• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sırus yayınları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sırus yayınları

üsdatlar sırus uydusundaki hustel tv kayıt yaparken makine kitleniyor acaba busorunu düzeltilirmi düzeltilirse sevinirim saygılar next 2000 cıs süper pulus:help::help::help:

bende de ayni cihaz var! NEXT 2000 CIS SUPER PLUS 14 nisan yazilimini kullaniyorum! sırus uydusundaki hustler tv kayıtda bir problem yok!
    senin problem fleshin yazma-okuma hizinda olmasin ???
    NEXT 2000 CIS SUPER PLUS! NEXT 2000 FTA SUPER PLUS USB_li!

90E-18W! V-BOX POZISIONER!185 SM-LIK MOTORLU ANTEN!

Yorum yap

fılaş 32 olarak ayarlı arkadaşım herhangi bir sorun yok diğer kanalarda kayıt yapıyor saygılar yazılımdan kaynaklanıyor sanırım

Yorum yap

son yazılımda bu şekilde bir sorun var gerekli kişilere iletildi arkadaşlar yeni yazılımda inşallah düzeltecekler
        2 adet dm 500 s + Next Ye 2000 CX SUPER NET + next8000xcam + next8000 fta + D-Smart + SS2
        Gigabyte GA-P35-DS3L anakart
        QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267) işlemci
        250+500 hdd
        NVIDIA GeForce 8600 GT
        xp + win7 işletim sistemi

Yorum yap

Ben mesajlarımda belirtmiştim daha evvel sirüsi seyrederken kilitleniyor diye ama hiçbir yant alamadım maalesef,arkadaşa katılıyorum ,sanırım HDT TV'de bu sorun giderildi diye açıklama yapıldı ama diğer cihazlarda henüz bir çalışma şimdiye kadar yapılmadı,çünkü bendede aynı sorun hala devam ediyor !!!!!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X