• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextStar YE-18000/19000/22000/20500 FTA USB 19.04.2013 Tarihli Ortak Yazılımı.

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NextStar YE-18000/19000/22000/20500 FTA USB 19.04.2013 Tarihli Ortak Yazılımı.

NextStar YE-18000/22000/20500 FTA USB 19.04.2013 tarihli Ortak Yazılımıdır.

Yazılım Notları :
    Kod:
    - Uydu / TP Bilgileri Güncellendi.
    - Kanal Listesi Güncellendi.
    - Kéy Bilgileri Güncellendi.
    Eklenen Dosyalar
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

güncel nedir biraz daha ?
    UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

arkadaşlar bu yazlım ile idman tv açılmadı, yardımcı olabilirmisiniz. teşekkürler

Yorum yap

evet bendede açılmıyor

Yorum yap

güncellemeyi yükledim ama türksattaki bazı kanallar ve diğer uydular gitti lütfen yardımmmm

Yorum yap

nextstar 18000 ye fta usb,de astra uydusundaki husler açık...

Yorum yap

yazılımı yükledikten sonra makina kendini kapatıp açıyor sorun ne olabilir

Yorum yap

SERDAR BEKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                yazılımı yükledikten sonra makina kendini kapatıp açıyor sorun ne olabilir
                evet ayni sorun bendede oluyor...en çok kanalları taşırken....

Yorum yap

Ye-20500 fta

31.05.2013 güncellemesini cihaza yükledim ancak şuanda cihaz çalışmıyor kapatıp açıyorum tv cihazı görüyor algılayamıyor ve cihazda hiç bir ışık yanmıyor ne yapmalıyım?

Yorum yap

Zomer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    31.05.2013 güncellemesini cihaza yükledim ancak şuanda cihaz çalışmıyor kapatıp açıyorum tv cihazı görüyor algılayamıyor ve cihazda hiç bir ışık yanmıyor ne yapmalıyım?
                    Sayın arkadaşım anlayamadığım bir şey var oda şudur...KONU BAŞLIĞINDA
                    NextStar YE-18000/22000/20500 FTA USB 19.04.2013 tarihli Ortak Yazılımıdır.

diye yazmakta iken ve yazılım O TARİHTE verilmişken siz 31.05.2013 TARİHLİ yazılımdan bahsetmektesiniz. O yazılım bu modelin CX serisine ait olabilir.Yazılımlar bazen önce çıkıp bir kaç gün gecikme ile verilebiliyor... Üstelik cihaz modelim 20500 diye yazmışsınız.!!! Cihaz FTA modelimi yoksa CX modelimi...Eğer CX ise o cihaza çıkan son yazılım budur...

NextStar YE-18000 / YE-19000 / YE-20500 / YE-22000 HDMI CX 06.05.2013 Yazılımı

Bir ihtimal ama cihazınıza yanlış yazılım yüklemiş olabilirsiniz....

NOT:Sorununuzu bu bölüme yazdığınızdan yola çıkıp FİKİR ürettim bilginize...
                    MACHİNA - 3-D
                    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

İlk önce cihazınızın tam modelini öğrenip,cihazınıza ait olan yükleme editörünü kullanarak, RS-232 bağlantısı ile Editördeki ''Include Bootloader'' seçeneği işaretli olarak, doğru yazılımı tekrar yükleyiniz.
                      Buradaki anlatımla aynı işlemler yapılmaktadır.
                      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=56193
                      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                      www.next.com.tr

Yorum yap

ustad kolay gelsin next 20500 usb key yukleme programı nerden buluruz usb den öyle bir secenek yok

Yorum yap

lutfen yardım ben 19000 fta usb cihaza yanlış yazılım attım ve cihaz çöktü cihazın yazılımı ama yukleme loaderi yok bulamadım yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkurler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X