• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yardım lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardım lütfen

selamlar benim MSI 915PL NEO-V (7143 v1.0) ana kartım var şu anda ddr 400 ram kullanmaktayım, fakat bunu daha da yükseltebilirmiyim (533 yada667) yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla NEŞETdunkes:
    [email protected]

acil lütfen

Yorum yap

aleni olarak msn adresinin forumda verilmesi yasaktır
      anakartınızda ram takılacak yer varsa yükseltirsiniz.ama şu an kullandığınız ram bilgileri ile yeni alacağınız ram bilgisinin birbirini tutması gerekmektedir.yannış bir şey yapmamak adına ram i söküp alacağınız yere beraberinizde götürürseniz garanti olur

Yorum yap

Bunu MSI Türkiye temsilcisine sorsanız daha iyi olur.
        En büyük aptallık,
        Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

SaĞol Ergİr KardeŞ Dİkkat Etmedİm

Yorum yap

Yanit Beklİyorum

Yorum yap

neşet Nickli Üyeden Alıntı
              selamlar benim MSI 915PL NEO-V (7143 v1.0) ana kartım var şu anda ddr 400 ram kullanmaktayım, fakat bunu daha da yükseltebilirmiyim (533 yada667) yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla NEŞETdunkes:
              [email protected]

@neşet anakartınınmarka modeli bu ise MSI 7143-010 I915PL NEO-V DDR SES+LAN+SATA 8X-16X Chip Intel® 915PL Chipset İşlemci Intel® Pentium 4 / Celeron D processors in LGA775 FSB 533 / 800MHz Bellek 2xDIMM slot, max 2 GB DDR333
              2GB DDR333 takabilirsin yanlız slotddr 333 olacak kolaygelsin.

Yorum yap

teşekürler cımsky

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X