• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İmdatttt GÖrÜntÜ Gİtİİ

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İmdatttt GÖrÜntÜ Gİtİİ

arkadaşlar 2000x cı plus cihaza yazılım attım cihazın ekranında -OFF yazdı arkadan kapatıp açtım cihazın önünde bulunan ekranda görüntü gitti fişi çektim taktım banamısın demiyor ne oldu bu cihazaa şimdi yandımı yoksa

Cihazın önünde End yazmadan kapatırsan böyle bağırırsın tabiki. Servise götürüp, Flashı yeniden programlatman gerekebilir.

Yorum yap

slm

sonesmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar 2000x cı plus cihaza yazılım attım cihazın ekranında -OFF yazdı arkadan kapatıp açtım cihazın önünde bulunan ekranda görüntü gitti fişi çektim taktım banamısın demiyor ne oldu bu cihazaa şimdi yandımı yoksa

Yorum yap

valla sanırım boşa bağırmışım imdat diye ne cihazı okutmaya gerek kaldı nede flaşh değiştirmeye gerek kaldı yeniden 1 saat kadar bekledikten sonra tekrar cihazın ön panelinde bulunan kanal + tuşuna basılı tutarak fişini taktım canavar gibi önpanelde 0030 yazısı çıktı tekrar yazılımı attım cihaz şimdi fişek gibi arkadaşlar duyrulur

Yorum yap

Sorun kalmadığına göre konu kapanmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X