktım ama 24 Ay Taahhütlü
                        800 tl istiyorlar.
                        hadi aldık diyelim 6 ay sonra eurosport yine kapanırsa boşuna almış olacağız..
                        sadece HD kanalları almak istesek o da olmuyor.
                        herşeyi yokuşa sürüyorlar..

Arkadaşım D-smartı full HD paketini aylık 22 TL ye izliyorum siz çok yüksek fiyat almışsınız anlayamadım.
                        Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

acaba sorun biz demi onlar damı adamların kampanyasına baktım aile paketi demişler 27 tl fiyat koymuşlar 13 tane kendi kanalları 30 tane zaten uyduda normal cihazlarla izlediğimiz kanallar sonrasında 10 adet kanal daha koymuş fiyat 37 tl olmuş 7 kanal daha koymuş fiyat 47 tl 10 kanal daha fiyat 57 tl sonrasında 3 kanal 69tl yani toplamda 43 kanalı ayda 69 tl den 24 ay taahhüt ederseniz ödeyeceğiniz para 1.656 tl sizce değer mi bence değmez 13 tane kanala ayda 27 tl isteyen ve kendi cihazları beş para etmeyen doğan gurubunun yalanlarla müşterilerini kandırması ve buna inanıp para verdiğimize göre demekki sorun bizdeymiş ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X