Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Linux Tabanlı Uydu Alıcıları > Dikey - WeTek > Dikey WeTek-Play /OpenElecBox > WeTek ELEC > Wetek Libreelec

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Kapalı Konu

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 03-11-2016, 21:32   #31
ozkaradag
Co-Administrator

ozkaradag kullanıcısının avatarı

Üye No: 129108
Giriş: 12-04-2015

Uydu Alıcısı: WeTek-Play 2

Boot olmuyor derken? Ne oluyor peki?

Sevgiler...
ozkaradag is online now  
Eski 04-11-2016, 00:32   #32
byagli
Section Moderator

Üye No: 42744
Giriş: 25-01-2007

Uydu Alıcısı: WP2 , KI PRO

Bu akşam sd ye kurdum imajı. Normal olarak boot oluyor. Tekrardan ellerinize ve emeğinize sağlık. Arayüz cok şık ama WP2 yi istiyorum diye bağırıyor. Görüntü süper ötesi.

Tvh 4.0 ı pasif yaptım 4.2 yi devreye aldım. Kendi kanal listemi yükledim. Herşey güzel kanallar ve disecq ayarlarım geldi .. vs. vs.

Benim gorduğum eksiklerden 1ci si m3u convertor çalışmıyor. pvr demo bulunamadı diyor. 2 cisini daha öncede başka bır bolumde yazdım. Guru nun mega oscamı bence 8.0 ile tam uyumlu değil. Offical oscam stabil çalışırken mega oscam stabil değil. Xorion eklentisinde film çıkışında altta hata günlük dosyasına bakın diyor.

Tvh ile ilgili sorum olacak. Daha once Tvh de kanal izlerken back tuşuna bastığımızda menüye dnüyor idik ama kanal arka planda göstermeye devam ediyordu. Bu ozellik yeni sürümde aktif edilebiliyor mu..

İncelemeye devam.
byagli is online now  
The Following User Says Thank You to byagli For This Useful Post:
ozkaradag (04-11-2016)
Eski 04-11-2016, 02:29   #33
ozkaradag
Co-Administrator

ozkaradag kullanıcısının avatarı

Üye No: 129108
Giriş: 12-04-2015

Uydu Alıcısı: WeTek-Play 2

Tespitlerin ve iyi dileklerin için çok teşekkürler. Bu tespitler ve yorumların beni cidden mutlu etti dostum.

M3U Converter'a bakacağım. PVR Demo istiyorsa kurarız tabii ki.

Ben her hangi bir server kullanmadığım için Oscam'ı sadece Biss'ten dolayı kullanıyorum. Farketmediğim normaldir. Stabil değil derken?

Xorion'daki sorunu anlamadım doğrusu.

Kanalın kapanması TVH ile ilgili değil, Krypton'un bugı mı desem özelliği mi desem anlamadım ama geri tuşuna uzun basınca kapanmıyor. Tabii böyle olması biraz absürt duruyor.

İncelemeye devam.

Not: Xonfluence arayüzde 4-5 saat boşta kalınca cihaz kilitleniyor bende, sizlerde de oldu mu bu?

Sevgiler...
ozkaradag is online now  
Eski 04-11-2016, 08:27   #34
yenidalga
WeTek Member

yenidalga kullanıcısının avatarı

Üye No: 44110
Giriş: 05-02-2007

Uydu Alıcısı: Wetek Play, Redline Ts7500, Next Tango

Karta yazdırıyorum imajı işlem sona eriyor ancak kartın içinde hiçbir sistem dosyası yok kart boş görünüyor.
________________________________________________________________________________
Kodi | Open Source Home Theatre Software
yenidalga is offline  
Eski 04-11-2016, 08:37   #35
byagli
Section Moderator

Üye No: 42744
Giriş: 25-01-2007

Uydu Alıcısı: WP2 , KI PRO

Alıntı:
ozkaradag tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tespitlerin ve iyi dileklerin için çok teşekkürler. Bu tespitler ve yorumların beni cidden mutlu etti dostum.

M3U Converter'a bakacağım. PVR Demo istiyorsa kurarız tabii ki.

Ben her hangi bir server kullanmadığım için Oscam'ı sadece Biss'ten dolayı kullanıyorum. Farketmediğim normaldir. Stabil değil derken?

Xorion'daki sorunu anlamadım doğrusu.

Kanalın kapanması TVH ile ilgili değil, Krypton'un bugı mı desem özelliği mi desem anlamadım ama geri tuşuna uzun basınca kapanmıyor. Tabii böyle olması biraz absürt duruyor.

İncelemeye devam.

Not: Xonfluence arayüzde 4-5 saat boşta kalınca cihaz kilitleniyor bende, sizlerde de oldu mu bu?

Sevgiler...
Gece açık bıraktım sabah kalktım cihaz açık hala ama dediğim gibi oscam donmuş kanalda sadece oscamın durduğu anın görüntüsü var. Geri tuşuna basıp tekrar aynı kanalı açınca oscam devam ediyor. Dediğim gibi.

Mega oscamın artısı var ama donma açısından beğenmediğim için diğerini kullanıyorum. Server kullanan arkadaşlarda bunu test edip yazarsa tespitim doğrumu anlarız.

Benim kendi kullandığım sürümde de cihaz uzun süre kullanılmaz ise donuyor. Fişi çekip takmak zorunca kalıyorum.

Xorion eklentisi hakkındaki aldığım hatayı akşama fotoğraf ile anlatırım.

Tşk.ler...
byagli is online now  
The Following User Says Thank You to byagli For This Useful Post:
ozkaradag (04-11-2016)
Eski 04-11-2016, 23:55   #36
besthacker
IpTv Member

besthacker kullanıcısının avatarı

Üye No: 126123
Giriş: 01-03-2014

Kart Paylaşımı: Cccam

Öncelikle Özkaradağ emeğine sağlık,teşekkürler.Hani kullandıkça alışırsın derler ya bu bende tam tersi oldu şu elek sistemlerinde,kullandıkça daha gıcık oluyorum Şu bir gerçek ki dvb izleyeceksen e2 nin üstüne yok,çünkü elec sistemde dvb izlemek bi dert.Tvh nazlı nazlı ağırdan alır bi bağlanır bi kesilir,kanal sıralaması,aktarması,convert etmesi ayrı bi dert vs vs.Hani görüntü kalitesi muhteşem falan deniyor,bu grafikler,fonlar falansa doğru ancak kanallardaki görüntü kalitesi e2 ile aynı.Oscam güzel çalışıyor,tandberg keyler de dahil olmak üzere hepsi açılıyor.Yalnız kanal geçişleri malum herkesin bildiği gibi çok ağır.Elec kullanmak zahmetli ve üst düzey uğraşı ve bilgi birikimi gerektiriyor.Yeni başlayanları bayağı bi uğraştıracak bi sistem.Daha önceleri kodi ile biraz haşır neşir olduğumdan ne nerede biraz uğraşınca hatırladım ama bu sistemler sabırlı kullanıcılar için vesselam Sd kartta duruyor yaptığın backup,tvh 4.09 daha iyi çalışıyor,4.2 bağlanmada daha zayıf ara ara zaman buldukça incelemeye devam ederim.Çalışmalarında başarılar diliyorum,zaman harcıyorsun,emek veriyorsun Allah razı olsun dostum..
besthacker is offline  
The Following User Says Thank You to besthacker For This Useful Post:
ozkaradag (05-11-2016)
Kapalı Konu

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık