• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

(Çözüldü) IPTV İçin En İyi Hangi Eklenti Olur

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• (Çözüldü) IPTV İçin En İyi Hangi Eklenti Olur

ozkaradağ ustad siz iptv serveri için hangi app yı kullanıyorsunuz akıcı olan veya tavsiye edebileceğiniz şimdiden teşşeküler
    MSN DURUMU::

En iyi iptv uygulaması hangisi androidde kullanılabilecek?

Yorum yap

simplymessert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      En iyi iptv uygulaması hangisi androidde kullanılabilecek?
      En iyisi "smart iptv" uygulaması, ama 1 hafta test'ten sonra 5.49 euroya satın almak gerekiyor.. Perfect Player de çok iyi ama onunda ilk açilmada biraz geç açılma sıkıntısı var..

Yorum yap

Benim kullandığım 3 tane iptv uygulamasını update ettim, isteyen indirip deneyebilir.

http://s2.dosya.tc/server3/dc1868/ip...alari.rar.html

Yorum yap

asbest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          En iyisi "smart iptv" uygulaması, ama 1 hafta test'ten sonra 5.49 euroya satın almak gerekiyor.. Perfect Player de çok iyi ama onunda ilk açilmada biraz geç açılma sıkıntısı var..
          Dostum WeTV'nin kendi IPTV Sistemi çok mu kötü?
          Ki kullanmıyorsun.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Dostum WeTV'nin kendi IPTV Sistemi çok mu kötü?
            Ki kullanmıyorsun.

Sevgiler...
            Bana biraz yetersiz geliyor, ozellikle buketler arası geciş olmadıgı icin pek kullanmıyorum, zaten iptv'yi Elec'te kullanıyorum.

Yorum yap

Ozkaradag ustad bir de sizin ağzınızdan duyuyayım ip tv server en iyi app hangisi

Yorum yap

yergun_002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Ozkaradag ustad bir de sizin ağzınızdan duyuyayım ip tv server en iyi app hangisi
                Bu konuda topu bu işin uzmanı olan Asbest ve mach1 kardeşlerime atacağım musaadenle.
                Hem onları onore edip katkıları için teşekkür etmiş olurum.

Sevgiler...

Yorum yap

asbest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Estf dostum..
                  evet libreelecte kodi. ama bana göre android kişmindakinden çok daha stabil ve hızli. kullandıgınız vakit farki anlayacaksınız.

evet asbest ustad ozkaradağ ustad topu sana attı vetek play 2 için iptv server xtream codes dışında daha stabil donmalara mahal vermeyen app eklenti hangisi sizce tavsiye daha doğrusu

Yorum yap

yergun_002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    evet asbest ustad ozkaradağ ustad topu sana attı vetek play 2 için iptv server xtream codes dışında daha stabil donmalara mahal vermeyen app eklenti hangisi sizce tavsiye daha doğrusu
                    Kartalım, Bir önceki sayfada sunduğum 3 uygulamada kullanışlı.. deneyip tercih yaparsınız.

Yorum yap

Iptv için iptv pro en çok kullanılan apps tır androidlerde.
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X