• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

nextstar ye-2000cı siyah kasa

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• nextstar ye-2000cı siyah kasa

arkadaşlar nextstar ye-2000cı siyah eski kasa ön yüzey gri,bu cihazdan elimde iki ad.var ikisininde sorunu aynı sadece star türkiye ve show türkiye kanallarında aşırı donma ve parçalanma söz konusu diğer tüm kanallar sorunsuz,denemediğim yöntem kalmadı sorunu bir yürlü gideremedim,böyle bir olayla karşılaşan oldumu yada bu cihazlara ait uygun yazılım varmıdır acaba...
    Forum Kuralları

uygun yazılım konusunda herhangi bir kesin fikrim yok ama bir tavsiyem olacak;bu kanalların frekanslarındaki sayıyı küçült veya büyüt,,,yani frekans rakamını ve sr rakamlarını dediğim şekilde bi dene...kolaygelsin...
    İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
    CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
    KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
    ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

mpl Nickli Üyeden Alıntı
      arkadaşlar nextstar ye-2000cı siyah eski kasa ön yüzey gri,bu cihazdan elimde iki ad.var ikisininde sorunu aynı sadece star türkiye ve show türkiye kanallarında aşırı donma ve parçalanma söz konusu diğer tüm kanallar sorunsuz,denemediğim yöntem kalmadı sorunu bir yürlü gideremedim,böyle bir olayla karşılaşan oldumu yada bu cihazlara ait uygun yazılım varmıdır acaba...
      arkadaş bendedeayni sorun sadece 1-2 frek.yukarı yada aşaya yapman gerek
      UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

Bendede vardı ben premier106000 modeline çevirdim flash yükleyip mükemmmel çalıştı arkadaşlar tavsiye ederim.Flash dump isterseniz upload ederim ............

Saygılar........................
        Doğuş Elektronik S A K A R Y A

Botech-Next&NextStar-Yumatu-Hyundai-Redline-Coship-Taplin-Amstrad yetkili servisi

(0264-781 26 98)

Yorum yap

newdigitalist Nickli Üyeden Alıntı
          uygun yazılım konusunda herhangi bir kesin fikrim yok ama bir tavsiyem olacak;bu kanalların frekanslarındaki sayıyı küçült veya büyüt,,,yani frekans rakamını ve sr rakamlarını dediğim şekilde bi dene...kolaygelsin...
          sorun tp'lerle ilgili değil o dediklerinizi zaten yaptım bu daha çok yazılımsal bir sorun yada tuner v.s.arızası gibi bir şey olsa gerek,galiba en mantıklısı flash'a en uyumlu bir dump dosyası bulup atmak olacak,yinede ilgileriniz için tşk.ler arkadaşlar...
          Forum Kuralları

Yorum yap

andalucia Nickli Üyeden Alıntı
            Bendede vardı ben premier106000 modeline çevirdim flash yükleyip mükemmmel çalıştı arkadaşlar tavsiye ederim.Flash dump isterseniz upload ederim ............

Saygılar........................
            @andalucıa prm106000 modeli %'de % uyumlumu,eğer sorun yoksa bende onu yükleyip bir deneyeyim...
            Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X