• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Minix HD Cool 16.11.2016 Yazılımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Minix HD Cool 16.11.2016 Yazılımı

- Tandberg eklendi.

http://www.nextyazilim.com/indir/937
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

mach1 Nickli Üyeden Alıntı

- Tandberg eklendi.

http://www.nextyazilim.com/indir/937
    sayın hocam bu yazılımları rs 232 üzerinden olduğu için yükleme imkanımız yok bunuda diğer cihazlarda olduğu gibi usb den oda olmazsa uydudan yükleme imkanı verilmiş olsa bu cihazı kullananlarda yeni yazımlardan faydalanmış olacaklar.
    bu konuya çözüm bulunması dileğiyle iyi günler dilerim.
    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sayın hocam bu yazılımları rs 232 üzerinden olduğu için yükleme imkanımız yok bunuda diğer cihazlarda olduğu gibi usb den oda olmazsa uydudan yükleme imkanı verilmiş olsa bu cihazı kullananlarda yeni yazımlardan faydalanmış olacaklar.
      bu konuya çözüm bulunması dileğiyle iyi günler dilerim.
      İsteklerinizi desteknext sitesine yazın sorunlar cool ve cool inview için geçerli eklemek istediğiniz sorunları desteknext adresine gönderin yazılımların sürekli olması için

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=71467

Yorum yap

ali0 Nickli Üyeden Alıntı
        İsteklerinizi desteknext sitesine yazın sorunlar cool ve cool inview için geçerli eklemek istediğiniz sorunları desteknext adresine gönderin yazılımların sürekli olması için

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=71467
        sayın dostum oraya yazmakla sayın hocama yazmanın bir farkı yok sayın mach1 hocamız da kullanıcıların yazdıklarını fırsat buldukça mutlaka okuyor ve ilgili birimlerede yansıttığından eminim çünkü sonuçta next kullanıcılarının istek ve görüşleri ne kadar dikkate alınır ve ne kadar çözüm bulunursa kullanıcılarda asla nextten vazgeçmedikleri gibi eşe dosta arkadaşlara cihaz alacakları zaman mutlaka nexten başka cihaz almamalarını tavsiye ederek satış grafiğinin artmasına sebep oluyorlar next firmasıda bunu bildiği için er yada geç çözüm bulmaya çalışıyorlar bundan şüphem yok

Yorum yap

sayın dostum oraya yazmakla sayın hocama yazmanın bir farkı yok sayın mach1 hocamız da kullanıcıların yazdıklarını fırsat buldukça mutlaka okuyor ve ilgili birimlerede yansıttığından eminim çünkü sonuçta next kullanıcılarının istek ve görüşleri ne kadar dikkate alınır ve ne kadar çözüm bulunursa kullanıcılarda asla nextten vazgeçmedikleri gibi eşe dosta arkadaşlara cihaz alacakları zaman mutlaka nexten başka cihaz almamalarını tavsiye ederek satış grafiğinin artmasına sebep oluyorlar next firmasıda bunu bildiği için er yada geç çözüm bulmaya çalışıyorlar bundan şüphem yok
          Anladım inşallah sorunlar bildiriliyordur destek.com sitesi arge ekibine bildiriyor mach 1 ustamızda ilgileniyor forum bir de kullanıcıların istekleri zor oluyordur sadece machina 3d ve yeni mini 2000 hd internet machina ile ilgili sorunları ilettiğini biliyorum yazmıştım burada diğer cihazlara ilgilenilmiyor denmişti tabiki TÜRK firmaların ürünlerini tercih edeceğiz onlarda sorunlarımızı gidermeliler cool için tandberg eklendi cool inview için hala beklemedeyiz inşallah ilgilenirler.

Yorum yap

yazılım yüklenmedi geçersiz yada uyumsuz bin dosyası gibi mesaj veriyor yükleme olmadı

Yorum yap

metinakrep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              yazılım yüklenmedi geçersiz yada uyumsuz bin dosyası gibi mesaj veriyor yükleme olmadı
              sadece rs 232 kablosuyla yüklenir

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı
                sadece rs 232 kablosuyla yüklenir
                Neden rs232 ile yüklenmeye sunulmuş her kullanıcıda rs232 kablo yok olsa bile laptoplarda çeviricilerde sürüm vb sorun oluyor düzeltilmesi gerek cool inview'e hala tandberg yazılımı verilmedi usb ile yüklenmeye sunulması gerekiyor.

Yorum yap

ali0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Neden rs232 ile yüklenmeye sunulmuş her kullanıcıda rs232 kablo yok olsa bile laptoplarda çeviricilerde sürüm vb sorun oluyor düzeltilmesi gerek cool inview'e hala tandberg yazılımı verilmedi usb ile yüklenmeye sunulması gerekiyor.
                  bizimkilere verildide ne oldu yükleyemedikten sonra,anlaşılan makina serileri dışındakiler artık dışlanmış durumda kimsenin yazılanlara cevap bile verdiği yok.

Yorum yap

bizimkilere verildide ne oldu yüleyemedikten sonra,anlaşılan makina serileri dışındakiler artık dışlanmış durumda kimsenin yazılarına cevap bile verilmiyor.
                    aynen destek verilmiyor ara sıra mail : [email protected] ve desteknext adresine yazıyorum powervu ve tandberg içinde tüm kullanıcılar yazsa sonuç alabiliriz.

Yorum yap

ali0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      aynen destek verilmiyor ara sıra mail : [email protected] ve desteknext adresine yazıyorum powervu ve tandberg içinde tüm kullanıcılar yazsa sonuç alabiliriz.
                      ikimizden başka yazan varmı tabi cevap alınamadığını çoğu kullanıcı bildiği için yazmanın bir anlamı yok diye düşünüyor

Yorum yap

ikimizden başka yazan varmı tabi cevap alınamadığını çoğu kullanıcı bildiği için yazmanın bir anlamı yok diye düşünüyor
                        Bilmeyen kullanıcılarda gördüm yazılım verilecek diye bildirim geldi ama hala yazılım yok yazmaya devam ediyorum ayrıca powervunun da ileride ekleneceğini düşünüyorum ilk önce şu tandberg sorunu çözülsün eminim gönderen kullanıcılar vardır.

Yorum yap

Arkadaşlar bu cihazda diğer next cihazlarında olduğu gibi film izle menusu yokmuydu.
                          cihazım 2. tv ye bağlı nadir kullanıyordum ama eskiden bu cihazdan film izleyebiliyordum.

bu güncellemeler ile kaldırıldımı yoksa benmi bunadım kafayı yemek üzereyim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X