• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İOS Apple Music Android İçin Güncellendi!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İOS Apple Music Android İçin Güncellendi!

Apple Music Android İçin Güncellendi!

Apple tarafından alınan bir karar ile Android işletim sistemine sahip cihazlarda da kullanıma sunulan Apple Music için bir güncelleme daha geldi.

Android işletim sistemlerinde geçtiğimiz dönemlere kadar kullanılamayan ve sadece iOS işletim sistemine sahip telefonlarda kullanılabilen Apple Music servisi alınan bir karar doğrultusunda Android işletim sistemleri ile uyumlu bir hale getirilmişti. Bu karar sonrasında Google Play Store üzerinden uygulama kullanıma sunulurken kişiler Apple'ın bu servisini kullanmak için uygulamayı indirmeye başladı.

Kullanım oranlarının günden güne arttığı Apple Music için yeni bir güncellemenin yapıldığı belirtilirken bu güncelleme ile birlikte yaşanan pek çok sorun giderildi ve uygulama üzerinde iyileştirmeler yapıldı.

Apple Music ilk defa Android işletim sistemlerinde yer almaya başlayan Apple’ın bu konuda diğer uygulamalar için de benzer bir karar alması beklenirken şu an için resmi olarak yapılan bir açıklama bulunmuyor. Uygulamanın Android işletim sistemlerinde yer alması ile birlikte Apple için yeni bir gelir kaynağı oluşturulurken yapılan son güncelleme sonrasında uygulamanın Android işletim sistemlerinde kullanılan ve tercih edilen widget için de destek verileceği açıklandı.

Apple Music için geliştirilen yeni destek sayesinde kullanıcılar direk ana ekran üzerinden oluşturacakları widget sayesinde uygulamayı daha pratik bir şekilde kullanma şansı elde edecek..
Hazırlanıyor...
X