• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Vu+Duo 2'ye takılı hdd'ye veya Flash Belleğe Cepten dosya atma.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Vu+Duo 2'ye takılı hdd'ye veya Flash Belleğe Cepten dosya atma.

Arkadaşlar Vu+Duo 2'ye takılı 16 gb.lik flash belleğin içine uzaktan cep telefonun dan

Herhangi bir dosya (resim,video,müzik)atma gönderme şansımız var mı ? Yada bu işe

Yarayacak program var mıdır ??? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok

Sevinirim..Şimdiden Teşekkürler...

Arkadasim cihazin modeme bagliysa ceptelefonunda ayni modeme bagliysa ag uzerinden flash bellegin icine girip istedigini yapabilirsin. Telefona datei manager (dosya yonetici) yi marketten indir! Sorun olursa yazarsin

Yorum yap

fedakar20 Nickli Üyeden Alıntı
      Arkadasim cihazin modeme bagliysa ceptelefonunda ayni modeme bagliysa ag uzerinden flash bellegin icine girip istedigini yapabilirsin. Telefona datei manager (dosya yonetici) yi marketten indir! Sorun olursa yazarsin
      Datei manager yazınca markete dosya yöneticisi siye bir sürü peogram çıkıyor bunlar dan
      Hangisi ???

Yorum yap

https://play.google.com/store/apps/d...or.filemanager benim kullandigim bu gayet güzel bir program

Yorum yap

https://play.google.com/store/apps/d...or.filemanager benim kullandigim bu gayet güzel bir program
          Cepten 3G ile cihaza takılı hdd veya flash bellek içine istediğimiz gibi dosya atabilir veya
          Alabiliyormuyuz.(resim.mp3.vs.)

Yorum yap

Cihazinda telefonun internetine bagliysa yani ayni ag uzerinde ise olur. Denemen lazim

Yorum yap

Cihazinda telefonun internetine bagliysa yani ayni ag uzerinde ise olur. Denemen lazim
              Bana aynı ağ üzerinden değilde uzaktan cepten 3G ile evdeki cihaza takılı flash belleğe
              Dosya atmaya (resim.mp3.vs.) veya almaya yarayan program lazımdı aslında...

Yorum yap

Dediginizin bu cihazlarda olmaz diye dusunuyorum sonucta bilgisayar degil Ama hdd de olan videolari vu plus appi ile izleyebilirsin.

Yorum yap

fedakar20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Dediginizin bu cihazlarda olmaz diye dusunuyorum sonucta bilgisayar degil Ama hdd de olan videolari vu plus appi ile izleyebilirsin.
                  Teşekkür ederim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X