• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Otobüsleri taşlandı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Otobüsleri taşlandı

Milliyet gazetesinden alinti :
    Wörgl’de oynanan hazırlık maçı sonrası Kitzbühel istikametine hareket eden Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüs ilk kavşakta taşa tutuldu
    Olayda otobüsün ortasında bulunan kapının camı kırıldı. Bu arada Fenerbahçe resmi internet sitesinde yayınlanan olay haberinde ise taşı atıp kaçanların üzerlerinde Galatasaray forması olduğu ifadesi yer aldı.

Benim yorumum :
    Bunu yapan kisilerin hangi forma altinda olurlarsa olsunlar futbol ve sporla hic ilgilerinin olmadigini bu kisilerin terorist(futbol teroristi),provokasyon yaparak olay cikarmak istediklerini dusunuyorum.Yurt disinda yapilan , yabanci bir takimla yapilan , hicbir onemi olmayan ve diger Turk Takimlarini ilgilendirmeyen bir mactan sonra yoldan gecen bir takimin otobusunu taslamak normal insanlarin yapacagi bir sey degildir.Bu olayi GS taraftarina maletmek istemiyorum , olsa olsa birkac delidir.:no:
Hazırlanıyor...
X