• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Irdeto-II Yazılımları İle İlgili Görüşler-2

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Teşekkürler hocam.

Yorum yap

• G-force ve nvrgnc Üstad larıma teşekkür ederim.
      bana zaman ayırdıkları için
      ayrıca
      Yazılımı hazırlayıp bizlerin kullanımına sunanlara ve emeği geçen herkese gönülden sevgiler
      saygılar.

Yorum yap

• aksoy- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sayın tasarım hoca öncelıkle emeklerınız için çok teşekkürler hocam son yazılımda beni rahatsız eden 2 bug var acaba hocalarımız bu bugları bılıyorlarmı yoksa benım cıhazda mı problem var 1 bug cihaz bazen kendi kendine resetlıyor örneğin dün bir tp yi taratmak istedim ok tarat dedım cihaz resetledi 2 bug şifreli bir kanalı seyrederken bazen cıhaz kıtlenıyor ve kumanda dan bır işlem yapamıyorum arka anahtardan açıp kapatıyorum öyle düzeliyor next ten çok memnunum tesadüf ya dün misafırım vardı şifreli bir kanalı izlerken tamda cihazın reklamını yaparken cihazım kıtlendi acaba eskı yazılıma mı döneyim yoksa hocalarımz bu bugları düzeltirlermi saygılar. ayrıca herkese gösterdığiniz ilgi için teşekkürler
        kardeş bendede bir kereye mahsus bir tane tp taratırken ama hangi uydu hangi tp bilmiyorum kanal ekleme bölümünde tek bir tp taratırken cihaz cis olan taramaya başla dediğimde kendi kendine resetlendi ondan sonra bir daha aynı şekilde tarama yaptım sorun tekrarlanmadı.bir dahada böyle bir sorunla karşılaşmadım.sizin buradaki yazınızı görünce bende yazayım dedim.2. bug dediğiniz olay ise başıma gelmedi.önemli bir bug değil bence zaten ustalar ileride düzelteceklerdir tabiki bir bug varsa.
        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
        VU+ SOLO 2
        Popcorn Hour A-210
        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• Ben 12.4.2008 tps yazılımını yükledim. Bu daha eski biryazılım. Bunu yüklememe gerek var mı yoksa 12.4. yazılımı bunuda içeriyor mu?
          NEXT 2000 CX SÜPER PLUS USB

Yorum yap

• khakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            G-force ve nvrgnc Üstad larıma teşekkür ederim.
            bana zaman ayırdıkları için
            ayrıca
            Yazılımı hazırlayıp bizlerin kullanımına sunanlara ve emeği geçen herkese gönülden sevgiler
            saygılar.
            önemli değil arkadaş rica ederiz.önemli olan bildiklerimizi paylaşabilmek.yardımcı olabildiysek ne mutlu.tekrar iyi seyirler saygılar...

Yorum yap

• FeRRy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              NEXT_YE-2000_CIS_SUPER_PLUS_QNEC117B65_041408_TK2C1N0_MCAS _pz yazılımını yukledım ve tasarımn dediği gibi yaptım ondan sonra yanlış bi iş yaptım mı bılmıyorum ama Next_Super_Plus_Softcam_160408 i yukledim ve şimdi kanalları bazen acıyor çoğu zaman acmıyor yani yazılımı yukledikten sonra softcam yuklememekmi lazım yardım
              evet yeni yazılımı cihazına attıktan sonra sofcam yüklememen gerekiyor.
              yazılımı istersen yeniden cihazına at ama sofcam yükleme bu sefer...

Yorum yap

• caglarbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Ben 12.4.2008 tps yazılımını yükledim. Bu daha eski biryazılım. Bunu yüklememe gerek var mı yoksa 12.4. yazılımı bunuda içeriyor mu?
                problemini biraz daha açık yazabilirsen daha iyi yardımcı oluruz.birde kullandığın cihazın serisini belirt cis veya cx,usb'li veya usb'siz gibi...

Yorum yap

• selam arkadaslar ben bu yazilimi yukledim ama yasal lig tv kartı kullandiğim icin lig tvyi onceleri gec acmaya basladi simdi ise dakikalarca bekliyorum acmiyor. eski yazilima donersem hangi tarihli yazilimi yuklemeliyim cihazima tskler.

Yorum yap

• nvrgnc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    evet yeni yazılımı cihazına attıktan sonra sofcam yüklememen gerekiyor.
                    yazılımı istersen yeniden cihazına at ama sofcam yükleme bu sefer...
                    :sagol::sagol:

Yorum yap

• tps auto sorunlari ile ilgili konu basliği ariyorum onuda bulamadim. bende 2000cx super plus var ve şuana kadar hic tps auto yapamadim emu acik multilerin uzerine gelip yesil tusa basip tps auto yaptiğimda cihaz bilgi alamiyor diyor bu nedemek sizce arkadaslar.

Yorum yap

• karaoglan05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        tps auto sorunlari ile ilgili konu basliği ariyorum onuda bulamadim. bende 2000cx super plus var ve şuana kadar hic tps auto yapamadim emu acik multilerin uzerine gelip yesil tusa basip tps auto yaptiğimda cihaz bilgi alamiyor diyor bu nedemek sizce arkadaslar.
                        Anten ayarın iyi olmadığı için sinyal kalitesi düşükktür. Bu yüzden o hata mesajını verir. Şuan sinyalin ve kaliten kaç?? %?

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Anten ayarın iyi olmadığı için sinyal kalitesi düşükktür. Bu yüzden o hata mesajını verir. Şuan sinyalin ve kaliten kaç?? %?
                          sinyal %80 Kalite %40 hocam. Eğer sorun sinyal yada kalitede ise tps auto yapabilmem icin en az % de kac olmalılar. tskler.

Yorum yap

• tasarım hocam,multiler auto oluyor sonra başka kanal değiştiğinde tekrar auto yapmam gerekiyor acaba bu yazılım ile ilgili bir şeymi daha önceden problem olmuyordu,Bu yeni yazılıma ilaveler yapılırmı acaba ,kolay gelsin ellerinize sağlık.

Yorum yap

• canuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              tasarım hocam,multiler auto oluyor sonra başka kanal değiştiğinde tekrar auto yapmam gerekiyor acaba bu yazılım ile ilgili bir şeymi daha önceden problem olmuyordu,Bu yeni yazılıma ilaveler yapılırmı acaba ,kolay gelsin ellerinize sağlık.
                              arkadaşım dun aksam bende polsatlarda sorun yaşadım bazen uzun sure beklemek gerekebılıyor veya kanal ılerı gerı yapmak işe yarıyor sende bır dene ıstersen ben dun aksam ıkı dakkadan daha uzun sure sonra çözdü *******

Yorum yap

• karaoglan05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                sinyal %80 Kalite %40 hocam. Eğer sorun sinyal yada kalitede ise tps auto yapabilmem icin en az % de kac olmalılar. tskler.
                                kalite minimum 45 olsa iyi olur kardeş lnb yi sağa sola hafif çevir yükselir biraz daha...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X