• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

nexten bayram hedyesi varmi

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• nexten bayram hedyesi varmi

slm ustalar 2000 cx net cc cam .deger modelerede . yeni yazılım olacakmi.

inşallah olur
    next ye 2000 cx süper plus usbsiz
    dreambox 500s

Yorum yap

merhaba ustalar nextten bayram hediyesi varmış yoksa c-c-cam verilecekmi bu çalışmalarınızı bekliyoruz saygılar.

Yorum yap

valla bekliyoruz merakla. ethernet bağlantısı var diyerek aldım. inşallah ccam olur. dream almadım nexte güvendiğimden ama üstadlar inşallah yaparlar. şimdiden teşekkürler. tabi hiçbirşeyin de garantisi yok. şansımıza.

Yorum yap

niye bu ustaların elindemiki size vermiyorlar sanıyorsunuz. eskisi gib emu olayı yok paylaşım en kolay olanı olmuşken
          next machina 3d

Yorum yap

m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            niye bu ustaların elindemiki size vermiyorlar sanıyorsunuz. eskisi gib emu olayı yok paylaşım en kolay olanı olmuşken
            bizde paylasım .2000 net icın ccc cam. ve 9000 serıline x bax ..verılebilır. 4mg flas var. ultraya verıldı . guzel de calısıyor. . hazır olunca.ustalar verır yazılımi..

Yorum yap

2000 HD serisine Cc cam yazılım verildi 8 mb flaş var ama ustaların 2000 serisi için yazılım ile uğraştıklarını biliyorum yakındır eli kulağındadır

Yorum yap

Yeri ve zamanı geldiğinde herşey yapılır ve verilir arkadaşlar. Gereksiz yere konu açmayalım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X