• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 7.5.2009 Twin Protokol Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın baba yüksel ikimizde babayız ben niye kafa bulayım cihaz yeni bende sizin gibi dostların vereceği bilgiler sayesinde yapamadıklarımı öğrenmeye çalışıyorum.ama yukarıda yazdığım gibi taktım ve fav tuşuna bastım ama hiç bir işlem olamadı.olan bir şey için niye soru sorayım.ayrıca kafa bulma işlerine karekterim hiçde uymuyor.

NOT:Yalnız ben belleği içi tamamen boş iken takıyorum.içinde illaki cihazın yazılımı olması şartmı?
    dostum belleğe attığınız yazılım veya settingleri masa üstünde sarı klasörü açarak usb ye gönderin birde öyle deneyin
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• şıko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      05.07.2009 yazılımı indiremiyorum benden üyelik istiyor oysa üyeligim var sofcam veya önceki yazılımları alabiliyorum nedense bu inmiyor saygılar bu arada yeni yazılım için emegi geçen herkese teşekkürler. indiremesemde
      çok yardımcı oldunuz teşekkürler

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        dostum belleğe attığınız yazılım veya settingleri masa üstünde sarı klasörü açarak usb ye gönderin birde öyle deneyin
        sayın yenisayfa zaten sarı dosya olarak konursa zaten yükleme olmaz bende dediğiniz gibi içindekini çıkarıp öyle koyuyorum.şu an yazılım atmada sayenizde sorun kalmadı ama kanal yedeğini usb ye almaya çalışıyorum onu beceremedim.

ilginiz için teşekkürler.
        BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
        ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

sayın yenisayfa zaten sarı dosya olarak konursa zaten yükleme olmaz bende dediğiniz gibi içindekini çıkarıp öyle koyuyorum.şu an yazılım atmada sayenizde sorun kalmadı ama kanal yedeğini usb ye almaya çalışıyorum onu beceremedim.

ilginiz için teşekkürler.
          burayı ıncelersen burdan her konuyu bulursun

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=37685

Yorum yap

• Selam arkadaşlar,Yazılımlarda emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.Bende şu an Next2000CX süper plus ve 17500 fta var yazılımları yükledim 53 derece den X BOX ile hotbırd,hellasat,sesat,W2,eurobırd,Astra19 ve nilesat uydusundan sorunsuz izliyorum.Söyleyecek kelime bulamıyorum süpersin NEXT.

Yorum yap

• s.a öncelikle ustalara emeklerinden dolayı teşekür ediyorum bu twin boardlı yazılımlar 2000x plus serisine verilemezmi bu cihazlardan durumu iyi olmayan insanlarda binlercesi var o insanlarında buna hakkı yokmu ve bu insanlarında bu tur imkardan faydalanya hakkı var diye düşünuyorum ben bir sattıcıyım ve iki gündür hep bu yönde o kulanıcılardan bize ve ustalara sitem etiklerine şahit oluyorum benim burda yazdıklarım sadece bu tur kulanıcıların dileklerini iletmemdir herkese teşekürler
              وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ALLAH CC BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR

Yorum yap

• denizci56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Selam arkadaşlar,Yazılımlarda emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.Bende şu an Next2000CX süper plus ve 17500 fta var yazılımları yükledim 53 derece den X BOX ile hotbırd,hellasat,sesat,W2,eurobırd,Astra19 ve nilesat uydusundan sorunsuz izliyorum.Söyleyecek kelime bulamıyorum süpersin NEXT.
                dostum xbox cihazıda kaç paraya aldığınızı yazarsanız bizlerde bilgilenmiş oluruz
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• turan45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  burayı ıncelersen burdan her konuyu bulursun

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=37685
                  sayın turan45 kardeşim orada ne var arkadaşım kumandanın fonksiyonlarını anlatıyor.kılavuzuda okudum ama usb aracılığı ile cihazdan flaş belleğe nasıl kanal yedeği veya sistem yedeği alınır nerede yazıyor onu söyleyebilirmisin.veya bana ling vermek yerine eğer bu yedek alma işine biliyorsan iki satır yazı ile anlatsan çokmu zor bir şey

Yorum yap

• ellerine saglık

Yorum yap

• next cihazlarla uyumlu xbox ücretini izmir bölge bayisinden öğrendim 170 tl bigi edinme amaçlı

Yorum yap

sayın turan45 kardeşim orada ne var arkadaşım kumandanın fonksiyonlarını anlatıyor.kılavuzuda okudum ama usb aracılığı ile cihazdan flaş belleğe nasıl kanal yedeği veya sistem yedeği alınır nerede yazıyor onu söyleyebilirmisin.veya bana ling vermek yerine eğer bu yedek alma işine biliyorsan iki satır yazı ile anlatsan çokmu zor bir şey
                        usb'yerine tak help tuşuna bas ok.yoy:
                        :toplu:

Yorum yap

• BERC SAGBAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          usb'yerine tak help tuşuna bas ok.yoy:
                          hd cihaz kumandasında help yani yardım tuşu yok ve onun yerine bir başka tuşunda kullanıldığı kılavuzda yazmıyor.

Yorum yap

@uyducubaba kullanım kulavuzunda yazmaz bazı daha doğrusu bir çok özellik sanradan dahil edildi.sizin sorunuza gelince büyük ihtimal flaş belleğinizde bir sorun var veya fat32 olarak biçimlendirmemişsiniz.
                            bellek pc deyken bilgisayarıma girin usb nizin ismi neyse onun üzerine gelip sağ tıklayın.resimde vereyim.

fat32 değilse sağ tuş biçimlendir derken fat32 olarak biçimlendir sorun kalmaz.

Yorum yap

hd cihaz kumandasında help yani yardım tuşu yok ve onun yerine bir başka tuşunda kullanıldığı kılavuzda yazmıyor.
                              HD kumandasında kanal listeni yedek almak istiyorsan info tuşuna basacaksın.saygılar

Yorum yap

• emeği geçen tüm ustalarıma teşekürler vede çalışmalarında başarılar dilerim saygılarımla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X