• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Serisi Android cihazlar için Uzaktan Erişim Uygulaması (Apk)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D Serisi Android cihazlar için Uzaktan Erişim Uygulaması (Apk)

Next Machina 3D Serisi Android cihazlar için Uzaktan Erişim Uygulaması (Apk)

Android işletim sistemli Kullanıyorsanız (Telefon,tablet vs.) ve işletim sisteminiz 4.00 ve üzeri bir sürüme sahip ise

Eklentideki uygulamayı Andoraid işletim olan cihazınıza kurarak Next Machina 3D serisi cihazınıza telefon yada tabletiniz ile Sanal klavye sayesinde kolayca ulaşarak Next Machina 3D Süper cihazınızı kontrol edebilirsiniz..

Next Machina 3D Cihazınızın 06.12.2014 tarihli güncel yazılımı cihazınıza yükleyerek
    Cihazınızın Menü - Ayarlar - Tercihler Kısmına gelerek

Phone RCU kısmını Açık yaparak kaydedinin

İnternet ayarları kısmından cihazın aldığı IP numarasına bakıyoruz..

Daha sonra Android cihazınızda uygulamayı çalıştırarak IP Adress Yazan kısma Machina 3D serisi cihazınızın aldığı IP adresini girerek Connect tuşuna basarak uydu alıcınızı kontrol etmeye başlayabilirsiniz..(Full fonksiyon kumanda bulunmaktadır,sınırlı kullanımdır.)

İOS işletim sisteminde çalışmaz.!

Uygulamayı kullanabilmeniz için Next Machina 3D cihazınız ve Andorid cihazınız AYNI AĞ ÜZERİNDE OLMALIDIR.!!

Uygulama kullanımında cihazdan cihaza farklılıklar olabilir..

Eklenen Dosyalar
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Next Machine 3D: 17.12.2014 - Uzaktan Kumanda Uygulaması (TEST)

SmartRCU.apk
    Bu uygulama sadece aynı ağ üzerinde iken çalışmaktadır.
    Uygulamada girilecek bilgilerde 0 kullanılmadan girilmelidir.
    Telefonuzda cıkan Ip adresinde 0 rakkamı silinerek giriş yapıldığında
    ürüne bağlanarak işlem yapabilirsiniz.

örnek
    IP address: 192.168.001.035 çıkan bilgiye
    192.168.1.35 olarak girildiğinde ürüne bağlanarak işlem yapabilirsiniz.
    Alıntı:
    (Next Servis)

İNDİR!!! NEXTSERVİS

Yorum yap

Bu zaten verildi neden tekrar konu açıldıki tarihte yeni yapılmış insan karıştırıyor.
      Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

sayın arkadaşlar ben birtürlü bu smart RCU dosyasını telefonuma yükleyemedim usb kablo ve wi-fi ilede denedim başaramadım bu arada telefonum samsung galaxy s3 next machinadaki ayarlar tamam ama telefondaki ayarlar ile oluyor biri bana nasıl ne şekilde yüklendigi konusunda yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler

Yorum yap

23kemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sayın arkadaşlar ben birtürlü bu smart RCU dosyasını telefonuma yükleyemedim usb kablo ve wi-fi ilede denedim başaramadım bu arada telefonum samsung galaxy s3 next machinadaki ayarlar tamam ama telefondaki ayarlar ile oluyor biri bana nasıl ne şekilde yüklendigi konusunda yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler
          cihazınızı usb ile bilgisayara bağlayın dosya yöneticisi ile bilgisayardan dosyayı kopyalayın cihaz hafızasına yapıştırın. kopyalama bitince cihazdan dosya yöneticisini açın ilgili dosyayı tıklayıp yükleyin yada direkt olarak cepten dosyayı indirin daha sonra kurun.
          :tr: :manga:
          Başkalarını bilen kimse bilgili,
          Kendini bilen kimse akıllıdır.:dedeeee:

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Bu zaten verildi neden tekrar konu açıldıki tarihte yeni yapılmış insan karıştırıyor.
            Sayın @uydu3405 Alttaki lingi tıklar veya next servise girerseniz ne zaman verildiğini görürsünüz niçin verildiğini de next servisi arar sorarsınız.

http://www.nextservis.com/

Tarihi de değiştirdiyse onlar değiştirmiştir.

Bilginize.

Sizi farkında olmadan yanılttıysam kusuruma bakmayın.

kolay gelsin.

Yorum yap

Konular birleştirildi.
              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
              www.next.com.tr

Yorum yap

Teşekkürler Karbon usta arkadaş yazdığıma kırılmış ama bu konuyu görünce zaten anlamıştır.
                Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

sinbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  SmartRCU.apk
                  Bu uygulama sadece aynı ağ üzerinde iken çalışmaktadır.
                  Uygulamada girilecek bilgilerde 0 kullanılmadan girilmelidir.
                  Telefonuzda cıkan Ip adresinde 0 rakkamı silinerek giriş yapıldığında
                  ürüne bağlanarak işlem yapabilirsiniz.

örnek
                  IP address: 192.168.001.035 çıkan bilgiye
                  192.168.1.35 olarak girildiğinde ürüne bağlanarak işlem yapabilirsiniz.
                  Alıntı:
                  (Next Servis)

İNDİR!!! NEXTSERVİS
                  sayın büyüklerim teşekkürler sagolun yardımlarınız için

Yorum yap

Hersey cok guzel anlatilmis ellerinize saglik ta eger uydu alicisinin kendi orijinal kumandasi kayip ise ne yapiyoruz hic bisey yapamiyoruz galiba

Yorum yap

Kumandası bozuk kayıp olan gidip satınalacak bayi yada servisten yani dertmi bu
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Kumandası bozuk kayıp olan gidip satınalacak bayi yada servisten yani dertmi bu
                        Imkanlar kisitli ya burda Belcikada her sokakta bayi yok maalesef eger baska bir imkani varsa yazin lutfen

Yorum yap

Samsung Note 4 cep tel ile ben bu kumanda işini denedim vede süper çalıştı çekim gücü kumanda dan bence çok iyi idi.ters den bile kumanda etti telefon.

Yorum yap

Sordugum sorulari muhatap alip cvp yazan herkeze saygilar sevgiler,ben uzaktan kumanda isini halletim,sizede onerim 3d machina menusunde telefon kumanda ayarini hep acik tutun ki orijinali bozulursa kolayca kumanda edebileysiniz cunku her yazilim yuklendiginde kapaniyo saygilar

Yorum yap

Yurtdışındaymışsın haklısın tabii o zaman..
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X