• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

atv ve sky türk te kısa sinyal kesilmesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ya o sorun bende de var bi çare bulamadım. tek çanak tek lnb. kaployu değiştirdim lnb yi değiştirdim fayda yok. eski uydu alıcılarımda bu problem yoktu. cihazımı seviyorum ama bu olay beni çok sinir ediyor. büyük bir hevesle aldım bu cihazı ama böyle yapması moralimi bozdu. ustalardan bi çare bulunacaktır muhakkak.
    SORUYORSUN BANA 'SEVDİN Mİ?' DİYE,
    SEVDA SÖZCÜĞÜNE ADINI YAZDIM.
    İNANMAZSAN BANA BAK GÖZLERİME,
    GÖZÜMÜN NURUNA ADINI YAZDIM.

Yorum yap

selam arkadaşlar
      atv ve skytürk de yaşadığınız sorunlar için yapacağınız tek şey var frekanslarını
      değiştirin mesela atv 12002 bunu 12000 yapın düzelecektir skytürk'tede 12524yerine 12522 yazın farkı görüceksiniz kesinti olmucaktır
      bende aynı sorunu sürekli yaşıyorum bu şekilde düzeltiyorum
      herkese kolay gelsin
      saygılar

Yorum yap

evt bendede oldu ve aynısını yaptımm düzeldi bide tekrar yazılım attım ondada aynı düzeldii sadece kontvyi 1 değer geri aldım diğerleri okkk

Yorum yap

bende bir geri yazıyorum sinyal geliyor yazılımdan olabilirmi

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Bir parti 2li lnb de sorun varmış evet öyle duyum aldım arkadaşlardan garantisi olan sorunu olan değiştirsin bence...
            hocam 443 an lerde mi sorun varmış...
            NEXT 2000 SÜPER HDTV***DM 500S***NEXT 2000 CIS-CX-FTA-USB***NEXT 9000 XCAM ULTRA-CI-FTA***NEXT 1910 HD LCD TV***BEKO BS82 HD READY LCD TV***NEXT D-SMART 9500XCIS***NEXT 7500 FTA-CI***KİNGSTONE 4GB***VE DAHA SAYAMADIGIM NEXT CİHAZLARIII

Türksat(42)+Hotbirt(13)+eutelsatw3(7)+sirus(5)+Ast ra1kr(19)....
            atla: :iyyy:

İYİYE DEĞİL EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN

NEXT NEXTSTAR SAHİBİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Yorum yap

hala devam ediyor bendede frekans değerlerini 1 değer geri aldım düzeldi yalnız 20-25 kanal var bende değerini geri aldığım mach1 hocam bu konuya bi el atın yazılımsal bi problem galibaaa tşklerrrr

Yorum yap

arkadaşlar bu sorun bendede vardı ve foruma yazmışdım. geçen gün cihazı arkadaşıma götürdüm orda sorun yoktu, eve geldim kendi lnb kablomu yandaki çanağa taktım atv skytürk gibi kanallardaki sinyal kesilmesinin olmadığını gördüm. bu sefer arkadaşın kablosunu benim lnb ye taktım sorun vardı. lnb yi değiştirdim ve benim tüm sinyal kesilmeleri yok oldu.sizlerde benzer denemeyi yapın sorun lnb nin H -V polarite ayarını yapamamasından kısacası lnb hassasiyetini yitirmiş . selamlar

Yorum yap

önceleri bende yazılımdan sanıyordum sorunu 1-2 frekans düşürerek çözüyordum şimdi yukarıda anlattığım şekilde kesin olarak hallettim

Yorum yap

bence bu problem atv nin uydudan gelen sinyal seviyeleri zayıf kötü havalarda sinyal seviyesi zayıflıyor iyi havalarda herşey güzel diğer kanallarda herşey normal lnb den olsa diğer kanallarda da aynı problemler olur, atv ye bu konuyu bildirdimn ilgileneceklerini söylediler
                    DM 800 HD 42 E, 19E, 13 E, 7 E

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X