• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 fta usb uçtu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 fta usb uçtu

dün hotbirde bakan çanağa multifeed takarak sirius ve astrayi sisteme dahil ettim, yeni *** kanallari açıyor mu diye baktım bazilarini açti **stler tv mesela. sonra hotbirde döndüm bi baktımki free ler açmaya başlamış en son yazılım yüklü ama açmıyordu ilginç neyse olan oldu aniden cihaz ultra hizda çalışmaya başladı, kanal geçiş hızı 1 salise desem yalan olmaz, daha önce çok receiver kullandım ama bu hız başımı döndürdü, cihaz kumandanın bazı tuşlarına yanıt vermemeye başladı , menü ekranı filan hiçbir şey ekrana gelmiyordu sadece ses aç kapa birde kanal değiştirme çalışıyordu, farklı uydular da seçemiyodum. keşke bu hizha hep çalışsa dedim ama arka anahtardan da kapa aç yapınca eski haline gelmesini istemiyordum, avrupa yakasına izlemek için mecburen aç kapa yaptım ve eski haline geldi cihaz. neden bukadar ultra hizda çalıştı cihaz bilemiyorum ama yazılımdan epey bir şey atınca ultra hızlı kanal geçişi olabilir sanırım.

yeni yazılımlarda 4 paket auto olduğu için muhtemelen sapıtmış olabilir buda normal bişey zaten cihazın çalışma hızı mükemmel dahada hızlı olacağını sanmam saygılar
    :tr:NEXT&NEXTSTAR:tr:KARADENİZ ELEKTRONİK-MANİSA-0236 2384714-2395985

Yorum yap

doktor'un bir açıklaması vardı:

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40247

demiş ki :

10)konan autolar aslında cihazı 10 kat yavaşlatırdı,en az hasarla bu kadar oluyor.

sanırım sen şansına yazılımda bir açık yakaladın ve bazı kontrolleri pas geçebildin. bu da makinayı hızlandırdı.

Yorum yap

halitgultekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        doktor'un bir açıklaması vardı:

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40247

demiş ki :

10)konan autolar aslında cihazı 10 kat yavaşlatırdı,en az hasarla bu kadar oluyor.

sanırım sen şansına yazılımda bir açık yakaladın ve bazı kontrolleri pas geçebildin. bu da makinayı hızlandırdı.
        aynen dediğin gibi kanal geçişleri çok hızlı denilen seoul dan bile(kullandım) kat kat hızlı oldu cihaz bir 5dk lığına da olsa. demek ki cihazın kapasitesi var mış hiç olmazsa bunu gördüm.

Yorum yap

hafıza ne kadar doluysa işlev ona göre ağırlaşır, cihazın diğer işlevlerini bir an unutması sayesinde kanal geçişleri hızlanmış olabilir....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X