• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Dikey WeTek LE] - Stream TV Nasıl İzleyebilirim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• [Dikey WeTek LE] - Stream TV Nasıl İzleyebilirim

E2 üzerinde openwebif aracılığı ile m3u tv listesi oluşturup mutfaktan smart tv den izleyebiliyorum. Vdr veya tvheadend üzerinden .m3u listesi ile aynı şekilde Stream TV izleyebilir miyim?

VLC Player'dan Ağ akışı aç'a gelip http://cihazipno:9981/playlist yaz TVH'deki kanallar gelecektir.
    Dosya > Oynatma Listesini Dosya'ya Kaydedin'den m3u liste olarak kaydedip TV'ye ekleyip seyredebilirsin.

Sevgiler...

Yorum yap

Vdr için ne yapmalıyım. Vdr kullanıyorum şu an

Yorum yap

VDR'i hiç kullanmadığım için bilemeyeceğim, araştıracağım.

Sevgiler...

Yorum yap

simplymessert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          E2 üzerinde openwebif aracılığı ile m3u tv listesi oluşturup mutfaktan smart tv den izleyebiliyorum. Vdr veya tvheadend üzerinden .m3u listesi ile aynı şekilde Stream TV izleyebilir miyim?
          E2 de nasıl yapılıyor bu işlem

Yorum yap

asub Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            E2 de nasıl yapılıyor bu işlem
            openwebif aracılığı ile web tarayıcıdan cihazın ip adresine girince istediğim kanalın Stream. m3u dosyasını indiriyorum. İçinde kanalın adresi var. Bu adresleri tek .m3u da topladım. Seyirtürk ile samsung smart tv ile usbden izliyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X