• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

X-Box ve Next Cihazlar ile Açılan Kanallar

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

jsc sporlar ne zaman açılacak acil
    :tr: :tr: :tr: :tr: :tr:

Yorum yap

jsc ler açık ----ama nilsat udusundan.izlemek isteyen anteni o uyduya çevirecek .

Yorum yap

53 dereceden başkasına çevirmem imkansız novalar yok jsc sporlar yok ab sat lar geliyor gidiyor ne olacak bu x-box ların hali

Yorum yap

sayın nex firması 2000 cıs cihazımız var herkese tavsiye ettik aldırdık ama şimdi azeri kanalarını hala çözemediniz maçları seyredemiyoruz aciillllllllllllllllllll....................... lütfen ilgilenin

Yorum yap

maslak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sayın nex firması 2000 cıs cihazımız var herkese tavsiye ettik aldırdık ama şimdi azeri kanalarını hala çözemediniz maçları seyredemiyoruz aciillllllllllllllllllll....................... lütfen ilgilenin
            Sizin için bu kanallar önemli ise geçici çözüm olarak 122.59 yazlımını geri yükleyip forumdaki ilgili konudaki yönlendirmeleri yapıp izleyebilirsiniz.

Ayrıca @doktor'un açıklamasını herkesin okumasında fayda var.
            doktor Nickli Üyeden Alıntı
            arkadaşlar ..bazı yazıları okurkan sinirlenmemek elde değil diyorum..yazılımda yapılan aynı tp deki biss kanallarının açılmasında görülen bekleme süresinin normale dönmesi......ve bunun içinde özel bir id bölümü eklendi..maç yayını olmasa kimi ilgilendirecekti?açılmayan bir kanal için ilerde her sistem değiştiğinde özel yazılımmı yapılması doğru yoksa genel olarakmı düzenleme o kimseyi ilgilendirmez.bu yazılımda diğer uydularda yer alan aynı tp deki biss yayınlarının düzelip düzelmediğine bakan varmı?nerden biliyorsunuz çalışmadığını?
            altyapı düzenlendi,tek sorun bahsedilen yayınların 1) sadece maç süresince kontrol imkanı olması ve genelde gece2)kontrol için şifreye geçmesini beklemekten başka yol olmaması 3)keyinin sabit olmaması...

altyapı düzenlenmeden geçici değişiklik sadece geçici çözüm olurdu..şimdi maç sırasında alınacak yarım saatlik bir kayıt ile önce bu açılmayanların teknik farklılığı bulunur ve gerek bu yazılıma ekle giderilir,gereksede bunun için özel yama yapılır...bu cihazları tabiki sadece türkiyede kullanmıyorlar,sonuçta yazılımın amacı belli bir kanalı açmak değil biss sistemindeki sayıları artan yayınlarda ilerde çıkabilecek benzer sorunlara kökten çözüm üretmek...ve çözümde tabiki sunulacak arkadaşlar merak etmeyin...saygılar
            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
            www.next.com.tr

Yorum yap

21 dereceden seyrediyorum bir haftadır şifrelilerin tamamı net med-spor kanalları vs. hiçbiri açmıyor,baut hızı falan tamam ,yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

tarzan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                21 dereceden seyrediyorum bir haftadır şifrelilerin tamamı net med-spor kanalları vs. hiçbiri açmıyor,baut hızı falan tamam ,yardımcı olursanız sevinirim.
                arkadaş ben deki x box 53 dereceden alıyor kısmende olsa çalışan kanallar var bence sende anteni 53 dereceye çevir

Yorum yap

21 derece gittimi gelmiyecekmi bilgisi olan varmı

Yorum yap

uylas Nickli Üyeden Alıntı
                    21 derece gittimi gelmiyecekmi bilgisi olan varmı
                    gelmiyecek galiba müşterilerle papaz oacağız:trts:

Yorum yap

• tvi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      gelmiyecek galiba müşterilerle papaz oacağız:trts:
                      53 dereceye dönersen hepsinden iyidir.
                      KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
                      KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
                      :tr:

Yorum yap

• Arkadaşlar 53 dereceye geçin diyoruz aylardır. Ben sadece hafta sonları köye gittiğimde X-boxı kullanıyorum. Şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadım. Sorun yaşayan arkadaşlara bakın hep 33 ve 21 dereceden data alıyor. 53'e geçin rahat edin.

Yorum yap

• s.a arkadaşlar bende 53 dereceden yayınları alıyordum bir hafta öncesine kadar şuan yayınlar yok bende 17500cx var acaba yayınlarda mı sorun var yoksa bendemi şuanda 53 derceden yayın alan arkadaşlardan bilg almak isitiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

Yorum yap

• xbox ile açılan theme x ler açılmıyor;Yayındanmı ? acaba saygılar.

Yorum yap

• Şimdilik yayınlar yok..Geri gelirse açar inşallah..
                              Computer High Engineer
                              Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                              Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                              Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

• x box

Mrdp Nickli Üyeden Alıntı
                                Şimdilik yayınlar yok..Geri gelirse açar inşallah..
                                değerli ustalarım,herkeze iyi kandiller.x box ile 2000dp spr pls, anımax absat vsaire açmakta,2000spr pls x box ile fta durumunda dır,cihaz farkından mı, yazılım farkından mıdır, saygılarım ile herkeze iyi forumlar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X