Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > vBulletin > vBulletin > Genel ve Teknik Sorunlar

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 29-03-2006, 09:49   #41
organik81
WebmasteR

organik81 kullanıcısının avatarı

Üye No: 2
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Vu+ Duo - Triple Dragon - Next2500 DPCI Plus - Next7500 CI

Alıntı:
DARK_01 tarafından gönderildi
kendi bilgisayarım için degil bir forum acmak istiyorum ama korkuyorum lisans gerekiyormu bilmiyorum birde kendi bilgisayarımda serbest derken neyi kaesdettin onu anlayamadım kusura bakma biraz acemiyim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tskr
kendi bilgisayarında deneme ve öğrenme amaçlı kaçak kurabilirsin.. ama internet üzerinde kuracaksan lisanslı alman gerek normalde. kaçak kullanımların tespiti durumunda forumu kapatırlar..
organik81 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-03-2006, 11:25   #42
DARK_01
Yeni Üye

Üye No: 11191
Giriş: 29-03-2006

çok tesekkür ederim yardımlarınız için phbb de bu lisans olayı gecerli deyil deyilmi onu internet üzerinde yayınlasak olur
DARK_01 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-03-2006, 16:56   #43
Pronunciation
Yeni Üye

Üye No: 5716
Giriş: 21-01-2006

Parse error: parse error in d:\program files\easyphp1-8\www\forum\includes\config.php on line 53

hocam böyle bir hata veriyor

/forum/install/install.php

link in sonuna ekliyince üstteki hatayı weriyor yardımcı olursanız sevinirim...
________________________________________________________________________________
www.pronunciation.info.tr.tc
Pronunciation is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-04-2006, 23:26   #44
BeTa
Yeni Üye

BeTa kullanıcısının avatarı

Üye No: 14500
Giriş: 30-04-2006

bende bu hatayı verdi nWarning: fetch_config(c:\program files\easyphp1-8\www/includes/config.php): failed to open stream: No such file or directory in c:\program files\easyphp1-8\www\includes\class_core.php on line 2303

Warning: fetch_config(): Failed opening 'c:\program files\easyphp1-8\www/includes/config.php' for inclusion (include_path='.;C:/Program Files/EasyPHP1-8\php\pear\') in c:\program files\easyphp1-8\www\includes\class_core.php on line 2303

Configuration: includes/config.php does not exist. Please fill out the data in config.php.new and rename it to config.php neden acaba..Birde normal resimli kurulum varmı hosting için...

Düzenleyen : BeTa - Tarih : " 30-04-2006 " - Saat : 23:30
BeTa is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-05-2006, 01:34   #45
organik81
WebmasteR

Alıntı:
BeTa tarafından gönderildi
bende bu hatayı verdi nWarning: fetch_config(c:\program files\easyphp1-8\www/includes/config.php): failed to open stream: No such file or directory in c:\program files\easyphp1-8\www\includes\class_core.php on line 2303

Warning: fetch_config(): Failed opening 'c:\program files\easyphp1-8\www/includes/config.php' for inclusion (include_path='.;C:/Program Files/EasyPHP1-8\php\pear\') in c:\program files\easyphp1-8\www\includes\class_core.php on line 2303

Configuration: includes/config.php does not exist. Please fill out the data in config.php.new and rename it to config.php neden acaba..Birde normal resimli kurulum varmı hosting için...
Configuration: includes/config.php does not exist.
konunun ilk mesajındaki anlatımı dikkatli okumamışsın orda cevabı yazıyor.. anlatımı dikkatlice uygulamanı öneririm..
Eski 01-05-2006, 01:54   #46
BeTa
Yeni Üye

Tamam ustam onu düzelttim congif.php deki new silmemişim ama şimdi de

There seems to have been a problem with the database.
Please try again by clicking the Refresh button in your web browser.

An E-Mail has been dispatched to our Technical Staff, whom you can also contact if the problem persists.

We apologise for any inconvenience.

Diyor acaba ben config de username şifre falan yazmadım onunla bi alakası varmı acaba....
Eski 01-05-2006, 02:18   #47
organik81
WebmasteR

Alıntı:
BeTa tarafından gönderildi
Tamam ustam onu düzelttim congif.php deki new silmemişim ama şimdi de

There seems to have been a problem with the database.
Please try again by clicking the Refresh button in your web browser.

An E-Mail has been dispatched to our Technical Staff, whom you can also contact if the problem persists.

We apologise for any inconvenience.

Diyor acaba ben config de username şifre falan yazmadım onunla bi alakası varmı acaba....
o ekranda sağ tıkla ve kodları koy bakalım. hata kodlarını görmek gerek. muhtemelen kurulumu tamamlamadan ara aşamalardan birinde geri dönüp baştan başladın. bu nedenle db hatası verir. bunun için ilk aşamada veritabanını boşaltman gerek, tabloların temizlenmesi gerek.
Eski 01-05-2006, 02:34   #48
BeTa
Yeni Üye

Hocam şöyle oldu şimdi başlattım ışıklar falan yanıyor.Hepsi dediğin gibi www klasörün içine upload klasörünün içindekileri olduğu gibi kopyaldım sonra .new uzantısını sildim config.php kaldı.Sonra sağ ikondan sağ tıkladım yönetim dedim tablo çıktı phpmyadmin işte apache falan sonra db oluşturmaya geldi onuda oraya forum yazdım dediğin yere sonra git dedim ama hata verdi sağ taraftan yerel web dediiğim yere tıklayınca...Hata nedir acaba bi de hata msjlarına bakıp onları yollayayım artı olmadı deyince bi forumx diye bi db oluşturdum oda olmadı iki db oldu onları kaldır butonuna basıp kaldırcam dimi....
Eski 01-05-2006, 02:50   #49
BeTa
Yeni Üye

Hocam şimdi baştan yaptım kurup. admincp
archive
clientscript
cpstyles
customavatars
customprofilepics
images
includes
install
modcp

böyle bi sıralama çıktı..http://127.0.0.1/forum/install/install.php bunu yaptım ama o zamanda Not Found
The requested URL /forum/install/install.php was not found on this server.

çıktı.niye olmuyor acaba..
Eski 13-06-2006, 10:32   #50
İ.K.S.X.
Katılımcı Üye

Üye No: 806
Giriş: 10-11-2005

Uydu Alıcısı: Next 8000 xcam plus-9000 ultra-2000 süper plus

hocam program için cok saol.forum kurdumda biz bunu nasıl türkçeye cevirebiliriz ayrıca konu acamadım bir türlü.yardımlarınız için saol..
İ.K.S.X. is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık