• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• MAKARACI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de yazılımı sorunsuz yükledim.Kanallarda silinmediği gibi hiç bir ayarda da değişiklik olmadı.

Sp DPCIS

Kolay gelsin.
    +1 Emeğine sağlık hocam teşekkürler ellerin dert görmesin.

Yorum yap

• Arkadaslar bazi sorunlar var yerlerİ karismis cis larin ama kanallar gİtmİyor rs 232 İle ve yazilimin ÖzellİĞİ 1 nolu mesajda yazili
      hocalarin ellerİne saglik

Yorum yap

• Emeklerine TŞK ler
        this

Yorum yap

• memoli42. Nickli Üyeden Alıntı
          Arkadaşım NS yazılı olan yazılımı Boot modunda atınız.Cihazı fişe takarken program eksi tuşuna basılı şekilde açınız ve boot modunda yazılımı atınız.
          teşekkurlar kardeş şuan atıyo yazılımı çok saol yalnız yazılımlar karışmış lutfen duzeltilsin cihaz gidiyodu az kalsın

Yorum yap

• yazılımda sorun oluştu

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
            BU başlıkta olacaktır

Digitv auto
            Polsat auto
            Premier nds ***
            Viasat nds *** test 1-2 kanal açar siriusta ndsten
            sevgil mach 1 hocam yazılımı yükledim fakat cihaz boot landı ön panelde (0) işreti göründü cihaz açmadı yardım ederseniz sevinirim emeginiz için saygılar

Yorum yap

• bahcıvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sevgil mach 1 hocam yazılımı yükledim fakat cihaz boot landı ön panelde (0) işreti göründü cihaz açmadı yardım ederseniz sevinirim emeginiz için saygılar
              aynı sorun az once banada oldu cihazın ön panalınden kanal eksi tusu basılı iken fişini takınız boot modunda ns yazan yazılımı atınız düzelir memoli arkasıma teşekkurler

Yorum yap

• benim cihazım next ye 2000 cıs super plus yazılımı flaş bellek le attım sorun oluştu rs232 ile mi atmam lazım

Yorum yap

• yuann2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  aynı sorun az once banada oldu cihazın ön panalınden kanal eksi tusu basılı iken fişini takınız boot modunda ns yazan yazılımı atınız düzelir memoli arkasıma teşekkurler
                  ön panelinde eksi tuşu yokki

Yorum yap

benim cihazım next ye 2000 cıs super plus yazılımı flaş bellek le attım sorun oluştu rs232 ile mi atmam lazım
                    ewet rs 232 ile atman lazımkanal eksi tusuna basılı tut cihazın fişini tak boot modunda ns yazan yazılımı at düzelir
                    ben oyle yaptım duzeldi

Yorum yap

ön panelinde eksi tuşu yokki
                      cihazın onune bak menu tusunun altında asağı ok tuşu var ona basıcaksın sora fişi takıp boot modunda at yazılımı duzelir

Yorum yap

• bu yazılımla sirisu taki hangi kanlar izlenebiliyor yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

• 2000 super cıs cıhaza aıt yazılım fılaş dıskle atıldı,cıhaz arkadaşların dedığı gibi sıfır modunda takılıp kaldı,boat modunda eski yazılıma dondum cıhaz duzeldı ve kanallar hala duruyordu,polzatlar açlılmadı keylerı yanılenınce polsatlarda duzeldı.yetkilıler açıklama yapana kadar yenı yazılımı şahsen yuklemıyeceğım, bılgilerınıze...
                          optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                          .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

• evet bende merak ettim sırusta hangi kanalları açıyo acaba

Yorum yap

• muammer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              2000 super cıs cıhaza aıt yazılım fılaş dıskle atıldı,cıhaz arkadaşların dedığı gibi sıfır modunda takılıp kaldı,boat modunda eski yazılıma dondum cıhaz duzeldı ve kanallar hala duruyordu,polzatlar açlılmadı keylerı yanılenınce polsatlarda duzeldı.yetkilıler açıklama yapana kadar yenı yazılımı şahsen yuklemıyeceğım, bılgilerınıze...
                              arkadaşım benım cihazda 2000 cıs gri kasa bende aynı sorunla karşılaştım boot modunda yenı yazılımın ns yazanı yukledim sorun yok sadece yazılımların yeri karışmış sende benim gibi siyah kasa 2000 cıs yazılımını yuklemişin ns liyi at sorun yok ben kullanıyom bendede o yazsı çıkmıştı kanallar duruyo ns liyi bootta atabilirsin

Yorum yap

• next 2000 cıs süper pluslarda ön panelde eksi tuşu yok arkdan açma kapatma anahtarından kapatsam olurmu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X