• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

New CIS 6.8

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• New CIS 6.8

Programming new card...

http://www.cellularcenter.it/duolabs/CIS68.zip

Hala ana sayfalarına koymamışlar testler bitmedi sanırım 6.8 in...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

slm

simdi baktim suanda ana sayfaya yüklenmis
      cerebro card eklenmis

Yorum yap

Evet ana sayfada var bugün itibarı ile

What's new:

Cerebro Card Supported
        Some bugs solved ( as usual )
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

Thanks MACH1 i hadn't see it. All best wishes to all.

Hans

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
            Evet ana sayfada var bugün itibarı ile

What's new:

Cerebro Card Supported
            Some bugs solved ( as usual )
            Var ama softta sorun var bir sonraki versiyonu bekleyin derim baz virüs programları soft içindeki bir dll dosyasını virüs olarak görüyor özellikle kaspersky duolabs ta bu hatayı kabul emiş bir daha ki yazılımda düzelteceklerini söylemiş bilgnize selamlar.....
            Yumuşak olma ezilirsin,sert olma kırılırsın!!!!!!

Victor Hugo

Yorum yap

İşte duolabs'ın bu konudaki acıklaması...

We already explained it many times before but probaly it is still not clear.

CIS will connect on internet for 2 reasons:

1-Blocking fake serial numbers of cloned Cas 2
              2-Checking for new software released.

By the first option we use some Windows DLLs that some weak antivirus locates as virus or trojan.

It is a weakness of the Antivirus. If you use the very qualified NOD 32 it will not cause any useless alert.

We are making a work around to this problem and it iwll be probably fixed on next version.

Duolabs
              copıed from Lucifersatforum.

Türkçesi;

Bunu daha önce defalarca tartıstık ancak henuz tam olarak anlasılmadı sanırım..

CIS interenete 2 nedenle baglanır..

1-Klonlanmış illegal Cas2 lerin fake serial nolarını bloklamak için

2-Yayınlanmış yeni bir software olup olmadıgını kontrol etmek için...

1.secenek ıcın konusursak; biz bazı windows DLL dosyalarını kullanıyoruz...bazı antıvirus programları ıse bunu virus yada trojan olarak görüyor..Bu tamammen o antıvüris programının zayıflıgından kaynaklanıyor..Eger siz daha yetenekli bir Nod 32 kullanırsanız bu durumda herhangi bir sorun cıkmayacaktır....

Biz bazı antivirus programlarında sorun yaratan bu problemı düzeltmek için ugrasıyoruz..belki gelecek versiyonda bu problem düzeltilir..
              İf you want to live forever, you must die...

Yorum yap

USTALAR .... bilgisayarımda XP HOME vardı ben BOOT RESET attım ve XP PROFESONAL yükledim. yalnız bende CLON CAS 2 var çalışmaz oldu yani pozitif olmuyo aktif olmuyo renkli olmıyo yeşil renge dönüşmüyo ne olabilir bana yardımcı olan yokmu PS veya DRIVERS sürücü problemi veya USP problemi olabilir çünkü USP kablo bağlı değl uyarısı çıkıyo. HELP MY
                62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

ustalar ben problemi çözdüm 20 gün uğuraştan sonra CAS 2 yi sonunda çalıştırdım
                  62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X