• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

aktivasyon sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• aktivasyon sorunu

mach1 hocam yeni siteniz hayırlı olsun bana meiliniz geldiği halde aktivasyon gerçekleştiremedim yardımcı olursanız sevinirim

mynet email adresi kullanmışsınız. üyelik sayfasında bu konu ile ilgili uyarı mevcuttu dikkat etmemişsiniz..

Yorum yap

pekiyi hocam ne yapmam lazım düzelmesi için aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler ve saygılar

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...o=editpassword

üstteki linkten farklı bir email adresi yazarak dene.. mümkünse hotmail olsun..

Yorum yap

hocam aydınlattığınız için çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yukardaki linkteenhotmail adresimle değiştirdim fakat yine aktive olamadım yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Yorum yap

hocam hangi bölüme girsem bu sayfaya girme yetkiniz yok diyor birtürlü başaramadım siz yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar

Yorum yap

Hotmail adresinizde "Junk Mail" bölümüne bakın. Link oradadır

Yorum yap

aktive edildiniz...

Yorum yap

Hocam çok teşekkür ederim sonsuz sevgi ve saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X