• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra 5.6.2007 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 15-11-2006 yuklu cihazda sol ust kosede test yaziyor 05/06/2007 yuklememle cihazim guncel duruma gelecekmi reset atmak ne demek yuklemeden sonra fabrika ayarlarina geri donmek gerekiyormu cahilligimi bagislayin acemilik zor istir ustalar bilir acemilerin halini ustalardan yardim bekliyorum tesekurler butun next 'ci abilerime

Yorum yap

• 05/06/2007 yazılımı yüklemeden önce makinayı fabrika ayarlarına döndüreceksin, yazılımı attıktan sonra aynı işlemi tekrar yap daha sonra kanal aramasını yaparsan makinanı daha randımanlı sorunsuz şekilde çalıştırırsın

Yorum yap

• arkadaşlar yeni yazılım (5/6/2007) atacağım ama next 9000 ultra için yükleme loaderini bulamadım yardımcı olurmusunuz.

Yorum yap

• aspenek09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar yeni yazılım (5/6/2007) atacağım ama next 9000 ultra için yükleme loaderini bulamadım yardımcı olurmusunuz.
          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21909
          sayfanın en altında burdan bakabilirsin...

Yorum yap

• mezor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21909
            sayfanın en altında burdan bakabilirsin...
            çok sağol mezor arkadaşım..........

Yorum yap

• tesekkurler Yucelkaan bir loaderini bulabilirsem deneyecegim mach1 hocanin verdigini zip den cikardim fakat tam calistiramadim heralde acemilikten sonucu yazarim tekrar tesekkurler

Yorum yap

• hocamizin allattigi gibi aynen yaptim fakat yeniden kanallari tarattigmda cihaz belli bir sure kanal taradiktan sonra kitleniyor ve kanal yok diyor nerde yanlis yaptim acaba tesekkurler

Yorum yap

• neyse oldu tesekurler hocalar 1-09-07 itibariyle butun kanallar acik

Yorum yap

• laptop tan rs232 usb dönüştürücü kablo ile çok güzel yazılım atılmakta herhangibir sorun yok 20 ytl lik bir kablo ile iş görüyor..yanlız yazılım atarken şuna dikkat etmek lazım usb kabloyu hangi port olarak görmüşse onu işaretleyin. comport 1-2-3-4 gibi..şuanakadar 3 yazılım attım ,stb editörü felan çalışıyor sıkıntı yok..

Yorum yap

• 15-11-2006 yuklu cihazda 05/06/2007 resimli anlatimtaki gibi yukledim
                      yuzde yuz oldu dedi ben bir sey yapmadim cihaz kendini yeniden baslatti tps oto olarak calisiyor ama cihazin yazilim kisminda hala 15-11-2006 yaziyor bir sey anlamadim birde goruntulerde donma oluyor bazen turksat islerken bile goruntu kitleniyor ses var ancak cihazi arkasindan kapatip acinca normale donuyor nerde hata yaptim yoksa yuklemem gereken birseyler dahami var tesekkurler

Yorum yap

• adan69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        15-11-2006 yuklu cihazda 05/06/2007 resimli anlatimtaki gibi yukledim
                        yuzde yuz oldu dedi ben bir sey yapmadim cihaz kendini yeniden baslatti tps oto olarak calisiyor ama cihazin yazilim kisminda hala 15-11-2006 yaziyor bir sey anlamadim birde goruntulerde donma oluyor bazen turksat islerken bile goruntu kitleniyor ses var ancak cihazi arkasindan kapatip acinca normale donuyor nerde hata yaptim yoksa yuklemem gereken birseyler dahami var tesekkurler
                        burdakini yükle ultra sadece ..5 nolu mesajda...http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=32866

Yorum yap

• tesekkurler sampiyon hemen deneyecegim sonucu yazarim belki benim gibi sorunu olan arkadaslara fikir verir tesekkurler sampiyon

Yorum yap

• denedim ama hala cihazin yazilim kisminda hala 15-11-2006 yaziyor

Yorum yap

• adan69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              denedim ama hala cihazin yazilim kisminda hala 15-11-2006 yaziyor
                              arkadaşım 15 11 2006 yazdıgında kumandadan kırmızı tuşa veye i tuşuna basarsan yeni yarihi görürsüm 15 11 2006 tf30çipi yazılımıdır

Yorum yap

• 2007-7-23 yazıyor. Aslında bende 22 ağustos yazılımı yüklü. 1 aylık hata var. 2007-8-23 olmalıydı gibime geliyor.
                                Next Minix HD (maviş) + (Pembiş ydk) - Next 9000 Xcam Ultra (annemde), Next YE 8000 XCAM'a (emekli) ve Acer Predator'e sahip biri. Ayrıca biraz fanatik.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X