• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sevgililer gunune ne alacaksınız?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sevgililer gunune ne alacaksınız?

arkadaşlar ilk once sevgililer gununu şimdiden kutlarım

merak ettim diye ne alacaksınız sevgilinize?

gerçi benim sevgilim yokta ama inşallah bulurum bir zaman

sizlere kutlu olsun:muckk:
    C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

gümüş bir kolye kolyenin ucunda kalp gümüten ve 1 adet kırmızı gül...slmlar...

Yorum yap

sadece bir dostumuz yanıtlayacakmı?
      C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

23 senelik eşimle ilk gün nasılsa sevgimiz şimdi de aynıdır bizler bu yaşda da olsa yine sevgililer gününden bahsediyoruz buradan ilk önce eşimin sevgililer gününü daha sonra tüm sevgililerin gününü kutlar nice mutlu yıllar dilerim
        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

evet arkadaşlar herkezin sevgililer günü kutlu olsun,en güzel hediye bence onu sevdiğinizi gözlerine bakarak söylemektir.......saygıla

Yorum yap

yoy: yyy: yyy: yyy: yyy: yyy: tüm arkadaşlarımın sevgililer gününü kutlarım. en büyük sevgili annelerimizi unutmayalım aglarsa anam aglar gerisi yalan aglar

Yorum yap

benim sevgilim yok ama sevgilisi olanların sevgililer gününü kutlarım darısı benim başıma
              Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
              Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
              Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
              Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
              Ö.HAYYAM

Yorum yap

ali_next sanırım aynı dertten müzdaribiz bu yüzden hediye mediye alamıyorum...zaten olursa da hergün sevgililer günüm olur.bu işler tamamen ticaret kokuyor babalar-analar-sevgililer günü vs vs önemli olan bir gün değil bir ömür boyu sevmek ilgi göstermek...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X