• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Seri KeyEditörü [Türkçe]

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

teşekkürler dedigin gibi yapınca oluyor.
    atla:ATLANTA HD BOX....... WESTERN DIGITAL 2.5'' 160GB .HDD... SAMSUNG 40C 750 TV ÇOKLU LNB Lİ ÇANAK

Yorum yap

x-baron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar.

21.04.2008 yazılımının bir önemi kalmadı. Cihazın reebot yapmaması bu yazılımdan kaynaklanıyor. 14.04.2008 yazılımını yükleyin. Anahtardan açıp kapama ihtiyacı duymazsınız.

- İnternetten güncel bir softcam indirin.

- K.ey editorü açın. "Tüm k.eyleri sil" ikonuna tıklayın.

- Editör'ün sol üst köşesinde "Dosya" ikonuna tıklayın.

- Çıkan menüden "Softcam dosyadan" seçeneği üzerine tıklayın. İndirdiğiniz softcam'ı bulup üzerinde çift tıklayın.

- "Bitti" yazısı çıkınca "Kaydet" ikonuna tıklayın, tamamdır.

Bunu Flash belleğe kopyalayın, oradan da USB üzerinden cihaza gönderin.

Sadece bazı k.eyleri değiştirmek istediğinizde, değiştirmek istediğiniz satır üzerinde maus ile tıklayın. "K.ey düzenle" ikonuna tıkladıktan sonra açılan penceredeki eski k.eyleri silip, yenisini kopyalayın ve "tamam" deyin.

Not: Bu editörü kullanarak oluşturduğunuz kdb dosyasını cihaza gönderdiğinizde Nagra sistem Auto yapmayabilir. Bu durumda k.ey menüsünden reset atmanız gerekecektir.
      Bu durumda k.e.y dosyası hazırlamanın bir espirisi kalmadı değil mi?

Yorum yap

teşekkürler arkadaşım
        dunkes:

Yorum yap

Arkadaşlar cx 2000 plus usb li kullanıyorum. 18.04.2008 yazılımı yükle. yeşil tuş la tps ler auto. Malum kanallar zaten izlenmiyor şuan. Bu editörle hangi kanallar açılacak. Zaten multiler ve tpsler, eurosportlar auto. Biraz açar mısın. Hangi kanallar için kullanmalıyız bu editörü.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Bu durumda k.e.y dosyası hazırlamanın bir espirisi kalmadı değil mi?
            Üstad,

Zaten yukarıya yazdığım bilgilerin bir kısmı kendi çabalarımın ürünü, bir kısmı da diğer forumda yaptığınız açıklamalara dayanmaktadır.

Evet, dediğiniz doğru. Bu editor sadece kumandadan k.ey girmek istemeyenler için bir alternatif sunuyor. Ben özellikle AES k.eyleri girebileceğimizi düşünerek editor verildiğinde pek sevinmiştim ama sevincimiz kursağımızda kaldı. Şu an TPS Auto. Fakat sistem çöktüğünde günlük keylerin girilmesinde işimize yarar diye düşünmüştüm ama maalesef olmuyor.

Saygılar.

Yorum yap

tasarım hocam biraz acemiyiz.günlük ******* internetten nerden indirebiliriz.artı hotbird de bu editörle hangi kanalları seyredebiliriz günlük keylerle
              :ehehe:damarıma basanın kafasına basarımdunkes:

Yorum yap

fireman1325 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                tasarım hocam biraz acemiyiz.günlük ******* internetten nerden indirebiliriz.artı hotbird de bu editörle hangi kanalları seyredebiliriz günlük keylerle
                Burdan iyi yermi bulacaksın? :ehehe:

Yorum yap

Burdan iyi yermi bulacaksın? :ehehe:
                  zaten sizin günlük ******* alıyoruz.allah razı olsun uğraşıyorsunuz.hani fazlası varsa. fazla *** göz çıkarmaz hani ustam
                  :ehehe:damarıma basanın kafasına basarımdunkes:

Yorum yap

ye-2000 cı plus da kullana bilirmiyiz yardım
                    :tr:ATAM İZİNDEYİZ

Yorum yap

asiasi3535. Nickli Üyeden Alıntı
                      ye-2000 cı plus da kullana bilirmiyiz yardım
                      Hayır. Bu editör sadece Super Plus serisinde kullanılabilir.

Yorum yap

Yola devam...

Next 2000 Super Seri KeyEditörü [Türkçe]

*.kdb uzantılı k.e.y dosyalarını editleyebileceğiniz editör.

Tasarıma güven gerisini merek etme sen...!

Türkçesi olan anlar ellerine sağlık ustam

Yorum yap

tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkürler saygılar...

Yorum yap

sinjan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Arkadaşlar cx 2000 plus usb li kullanıyorum. 18.04.2008 yazılımı yükle. yeşil tuş la tps ler auto. Malum kanallar zaten izlenmiyor şuan. Bu editörle hangi kanallar açılacak. Zaten multiler ve tpsler, eurosportlar auto. Biraz açar mısın. Hangi kanallar için kullanmalıyız bu editörü.

Yorum yap

sinjan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Bununla yayınlar açılmaz. Sadece K.ey düzenlemek için gerekli bir editör.

Yorum yap

Bununla yayınlar açılmaz. Sadece K.ey düzenlemek için gerekli bir editör.
                                teşekkürler tasarım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X