• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D V4.174 18-01-2013 Test Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni yazılımı attın değilmi boot mode mı fab ayarı yaptınmı ve hangi kanallarda yapıyor hepsindemi bazı kanallardamı o an emu cccam vs vs açıkmı ?
    yeni yazılım attım ama fabrika ayarlarına dönmedim kanal d hd yi izlerken ekranda modül tanımlanıyor diye bir uyarı çıktı sanra modülü tanıdı yayın geldi bunu 3 4 sefer yaptı
    VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
    NEXT MACHINA 3D
    DİGİTURK CAM MODÜL FULL
    TİVİBU FULL PAKET
    120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
    VESTEL 106 CM terenova 3D
    vestiyer 500 gb hdd
    D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

Ok sabah arkadaştan modulunu ödünç istedim dener yazarım sonucu
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Bu arada bir arkadaş pm atınca hatırladım daha önce yazmamıştım M+ Tuşu ile kısayol verme sadece Medya lara değil her menudeki ayarlar satırı üstünde M+ ya basarsanız ona kırmızı simge koyar ve M+ Tuşuna oraya kısayol oluşturur arkadaşlar
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

Arkadaşlar diğer topiğede yazdım eğer cihazdan maksimum performans isteniyorsaki istendiği kesin,o halde yazılım öncesinde olsun gerek yazılım attıktan sonra cihazı FABRİKA AYARLARINA döndürelim LÜTEN.!!! Malumunuz cihazda 75 MB yazılım var eğer HAFIZA yeterince rahatlamazsa yeni yazılım yüklense bile bir şekilde cihazda istenmeyen sorunlar oluşabiliyor.Yalnız tüm bunları yapmadan gerek Cccam ayarlarınız olsun gereksede IP tv ayarlarınız olsun muhakkak YEDEK alınız.Çünki yazılım atıldıktan sonra her ikiside aynen hafızadan siliniyor.Birde yazılımları BOOT modunda atmaya gayret edelim,,,YAZILIMLA ilgili testleri ilerleyen zamanda yapmaya çalışacağım,malum bu gece KANDİL.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Gene bazı arkadaşlar cccam denerken 0 kart geliyor bağlanmıyor vs diye yazmışlardı girilen bilgileri doğru ise unutmayın Girişler şifreli yayın tercihleri içindede bağlanacak server no yu açık yapmanız lazım kapalı olursa cccam girdiğiniz bilgiler doğru bile olsa hep 0 kart der bağlanamaz.

Depo

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

kenan_04 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              yazılımı attıktan sonra cihazı fabrika ayarlarına çevirelim mi yazılımı yükledim fazla bir değişiklik göremedim
              Fab ayarı yapmaya gerek yok boot mode da attınsa ama yedeğini alıp fab ayarı yapmak her zaman daha güzel sonuç verir birde 12.1 yazılımında isen zaten çok fazla fark göremezsin ilk bakışta doğal bunlar 22.12 den sonra eklenenlerin uzun bir listesi..

Depo

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Herkesin kandilini kutluyorum.
                SONY NX710 3D & NEXT MACHINA 3D & NEXT 2000 HD CX

Yorum yap

hocam yeni yazılımda web tv scart girişlilere yine kapanmış görüntü yok, 12012013 yazılımında giderilmişti sorun selamlar

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    İndirdim panpayı usbden harddiske oynattım sorun yok bende

hocam ben indirmeden izliyorum o sırada donma yaşıyorum.

birde hızlı kanal geçişlerinde sinyal yok uyarısı alıyorum.

bende sıralama şu şekilde

show tv
                    star hd
                    fox tv
                    atv hd
                    kanal d hd

showdan kumandanın kanal tuşuna 4 kere hızlı hızlı basınca sinyal yok diyor atv hd'ye iniyorum tekrar tıklıyorum kanal d açılıyor bu sefer.

bu sorunu neden yapar?

Yorum yap

ayazefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      showdan kumandanın kanal tuşuna 4 kere hızlı hızlı basınca sinyal yok diyor atv hd'ye iniyorum tekrar tıklıyorum kanal d açılıyor bu sefer.

bu sorunu neden yapar?
                      Hızlı hızlı basmanın mantığı nedir? Cihazı ve kendini neden sıkıntıya sokuyorsun. Yavaş yavaş kullan, tadını çıkar.

Yorum yap

gazisinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        yeni yazılım attım ama fabrika ayarlarına dönmedim kanal d hd yi izlerken ekranda modül tanımlanıyor diye bir uyarı çıktı sanra modülü tanıdı yayın geldi bunu 3 4 sefer yaptı
                        sinan kardeş ben cihaza ne yüklersem önce modülü çıkarırım sonra yüklenecekleri yükler sırasıyla

1 .cihazı yeniden başlatırım
                        2 .cihaza ip aldırırım
                        3 .pink aldırırım

4 ensonda d-smart modülü takıyorum gayet güzel çalışıyor hatta bu yazılımda star hd ve kanal d hd bende daha çabuk açıyor bir önceki yazılımda özellikle fta bir yayından bu kanalların üstüne gittigimde 4 5 saniye sonra görüntü geliyordu şimdi bu yazılımda şak diye açıyor

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Hızlı hızlı basmanın mantığı nedir? Cihazı ve kendini neden sıkıntıya sokuyorsun. Yavaş yavaş kullan, tadını çıkar.

diğer kanalda takip ettiğim program var ondan öyle oluyor

Yorum yap

ileride olumu bilmem ama evde kullanmakta olduğumuz pc den machina 3 d ye bağlı olan hdd mizi görmek mümkün olurmu acaba eğer böyle bişey olsa süper olur valla

Yorum yap

Emeğe saygılarımla.....Teşekkürler yeni yazılımıda sabırsızlıkla beklemekteyız
                              Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

tabi bide machina 3 d ye uzaktan sabit ip miz ile erişip kayıt özelliğini açıp saati filan ayarlasak ve kayıt yapmaya eve gidincede izlesek valla dünyada ilk olur herhalde offf düşünmesi bile süper

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X