Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Linux Tabanlı Uydu Alıcıları > Dikey - WeTek > Dikey WeTek-Play 2 4K > WeTeK Play 2 Android

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 03-03-2017, 12:14   #21
tornacı
Yeni Üye

Üye No: 1465
Giriş: 19-11-2005

Uydu Alıcısı: dm 800 hd-wetek play2

Dostum sorunum da tam burda işte dediklerin gibi usb den Bugeet manegement ten IP tv üstünde iken m3u dosyasını gösterip yüklüyorumve bugeet listesinde oluşan bugeti de görüyorum.Üzerine gelip sil dediğim de evet siliyor bugeeti ama ıp tv bölümünde tüm kanallar silinmemiş gibi duruyorlar. İP tv üzerinde ki kanalları üstüne geldiğim de tek tek siliyorum.2000 kanalı tek tek silmenin de ne denli zor olduğunu anlatmama gerek yok.
Yeni kanal listesi yüklediğinizde bütün kanallar ve iptv
listeniz silinir. demişsiniz ne mümkün silinmediği gibi var olan listenin üstüne tekrar yazıyor.Atıyorum 2000 kanalsa,4000 kanala çıkıyor.Her seferinde kanal sayısı 2000 artıyor yani.Kolay gelsin
tornacı is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-2017, 13:59   #22
durakb
Sadık Üye

durakb kullanıcısının avatarı

Üye No: 49057
Giriş: 21-03-2007

Uydu Alıcısı: WETEK PLAY 2 - NEXT MACHINA 3D - NEXT 2000 HD MACHINA

Çok ilginç. Eğer yedek kanal listeniz var sa
Önce rastgele yenilir Vhannibal listesi yükleyiniz.
Bu durumda bütün kanallarını gider yeni liste gelir.
Sonra önceki yedeğini zi yüklersiniz.
Sevgiler....
________________________________________________________________________________
**** NEXT MACHINA 3D ****
***** W E T E K P L A Y 2 *****
*** NEXT 2000 HD MACHINA ***
durakb is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-2017, 14:04   #23
durakb
Sadık Üye

Yeni farkettim. Droid bu son versiyonda olmuyor.
Doğru sizin dediğiniz gibi iptv listesi silinmiyor.
Özkaradağ hocam ilgilenir. Bu hatayı merkez wetek
Ekibine iletir.
Sevgiler....
________________________________________________________________________________
Eski 03-03-2017, 14:24   #24
ozkaradag
Co-Administrator

ozkaradag kullanıcısının avatarı

Üye No: 129108
Giriş: 12-04-2015

Uydu Alıcısı: WeTek-Play 2

Geçici çözüm olarak şunu yap; Listeni bilgisayarda DreamSet ile açıp IPTV ile ilgili ne varsa silip kaydet.
Sonra cihazdan WeTV ayarlarına gelip Default Factory Reset'e gelip uydu ayarlarını resetle, tuneri ayarlayıp taratmadan çık, listeyi bilgisayardan alıp at.

Sorun olursa yaz dostum.

Sevgiler...
ozkaradag is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-2017, 14:49   #25
durakb
Sadık Üye

Hocam ben usb den yeni enigma2 yedeğini yükledim.
İptv listesi temizlendi. tornacı arkadaşımın dikkatine
Sevgiler....
The Following User Says Thank You to durakb For This Useful Post:
ozkaradag (03-03-2017)
Eski 03-03-2017, 16:19   #26
tornacı
Yeni Üye

Her defasında kanal listesi yeniden yüklemek yerine IP listesini silip sadece m3 dosyası yüklemek daha doğru değilmi?Bu IP tv listesi temizlenmiyor yada tek tek kanalları silmek gerekiyor.Yeni bir m3 bulduysam onu iptal edeceğim listeye ekleyip gidiyor.Bu bir sorundur.İlgili arkadaşlar wetek'e bildirip sorun çözülürse daha iyi olur düşüncesindeyim.
Sevgiler...
Eski 03-03-2017, 16:22   #27
tornacı
Yeni Üye

Kanal listesini yeniden yükleme sonrası birde picon düzenlemesi yapmak gerekiyor.Bu özelliklede Türsat için geçerli.Onun için IP tv listesinin silinme işi olursa daha mantıklı olur.
Eski 03-03-2017, 16:39   #28
ozkaradag
Co-Administrator

ozkaradag kullanıcısının avatarı

Üye No: 129108
Giriş: 12-04-2015

Uydu Alıcısı: WeTek-Play 2

Picon işi derken anlayamadım abi (yaş 50 yazıyor)?

WeTV ayarlarını sıfırlayınca liste de sıfırlanmıyor mu?

Hazır listenizi atınca da piconların hazır olarak göstermesi gerek, yani, ikinci bir iş olmamalı.

Sevgiler...
ozkaradag is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-2017, 19:44   #29
tornacı
Yeni Üye

İnceliğiniz için çok teşekkür ederim.Doğrudur 50 yaşına geldik.Özkaradağ hocam;kısaca konuyu özetlemek gerekirse durum şu.Wetek üzerinden kanal listesi yedekledikten sonra ister cihazın ayarlarını sıfırla istersen sıfırlamadan kanal listesini geri yükle (Enigma2 olarak) picons listesini ister yeniden indir isterse varsa kendi piconslarını yükle ne yaparsan yap Türksatta tüm kanallar diğer uydularda nerde ise yarısına yakın piconslar çalışmıyor.Cryzturk ustamla aynı iş yerinde olmamız münasebetiyle onun da konu hakkında bilgisi var.
Şaka bi yana uzun yıllar Dreambox kullanıcısıyım.İlk zamanlar cihazı aldığıma alacağıma bin pişman oldum.Klasik standart cihazları kullanan birisinin dreambox vari cihazlara geçmesi ve bocalama dönemini yaşaması inanın kaçınılmazdır.Sağ olsun Crayturk arkadaşımın hakkını ödeyemem.Bu wetek belasını da başıma tebelleş eden bizzati odur.O eleck kullanıcısı olarak bana tavsiye etmişti elekc'ki.Yahu droid eleck'in yanında bana artık çok daha kolay geliyor.Çünkü motorlu bir sistem kullanıyorum.chazın açılması ile birlikte bekle ki kanal yayına gelsin.Kanlallar çok geç açıyor.Kodi hakkında bilgisi olmayan birisi için libre eleck kullanmak gerçekten çok zor.Ha bu arada Enigma 2 yazılımını düzgün uyarlarlarsa hiç tereddütsüz onu kullanmaya geçeceğimi burdan da belirteyim.Sevgiler kolay gelsin.
Eski 03-03-2017, 19:44   #30
voxi
Section Moderator

voxi kullanıcısının avatarı

Üye No: 828
Giriş: 10-11-2005

Uydu Alıcısı: Wetek play2+DMM 7020hd+Vuplus UNO 4K SE

Alıntı:
tornacı tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kanal listesini yeniden yükleme sonrası birde picon düzenlemesi yapmak gerekiyor.Bu özelliklede Türsat için geçerli.Onun için IP tv listesinin silinme işi olursa daha mantıklı olur.
araya gireyim bana kalırsa kendine nerdeyse boş bir m3u listesi hazırla onu göster olay bitsin ben şimdilik öyle yapıyorum sorun kalmıyor
Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
Sorumluluk alınmaz
.
Saygılar
voxi is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok