• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Facebook'ta hacklenen adresi geri almak mümkün mü?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Facebook'ta hacklenen adresi geri almak mümkün mü?

Evet arkadaşlar, bu konuda bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.

Necati abi verdiğim linki bir incele istersen

http://www.facebook.com/help/

Şöyle de bir bilgi buldum
    Hacklenen Facebook Hesabını Geri Alma

Bir şekilde facebook hesabınız başkalarının eline mi geçti Bu durumda yapabilecekleriniz henüz bitmemiştirFacebook hesabımızın tekrar aktif hale getirilmesi için aşağıdaki e-mail adreslerine konuyu anlatan bir mail atmamız gerekmektedir…

E-Mail Adresleri

Sunduğunuz Linkler gizli tutuluyor
    disabled@facebookcom
    appeals@facebookcom
    info@facebookcom
    privacy@facebookcom

Şu şekilde bi email atılabilir

Sunduğunuz Linkler gizli tutuluyor
    Dear Sir/Madam,
    My account is hacked by someone and my password is changed without my autohorisation

I can supply the necessary information to reset my password when needed by you
    Kind Regards…

3-5 gün içinde sizde şifrenizi sıfırlamaları için bir kaç bilgi isteyeceklerdir bunları verdiğinizde şifreniz sıfırlanır ve hesabınızı geri almış olursunuz
    belki işe yarar.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

Tamam bakalım bir mail gönderelim. Sorun benim yeğenin Facebook hesabındaki mail adresini değiştirmişler, bana söyledi biraz uğraştım ama bir sonuç elde edemedim.

Teşekkürler @Karbon

Yorum yap

Abi bende bişiler buldum

belki yardımı olur

Son zamanlarda facebok hesabını çaldıranların sayısı giderek artıyor. öncelikli olarak facebok hesabı çalınması bilişim suçudur. Bulunduğunuz İl, İlçe’deki T.C. Mahkemelerinin Savcılık Makamına Şikayette Bulunabilirsiniz.

http://tr-tr.facebook.com/help.php
        facebok şifrenizi geri almak için hesap > Yardım Merkezi > Güvenlik tıklıyorsunuz ve Hesabım başka birisinin eline geçti veya hesabımın şifresi çalındı. sekmesin tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekrana “ facebok Soru ve Cevapları henüz bu dilde bulunmuyor. Sıkça Sorulan Sorular‘a bakın.” yazısına tıklıyorsunuz. ve burada Şifremi unuttum. sekmesine tıklıyorsunuz ve şifreniz e-posta adresinize gelecektir.
        Eğer e-posta adresinizde çalındı ise aşağıdaki yöntemi denemelisiniz.
        Posta Adreslerinden Herhangi Birisine Mail Yoluyla İngilizce Olarak Derdinizi Güzelce Anlatmanız Gerekmektedir.
        disabled@facebook.com
        appeals@facebook.com
        info@facebook.com
        Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
        --------------------------------------------------------------
        Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
        Next YE-18500 HD+Plus
        90cm ofset çanak (türksat) sabit,
        90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
        90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
        110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
        500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X