• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ip adresi alamıyorum acil yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ip adresi alamıyorum acil yardım

next900xcam ultra var bende internette bağlanacam ama bir türlü bağlanamıyorum sebebini bir türlü anlamıyorum N/W versiyon karşılığında bir şey yazmıyor bende ip numarası 192.168.168.100 bu doğrumu bir sorun var ama ne bilemiyorum aktiv hale getirmem için ne yapmalıyım internette yazılım atacam fakat olmuyor ne yapmalıyım lütfen acil yardımmmmmmmmmmm

N/W versiyon gözükmüyorsa tf530 çipi silinmiş olabilir verdiği ip no bağlantı kuramadığı anlamına gelir 30 haziran yazılımına dönün N/W versiyon düzelir ise yeniden bağlanmayı deneyin ;

saygılar.

Yorum yap

teraz34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      next900xcam ultra var bende internette bağlanacam ama bir türlü bağlanamıyorum sebebini bir türlü anlamıyorum N/W versiyon karşılığında bir şey yazmıyor bende ip numarası 192.168.168.100 bu doğrumu bir sorun var ama ne bilemiyorum aktiv hale getirmem için ne yapmalıyım internette yazılım atacam fakat olmuyor ne yapmalıyım lütfen acil yardımmmmmmmmmmm
      arkadaşım burdan 1 nolu mesajdaki DVBUIPAR_RBL_2.1.zip
      dosyasını birdaha at olmazsa servise götür fazla ugraşma burda var http://www.mach1digital.com/mach1for...=23802&page=22

Yorum yap

dhcp de ip no alamıyorsa tf 530 yazılımı nasıl güncelleyecek şampiyon ,
        önce bağlantı kurması gerekir ama n/w versiyon silinmiş ise tf530 çipi zarar görmüş olabilir o yüzden son bir kez servise gitmeden 30 haziran yazılımına dönülüp n/w versiyon düzelir ise işlemleri yeniden uygulayabilir ;

saygılar.

Yorum yap

powerby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          önce bağlantı kurması gerekir ama n/w versiyon silinmiş ise tf530 çipi zarar görmüş olabilir o yüzden son bir kez servise gitmeden 30 haziran yazılımına dönülüp n/w versiyon düzelir ise işlemleri yeniden uygulayabilir ;

saygılar.
          çok yaşa.mantıklı cevap...

Yorum yap

powerby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

saygılar.
            hocam dogru söyluyorsun tamamda önce oradaki yazılımı atar diye düsündüm ardındanda tf 530 yazılımını çünkü siz arkadaşa 30 haziran yazılımına dönün dediginiz için bende direk orayı gösterdim arkadaşa yazılımı attıktan sonrada elbetteki tf530 çipi at dedim olmazsa servise göür dedim be burda yazıyı kısa tutmuştum sizin yazınıza ek olarak

Yorum yap

arkadaşlar ben bu problemle karşılaştım hiç uğraşmaya gerek yok 30haziran düzeltiyo ama bi süre sonra aynı problem yaşanıyo onun için direk servis net çipini garanti kapsamına alıp değiştiriyolar
              :manga: next 9000 ultra :manga:

Yorum yap

Netten güncelleme menusunde statik bir ip verip başlat deyip sonra explorerdan tf530 atıpta deneyebilirsin olmazsa servise yolla net chipini programlasınlar gene...

Yorum yap

DeĞerlİ ArkadaŞlar Çok Çok TeŞekÜrler Edİyorum Çok Memnun Oldum Deneyecem Şİmdİ İnŞallah DÜzelİr Saygilar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X