• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey Dağıtıma Başladı...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kurlar o hale geldi ki, sanirim firma da satmaktan sa bu kurlarla TL karsiligindan satmamayi tercih ediyordur...

Diyecektim ama bir baktim;
    on siparis satis ayni fiyattan devam ediyor... 😲😞

Anlayamadim....

Hep birlikte bekliyoruz...

Ben Allahtan sansliyim, hem Wetek Play hem de Kii Pro var elimde....

Selamlar...

Yorum yap

• Bu ay sonu umarım gelir iyice yılan hikayesine döndü olay kimse tarih kesin veremiyor.

Yorum yap

• ali.tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Kurlar o hale geldi ki, sanirim firma da satmaktan sa bu kurlarla TL karsiligindan satmamayi tercih ediyordur...

Diyecektim ama bir baktim;
        on siparis satis ayni fiyattan devam ediyor... ����

Anlayamadim....

Hep birlikte bekliyoruz...

Ben Allahtan sansliyim, hem Wetek Play hem de Kii Pro var elimde....

Selamlar...
        Firmayı fazla tanımıyor olabilirsiniz.Firma hiç de düşünmeye çalıştığınız gibi düşüncede olan bir firma değil.Dikey bu pazarın en eski köklü firmalarındandır.Bu kadar gecikmenin sebebi tamamen wetek kaynaklı.Dikeyin sahibi şu an bu işin çözümü için yurt dışında.Gönlünüz rahat olsun.Zaman uzadı ve uzadıkcada herkes sabırsızlanıyor.Bir hayır vardır.Belkide cihazlarda bizim görmediğimiz veya duymadığımız sorunların çözümü için gecikmede olabilir.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Az biraz daha sabır arkadaşlar .
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Dikey iletişim Elektronik firmasından onlarca ürün aldık yerini yurdunu biliyoruz az bir süre kaldı güvensizlik olmasın sonra bir firma sahibi değilki bu insanlar merak etmeyin cihazlarımız gelecektir

saygılar
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Arkadaşlar bence sorun wetek slovakya ana firmada
              Avrupa da bile ürün stoklara daha yeni girdi. WeTek firması Siparişleri karşılayamıyor.
              Ama en kısa sürede Cihazlarımız kargolanacaktır.

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Firmayı fazla tanımıyor olabilirsiniz.Firma hiç de düşünmeye çalıştığınız gibi düşüncede olan bir firma değil.Dikey bu pazarın en eski köklü firmalarındandır.Bu kadar gecikmenin sebebi tamamen wetek kaynaklı.Dikeyin sahibi şu an bu işin çözümü için yurt dışında.Gönlünüz rahat olsun.Zaman uzadı ve uzadıkcada herkes sabırsızlanıyor.Bir hayır vardır.Belkide cihazlarda bizim görmediğimiz veya duymadığımız sorunların çözümü için gecikmede olabilir.
                Ben firmayi ve yetkililerini tanimiyorum, daha once Wetek Play satin aldim firmadan ve bir sorun da yasamadim, amacim firmayi veya urunu kotulemek degildi, sadece durum tespiti yapmaya calistim son kullanici olarak.
                Bir sekilde yanlis yorumlansin istemem..
                Wetek yanlis politika izlemis bu durumda Dikey'i de zorda birakmis...
                Bekliyorum ben de hepimiz gibi, hayirlisi...

Selamlar.

Yorum yap

• Bekliyoruz.

Yorum yap

• ya aslında herkes haklı ama eksik olan birşey var mesela diğer firmalarda bazıyetkili ve o firmanın teknik elemanı yada departman mı neyse üyelerin ya ürünü satın alanların sorunları yanıt veriyorlar yardımcı olmaya çalışıyorlar diğer forumlarda isimm vermeyeyim ama dikeye bakıyorumda Allahın bir çıkıpta ya arkadaşlar sıkıntı şurdan yada burdan afınıza sığınarak açıklama yaparak işte sıkıntılarınızı anlıyoruz bizlerde zordurumda kaldık sizlere karşı sıkıntı şudur deyip bizleri rahatlatabilirlerdi ama hesaba alan bile yok bence en büyük sıkıntı burada yatıyor olabilir biz kendi aramızda kendimizi tesselli ediyoruz bu Allah yapısı değil sonuçta kul yapısı hata olacakatır ve olmayada devem edecektir bu işlerin doğasında vardır teşekkürler...!
                    MSN DURUMU::

Yorum yap

• Ustalar bilgi aldıkça veriyorlar bence ama Wetek te yurtdışında sorun olduğu için onlarda tam birşey diyemiyorlar galiba.

Yorum yap

• ali.tr Nickli Üyeden Alıntı
                        Ben firmayi ve yetkililerini tanimiyorum, daha once Wetek Play satin aldim firmadan ve bir sorun da yasamadim, amacim firmayi veya urunu kotulemek degildi, sadece durum tespiti yapmaya calistim son kullanici olarak.
                        Bir sekilde yanlis yorumlansin istemem..
                        Wetek yanlis politika izlemis bu durumda Dikey'i de zorda birakmis...
                        Bekliyorum ben de hepimiz gibi, hayirlisi...

Selamlar.
                        Bende zaten kesin bir düşünceniz olduğunu söylemedim.Durumdan doğal olarak böyle sonuçlar çıkabilir.Sizde de ilk önce öyle bir algılama oluşmuş sayfayı gidip görünce fikriniz değişmiş.Bende elimden geldiğince yanlış algılamayı önlemeye ve durumu aydıtlamaya çalıştım.Bugün firmaylada görüşmem oldu.Cihazlara e2 olması baskısı yapılıyormuş.Bununda biraz etkisi var.

Selamlar,
                        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• E2 olsa tadından yenmez hayırlısı.
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• ya enigma2 diyorsunuzda öyle olsa 1 ay daha bekleriz ama bilgi verene yada aydınlatan yok bu konuda dediğim kul işi hata olacak sıkıntı olacak ama çıkpta birisi bişeyler yazmıyor üyelerimiz sağolsunlar kendi aramızda savuşturup duruyoruz herkes de iyi niyetli inanız ki 15 dedik 2 ayı aştı nerdeyse kocaman çinde k2 pro sipariş verdik 15 günde geldi ya neyse hep hayırlısı olsun diyoruz yinede öyle diyeceğiz haydı hayırlısı..!
                            MSN DURUMU::

Yorum yap

• WeTek forum dan... Amlogic S905 için OpenPLİ nin çalışması olduğuna dair Bilgi paylaşımı yapıldı..

algdu83
                              "... hi i find
                              openpli-4-s905_sdcard.zip
                              https://mega.nz/#!WkN0jRiJ!FAap8rf0h...g_HDakCTlSVLg8

you need to copy your proper dtb "gxbb_p200_2G_wetek_play_2.dtb" into boot partition as boot.dtb. You can find it at http://kszaq.libreelec.tv/s905/7.0.2.007/device_trees/gxbb_p200_2G_wetek_play_2.dtb"

dvb not included? "

...ama wetek team den daha yorum yapan olmadı...Play 2 ye E2 için tünelin ucun da ışık göründü gibi..

Saygılarımla..

Yorum yap

• Hadi hayırlısı olsun.

Aslında OpenAlianz WeTek Takımı da gizli yürütüyor E2 tarafını.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X