• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

wetek play ACEMİLER

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sayin adela,
    sorunlarinizi cozmus olmaniza cok sevindim.
    cok hakli bir baslik actiniz.
    hala bir turlu, organize olma metodlarini biz cozemedik.

belki ozel mesaj vs
    siz sorunlarinizi cozdunuz.

Hakli oldugunuz konu acemiler.
    Evet wetek ailesi olarak kimse kimseyi yolda birakmaz ama...
    sizin deneyimleriniz de bizim icin kiymetli.
    DIKEY WETEK ACEMILER basligi altinda neler olmali konusunda, yardim isteriz.
    sevgi ve saygilar

Yorum yap

merhabalar inşallah en yakın zamanda bende aranıza katılıcam ama şu formuler3 ten kurtulayım satılığa çıkardım alanda yok olmazsa birine hediye edicez dediğiniz giibi biraz dua alalım oda lazım bütün gün yollardayız formuler3 aldık enigma2 öğrenelim zamanımız olunca okur okur dururuz dedik okuduk ama uygulamaya geçemedik terimler yabancı net anlamıyoruz kafada soru işareti kalıyor bu sefer icrata gecemiyorsun cihaza birşey olurmu endişesi ile tam emin olmayınca sayın üstada soruyorsunuz bana adres veriyor iyi o kadar yardımcı oldular gene sağ olsunlar 3-5 kere yazdım aynı cevap aşağıda var yukarıda var cihazı aldığıma da pişman oldum okudum okudum birşey yapmaya cesaret edemeyince sonra satılığa çıkardım inşallah bir an önce satılırda bende wetek çi olurum sizde yardımcı olursunuz kolay gelsin iyi çalışmalar saygılar

Yorum yap

fresho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sayin adela,
        sorunlarinizi cozmus olmaniza cok sevindim.
        cok hakli bir baslik actiniz.
        hala bir turlu, organize olma metodlarini biz cozemedik.

belki ozel mesaj vs
        siz sorunlarinizi cozdunuz.

Hakli oldugunuz konu acemiler.
        Evet wetek ailesi olarak kimse kimseyi yolda birakmaz ama...
        sizin deneyimleriniz de bizim icin kiymetli.
        DIKEY WETEK ACEMILER basligi altinda neler olmali konusunda, yardim isteriz.
        sevgi ve saygilar
        önce bu cihazın diğer cihazlardan farkı olduğu anlatılmalı.
        izlemek için;
        tvheadend,kodi ,repogibi kelimelerin anlamı ne olduğu..
        bunların ne işe yaradığını..
        bunlar olmazsa nelerin olmayacağını ayarlarının (doridde böyle nand da böyle opende böyle librede böyle)olacağını...
        üstüne basıla basıla anlatılmalı.(ANLATADAN DA ACEMİ GİBİ YAZMALI..)OKUYANIN BİLİYOR GİBİ DEĞİL. bilse zaten sormaz yapar..
        kanalların ....... ayarlandığını buketlerin .......yapıldığı gibi gibi..
        aklıma geldikçe yazarım..
        P9PLUS

Yorum yap

yeniler bunu gözardı etmeyin. cihazdan soğumamak için...

bugün anladım cihazda kullanılacak sd kartın HIZI ÇOK önemliymiş.
          aynı yazılımı yine 16gb başka sd karta attım..(kullandığım kartdaki bilgiler gitmesin diye)
          sadece kurcalayıp neler var öğreneyim diye...
          ama.. resmen eziyet..sayfalar arası cay molası veriyorum .....
          P9PLUS

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X