• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Flash Disk

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Flash Disk

Son çıkan next2000 USB girişli recevirlarda uygulanan flash disk olayı Next'in diğer modellerine ufak bir operasyonla uygulanbilirmi?
    Benim fikrim şu....
    laptoplar için yazılım atmak için kullanılan usb/com dönüştürücü ile flash disk'ten yazılım, kanal listesi + Key listesi gönderilmesi uygunmu?
    Artı bu işlem uygulanabilirse şuan çok sık değişen AES'key listesini haftalık flash diske atıp bu şifreleri flash diskten okunması sağlanabilirmi?
    Son çıkan cihazları inceliyorum genelde flashları 4MB'a çıkardılar. eğer bu flash belleği flash diskle istediğimiz kadar çıkartıp cihazın flashınıda yükseltmiş olmazmıyız...
    Benimki sadece bir düşünce....
    Üstadların görüşüne sunuyorum... Saygılar....

teoride olabilir fakat yazılım illaki değişecek ve hatta donanımsal bir eklenti veya değişiklikte zorunlu olabilir...

Yorum yap

Konu genel bir ifade içerdiğinden ilgili alana kaydırılmıştır...

Yorum yap

bence çok mantıklı pratik bi kullanım için flashdiskler ile cihazın usb girişlerinden yükleme yapılması biraz da bilgisayar mantığıyla çalışması imkansız bişey değildir diye düşünüyorum...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X