• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

taşınabilir disk

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• taşınabilir disk

ben superplusa üç tane taşınabilir disk denedim 80 gb de başarıl sonuc aldım ama 250 ve 320 gb takınca usb hatası disk boş veya hatalı dedi sizdede öyle oluyomu acaba merak ettim ..bi çözümü varmı acaba?

disklerin formatını fat32 yap tanır.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

eminmisin? ne yapsam tanımıyoda:-) tanıtan varmı hiç acaba

Yorum yap

tanıyo tanıma sorunu yok mesela fat 32 boş hdd takıyom usb yada disk hatası diyo ,fakat içine biraz müzik atıyom tanıyo hemen ama müzik çalınca başlıyo müzik sonra hemen takılıyo ne yapsan olmuyo makineyi resetlemek zorunda kalıyom nedir sorun acaba 80likte hiç sorun yok

Yorum yap

kuzey64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tanıyo tanıma sorunu yok mesela fat 32 boş hdd takıyom usb yada disk hatası diyo ,fakat içine biraz müzik atıyom tanıyo hemen ama müzik çalınca başlıyo müzik sonra hemen takılıyo ne yapsan olmuyo makineyi resetlemek zorunda kalıyom nedir sorun acaba 80likte hiç sorun yok
          Slm bir arkadasımdan duymustum ustad onun yalancısıyım eger dogru bılgı degılse aynı sorunu oda yasamıs fakat sonra dıskı boldum dedı rahat eettım atıyorum 400 gb diski 80*5 gibi bolmus ve verımlı sonuc almıs ısıne yararsa kullan bu bılgıyı saygılarımla

Yorum yap

sagol kardeş onuda denedim yine sonuc olumsuz disk hatalı diyo başka bişey demiyo sanırım yazılımsal 80 gb üstünü tanımıyo yazılm galiba yeni cıkacak yazılımda bunu düzeltirler inşaallah ustalar

Yorum yap

Bende Western Digital 1 TB hard disk var. Fat32 formatladım. Biraz uzun kayıtlarda şöyle bir şey oluyor, 4 GB gibi bir dosya oluşturduktan sonra kayıt devam ettiğinden ikinci dosyayı oluşturmaya geçiyor ama ikinci dosya daha 1 Gb olmadan kendiliğinden kaydı bitiriyor. Acaba bu neden olabilir arkadaşlar??

Yorum yap

sagol kardeş onuda denedim yine sonuc olumsuz disk hatalı diyo başka bişey demiyo sanırım yazılımsal 80 gb üstünü tanımıyo yazılm galiba yeni cıkacak yazılımda bunu düzeltirler inşaallah ustalar
                yazılımla alakası yok.bende WD 120 gb hdd harici var.canavar gibi tanıyor kayıt yapıyor ve kayıtlarıda izliyorum.siz marka modeli yazın ve formatını yazın.
                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                VU+ SOLO 2
                Popcorn Hour A-210
                TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

baymantik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bende Western Digital 1 TB hard disk var. Fat32 formatladım. Biraz uzun kayıtlarda şöyle bir şey oluyor, 4 GB gibi bir dosya oluşturduktan sonra kayıt devam ettiğinden ikinci dosyayı oluşturmaya geçiyor ama ikinci dosya daha 1 Gb olmadan kendiliğinden kaydı bitiriyor. Acaba bu neden olabilir arkadaşlar??
                  Arkadaşlar yardımınızı bekliyorum....

Yorum yap

Yazılımda sorun yok

Arkadaşım, ben 100 GB, 250 GB ve 500 GB lık disklere gayet sorunsuz bir şekilde saatlerce kayıt yapabiliyorum (6.5 saat kayıt yaptım hiç sorun çıkmadı).
                    Sanırım senin kullandığın diskler bozuk.
                    Çünkü bazen normal gibi gözüksede bozuk olabiliyor. Onu özel disk kontrol programlarıyla test edebilirsin. Bir diğer ihtimal bazı diskler (örnek 1 TB lık bazı disklerin bazı serileri hatalı- bilgisayarda düzgün çalışsa da hatayı İşletim sistemi telafi edebiliyor) üretimden hatalı. İnternette diskinin seri numarasını gir ve üretim hatası olup olmadığını kontrol et.
                    kolay gelsin

Yorum yap

250 samsungla denedim olmadı seagate 32o taktım aynı hata fat32 tek bölüm herikiside şaştım kaldım eger içine müzik atarsam hatalı disk demiyo müzikleri klasörleri görüyo fakat oynatmaya tıklayınca makine kitleniyo neyapsam donmuş vaziyette kalıyo arkadan dügmeden ac kapa yapıyom anlamadım gitti!! 80likle sorun yok

Yorum yap

smart disk 250 gb 2.5 inç (FAT32) ile kayıt yapıyorum... Ancak 4.29 GB'den sonra başka bir dosya oluşturuyor. oda 2.9 gb'ye gelince kayıt duruyor... yani uzun süre kayıt yapamıyorum... lütfen yardım....
                        tek anlayamdiğim sorun bu sitede cok sayiyida arkadaslarimiz diyoki harici hdd sorunsuz calişmaktadir nasil yane benim kafam bir türlü basmiyo..hdd yi kulandiğim cihaz next 2000 cx sp usb.......bu harici hdd nasil fat32 yapilir ve güzel bir programi varmi..saygilar

gördüğüm kadariyle tüm sorun hdd 4.29 gb kayit hatasi ..bunu acil şekilde çözümlenirse seviniriz...

Yorum yap

androit68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          smart disk 250 gb 2.5 inç (FAT32) ile kayıt yapıyorum... Ancak 4.29 GB'den sonra başka bir dosya oluşturuyor. oda 2.9 gb'ye gelince kayıt duruyor... yani uzun süre kayıt yapamıyorum... lütfen yardım....
                          tek anlayamdiğim sorun bu sitede cok sayiyida arkadaslarimiz diyoki harici hdd sorunsuz calişmaktadir nasil yane benim kafam bir türlü basmiyo..hdd yi kulandiğim cihaz next 2000 cx sp usb.......bu harici hdd nasil fat32 yapilir ve güzel bir programi varmi..saygilar

gördüğüm kadariyle tüm sorun hdd 4.29 gb kayit hatasi ..bunu acil şekilde çözümlenirse seviniriz...
                          Fat32 tipi sistemde işlem yapılabilecek max boyut 4 gb dir.
                          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                          www.next.com.tr

Yorum yap

Bende WD 3,5 inç 500 Gb. HDD var. Fat32 formatlı ve 2000cis te kayıt yapıyorum. Hiçbir sorun yok...

Yorum yap

kafayı yedirteceksiniz bana denemedigim disk türü kalmadı 80 gb yi gecince yapıyo bunu valla pes

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X