• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Digi tv abone kartı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Digi tv abone kartı

Ya arkadaşlar bir yerden elime orjinal thor uydusundaki Digi tv kartı geldi ancak bunu elimde olan next 2000 xcıs super plus ve next 2000 xcıs plus cihazları nede Mavi zeta ve orion dream modül görmüyor kart büyük bir ihtimalle sağlam bu kartı nasıl okutabilirim hangi modül yazılım ve ya cihaz bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Arkadaşım madem ORİJİNAL KART diyorsun MODÜLLE niye uğraşıyorsun.! TAK ÜSSTEKİ KART
    YUVASINA olsun bitsin. hem CIS Süperde hemde X CIS 'ta o YUVA var zaten..
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Evet var ama hatalı kart uyarısı veriyor ve çalışmıyor.

Yorum yap

emuyla açık olan paketin kartını niye aldın arkadaşım
        chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

its_too_late Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Ya arkadaşlar bir yerden elime orjinal thor uydusundaki Digi tv kartı geldi ancak bunu elimde olan next 2000 xcıs super plus ve next 2000 xcıs plus cihazları nede Mavi zeta ve orion dream modül görmüyor kart büyük bir ihtimalle sağlam bu kartı nasıl okutabilirim hangi modül yazılım ve ya cihaz bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.
          DigiTV kartı makine ile eşleşir ve sadece kendi makinesinde çalışır oldu ki birşekilde makinenin boxkeyini öğrendin ve modüle girdin anca o şekilde kartın çalışır...

Yorum yap

sayın dyox18 almadım bir arkadaşımdan hediye olarak geldi sağolsun. Sayın Digium verdiin bilgiler için teşekkür ederim anladığım kadarıyla bir işe yaramıyacak.

Yorum yap

çogu kartlarda deniyorum kart hatası alıyorum arkadaşa aynen katılıyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X