• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

allah aşkına bi bakın

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• allah aşkına bi bakın

arkadaşlar lütfen bana bi yardımcı olun.sorunum şu bende next 2000 süper plus cıs var.usb li.benim evde hotbird kurulu ama sadece şifresiz kanalları izleyebiliyorum,şifreli olanların hiçbiri göstermiyor.hangi yazılımı yüklemem lazım bu softcam falan bunlarda lazım'mı sırasıyla ne yapmam gerektiğini anlatırsnız çok sevinirim.usb den yazılım yüklemesini biliyorum ama ne yüklemem lazım onu bilmiyorum.saygılarla

yada şöyle soruyum hergangi bir uyduya geçtim diyelim yazılım yüklücem neler yüklemem lazım yani işin sistemi nedir.yazılım ve softcam aynı şeymi hangisini yüklücem yada ikisinidemi?

Yorum yap

shıno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar lütfen bana bi yardımcı olun.sorunum şu bende next 2000 süper plus cıs var.usb li.benim evde hotbird kurulu ama sadece şifresiz kanalları izleyebiliyorum,şifreli olanların hiçbiri göstermiyor.hangi yazılımı yüklemem lazım bu softcam falan bunlarda lazım'mı sırasıyla ne yapmam gerektiğini anlatırsnız çok sevinirim.usb den yazılım yüklemesini biliyorum ama ne yüklemem lazım onu bilmiyorum.saygılarla
      yada şöyle soruyum hergangi bir uyduya geçtim diyelim yazılım yüklücem neler yüklemem lazım yani işin sistemi nedir.yazılım ve softcam aynı şeymi hangisini yüklücem yada ikisinidemi?
      bahsettiğiniz sorun ile ilgili aşağıdaki linki inceleyiniz.
      Burdan Bakabilirsiniz

şuan için emu ile izlenen bir kanal yok.
      kolay gelsin.
      Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
      --------------------------------------------------------------
      Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
      Next YE-18500 HD+Plus
      90cm ofset çanak (türksat) sabit,
      90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
      90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
      110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
      500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

arkadaşım senin cihazınla thor uydusunda çok güzel kanallar var ve cihazın otomatik açar forumu araştır ve bellekle yazılımını at.seyret.saygılar.

Yorum yap

Bu tür bir konu başlığı ile bu forumdan yararlanamazsınız. Lütfen kurallara uygun, sorunlarınızla ilgili bir başlık açın.

Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X