• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D--X-Panel-Girme

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

vegassa43 Nickli Üyeden Alıntı
    yazılımdan sonra cccam serverım açılmadı internetde bir sorun yok serverda da sorun yok sordum çünkü. bir türlü sorunu çözemedim iptvde arkadaşların yaşadığı sorunu bende yaşıyorum daha önce çalışıyordu ne olduda böyle oldu lütfen yardımcı olun

- Bu sorunu çözebilmek için tavsiyem bir önceki yazılıma tekrar dönün ve test edin bakalım sorun devam edecek mi?
    - Ben son yazılımı kullanıyorum ve bende bir sorun yok. Hem Cccam, hem Ip TV, hem de diğer internet uygulamaları sorunsuz çalışmakta.

Yorum yap

sizin dediğiniz gibi yaptım sorun çözülmedi sorunun modemden kaynaklandığını buldum modemi değiştirdim sorun düzeldi

Yorum yap

bende x panele iptv sunucu adresını gırdım fakat hata verdı usb ıle yuklu olan yerde ıptvler calısıyor sadece xpanelde cıkmıyor.

Yorum yap

iptvsolutıons

[QUOTE=ramazan.erol;642582]bende x panele iptv sunucu adresını gırdım fakat hata verdı usb ıle yuklu olan yerde ıptvler calısıyor sadece xpanelde cıkmıyor. bır sorun teskıl edermı

Yorum yap

ramazan.erol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            bende x panele iptv sunucu adresını gırdım fakat hata verdı usb ıle yuklu olan yerde ıptvler calısıyor sadece xpanelde cıkmıyor.
            - URL adresi bölümüne "http" ile başlayan bölümü yazmayacaksınız. Buna dikkat edin.

Yorum yap

8.8 tarihli yazılımı at erol pm attım xpanel.cfg olarak yolla xpanel çalışır sorun olmaz

Yorum yap

x paneldeki kanalları silmenin bir yolu yok mu? x panele girip menü(ayarlar) tuşuna basıyorum iptv ayar menüsü çıkıyor burdan da kırmızı tuşa (x panel setting)basıyorum çıkan menüde yeşil tuşa(delete)bastığım halde kanallar silinmiyor server url, port, kullanıcı adı ve şifre silindiği halde kanallar silinmiyor

Yorum yap

xpanel satırı sildiğimiz halde kanallar silinmiyor ayrıca yeni adresi girdiğimiz de fail hatası veriyor ve eski kanallar kayıtlı kalıyor bir türlü xpanel çalışmıyor

Yorum yap

metinakrep Nickli Üyeden Alıntı
                    xpanel satırı sildiğimiz halde kanallar silinmiyor ayrıca yeni adresi girdiğimiz de fail hatası veriyor ve eski kanallar kayıtlı kalıyor bir türlü xpanel çalışmıyor
                    burdan http://www.nextyazilim.com/araclar/xtream usb ile yükle düzelir
                    bende aynı olmuştu usb ile yükledim düzeldi
                    VU+ SOLO2 OpenATV 5.2
                    Hiremco Turbo 4K IP TV

Next 2000 HD İnternet Machina
                    Next Machına3d
                    hiremco turbo iptv
                    Dreamstar Master IPTV
                    Magbox Discovery IP TV
                    technobox speed iptv

Yorum yap

murat53 Nickli Üyeden Alıntı
                      burdan http://www.nextyazilim.com/araclar/xtream usb ile yükle düzelir
                      bende aynı olmuştu usb ile yükledim düzeldi
                      teşekkürler bu şekilde oldu düzeldi

Yorum yap

Yaklaşık 10 gün önce x panelde ip tv listesini alamaz oldum. 3 ayrı machine 3D de 2 ayrı ip üyeliği ile denedim ama liste internetten güncellenmiyor. Kategori seçiminden gidince ülkelere göre girdiğimizde sınırlı liste veriyor. Aynı üyelikle apple tv üzerinden ip tv tam liste halinde çalışıyor.

Uydu cihazına ( machine 3D ) iki kez format atıp fabrika ayarlarına dönüp yeniden kurdum değişen birşey olmadı. ip tv listesini usb den yüklediğimizde x panel üzererinde usb kişisel satırını tıkladığımızda tam liste geliyor, internetten güncelleme opsiyonunda x panelde liste boş kalıyor.

3 ayrı cihazda iki ayrı ip tv de aynı şeyi yapınca yazılımdan olabilir diye düşünüyorum. Machine 3D de x panelde aynı sorunu yaşayan var mı ? Çözüm önerisi var mı ?

Yorum yap

Hangi yazılımdasın machina hangi model 2 tunerlimi ?
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

Üstad Machina 3D iki tunerli ( sonradan çıkan siyahlardan ) , yazılım 26. 11 .2018 tarihli v5624 yazılım. İki kez fabrika ayarlarına döndüm, her şeyi sildim, yeni baştan kurdum yok. Diğer Machina 3D cihaza kurdum ( ilk çıkan gümüş renkli çift tuner ) yine olmadı. İnternetten liste alamıyor. Usb den yüklediğimde çalışıyor. Daha önce internetten alabiliyordu listeyi

Yorum yap

İlginç bende aynı cihazdayım siyah kasa 2 tunerli 3 serverda liste geliyor problem yoktu son yazılımda
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Listede sorun var desem aynı listeyi usb den yüklediğimde orada görülüyor ve oynatıyor ama x panel internetten otomatik alamıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X