• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Beşiktaşdan son haberler..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Kartal hızlı başladı

Siyah-Beyazlılar, hazırlık maçında karşılaştığı Hall önünde şov yaptı. 2 gol atan Delgado ve muhteşem kurtarışlarıyla Rüştü gecenin yıldızı olurken, Cisse etkisiz kaldı.

STAT: Hall
    HAKAMLER: Cemil Et, Yılmaz Et,
    Adem Uzar
    BEŞİKTAŞ: Rüştü ***(Hakan Dk.46) ** - Ali Tandoğan ** Serdar Kurtuluş Dk.46)) **, İbrahim Toraman ***(Mustafa Dk.46) **, Baki *, İbrahim Üzülmez ***(İbrahim Kaş DK.46) *** - Serdar Özkan **(Burak Dk.46)? (Koray şanlı Dk.54) **, Cisse *(Fahri DK.46) **, Delgado ****(Ricardinho Dk.46) ***, Aydın **(Koray Avcı Dk.46) ** - Can *(Batuhan Dk.46) *, Bobo *(İbrahim Akın Dk.46) *
    HALL: Alexander * - Dominar *, Mamuel *, Andrei *(Mario Dk.46) *, Peter * - Simon *, Caristoph *, Fiorin *, Stefan*(Dominik Dk.46)* - Akif * (Raye DK.46)*, Caristian **
    GOL: Delgado(Dk.3 ve 19), Aydın(Dk.31), Serdar Kurtuluş(Dk.58), İbrahim Kaş(Dk.68)

Hızlı başladılar

Beşiktaş, kamptaki ilk sınavını gol şovla geçti... Avusturya 3. lig ekiplerinden Hall karşısında baştan sona üstün oynayan Siyah-Beyazlılar, hızlı başladığı maçın 3. dakikasında Delgado ile öne geçti: 1-0. Kartal’ın savunmada hata yapmasından yararlanmak isteyen Hall, Rüştü engeline takıldı, inanılmaz kurtarışlar yapan başarılı eldiven, tecrübesini konuşturdu. Yeni transfer Cisse ise oyun içinde etkisiz kaldı. Delgado 19. dakikada yine sahne aldı. Ceza alanı içinde buluştuğu topu sağ ayağı ile düzeltip sert vuruşla farkı açtı: 2-0. Aydın, 32. dakikada ilk yarının skorunu belirledi: 3-0.

Disiplini bırakmadılar

İkinci yarıya yeni kadro ile başlayan Siyah-Beyazlılar, farklı skora rağmen maçın bitiş düdüğüne kadar oyun disiplininden taviz vermediler. 58. dakikada Fahri’nin ara pasıyla buluşan Serdar Kurtuluş, farkı iyice açtı: 4-0. Kendini fazla riske etmeden ancak tempolu futbol ortaya koyan Beşiktaş, gol pozisyonuna girmekte de zorlanmadı. Art arda girilen gol pozisyonlarından birinde boşta kalan topu ibrahim Kaş kaleye gönderdi ve Kara Kartal sahadan 5-0 galibiyetle ayrıldı.
    ATAM SENİ UNUTMADIK,UNUTANLARADA HATIRLATACAĞIZ

BEŞİKTAŞK

THINK AGAIN!!!

Yorum yap

Toraman’dan Açıklamalar

Yıldız futbolcumuz İbrahim Toraman, Avusturya kampında yaptığı basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı..

Takımımız'ın kamp yaptığı otelde basın mensuplarının sorularına yanıt veren Toraman, kampın çok iyi geçtiğini söyledi. Toraman, 'Şu anda her şey çok iyi gidiyor. Hem kamp ortamı hem de takım içerisindeki uyum tam anlamıyla muhteşem' diye konuştu.

Toraman, FC Hall ile yaptığımız kamptaki ilk özel karşılaşmaya da değinerek, 'Hazırlık döneminde olduğumuz için skorun pek bir önemi olmadığını düşünüyorum. Vücut ve kafa olarak henüz tam anlamıyla hazır değiliz. Hazırlıklar tamamlanınca daha iyi olacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

İbrahim Toraman, 'Takım arkadaşlarımla elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ben defansımızın iyi olduğunu düşünüyorum. Zaten geriye dönüp baktığımızda geçen sezon itibariyle en az gol yiyen takımlardan biriydik. Transfer konusuna gelince, birçok kulvarda mücadele edeceğimiz için defansa takviye yapılması gayet doğal. Rekabetin artması da Takımımız'ın başarısına katkı sağlayacaktır. Zaten önemli olan da takımda kimin oynayacağı
      değil, Beşiktaş ın menfaatidir' şeklinde konuştu.

Gazetecilerin yeni transferlerimizden Edouard Cisse ile ilgili sorusunu da yanıtlayan Toraman, 'Cisse, güçlü fiziği ve çabukluğunun yanı sıra defansın önünde ilk toplara basabilen bir oyuncu olduğu için bu sezon Takımımız'a büyük katkısı olacağına inanıyorum" dedi.

Bu sezon başarılı olacaklarına inandığını vurgulayan İbrahim Toraman, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu sezon sakatlıklar yaşamamamız halinde çok geniş ve kaliteli bir kadromuz olduğu için mücadele edeceğimiz bütün kulvarlarda başarıya ulaşacağımıza inanıyorum."

Kalecimiz Rüştü Reçber'in kendisini ispat etmiş, çok kaliteli bir futbolcu olduğunu söyleyen Toraman, Rüştü'nün gelmesi ile Takımımız'ın büyük bir güç kazandığını vurguladı. Toraman, Rüştü ile aynı dili konuşmalarının defans bloğunda kendilerini rahatlatacağının altını çizdi.

Hangi mevkide ihtiyaç olursa orada oynayabileceğinden bahseden yıldız futbolcusuz, 'Geçen yıl genelde sağ bekte oynadım. Bu yılda Takımımız'ın bana nerede ihtiyacı olursa ve hocam da bana nerede görev verirse o mevkide elimden gelenin en iyisini yapmak için mücadele vereceğim. Ama şunu da tekrarlamakta fayda görüyorum ki, benim gerçek mevkim stoper ve orada oynamak beni daha mutlu ediyor" dedi.

Profesyonel futbolculara transfer tekliflerinin gelmesinin normal olduğunu söyleyen İbrahim Toraman, ancak takım kaptanlarından birisi olarak Beşiktaş formasıyla Türkiye liginde şampiyonluk yaşamak istediğini, Avrupa Kupaları'nda da başarılı olmayı hedeflediklerini belirtti. Toraman, bu başarıları tattıktan sonra her futbolcu gibi kendisinin de Avrupa da futbol oynamayı isteyeceğini sözlerine ekledi.

Toraman, gazetecilerin Delgado, Batuhan Karadeniz ve transfer ile ilgili diğer sorularına işe şu yanıtları verdi:

"Delgado, yıldız diye tabir edebileceğimiz çok önemli özellikleri olan genç ve çok iyi bir arkadaşımız. Bu sezon ekibimize çok büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum.

Yerli veya yabancı oyuncu ayrımı yapılmasına karşı çıkıyorum. Takıma katkı sağlayacaksa defansa da transfer yapılmasına kesinlikle karşı değilim.

Batuhan, yaşına göre ekstra yetenekleri olan ve bunları daha da geliştirmeye
      açık bir kardeşimiz. Özellikle güçlü fiziği sayesinde ileride çok iyi bir
      oyuncu olacağını düşünüyorum."

Bu arada Futbol Takımımız günü izinli geçirdi. Bazı oyuncularımız çarşıya çıkarak alışveriş yaptılar.

BEŞİKTAŞK

THINK AGAIN!!!

Yorum yap

Burak 3 Hafta Yok

Hall maçında sakatlanan ve dün Münih'te kontrolden geçen Burak Yılmaz'ın Mr'ının çekildiğini belirten Ayhan Optur, genç oyuncunun sağ arka adelesinde lif yırtığı tespit edildiğini söyledi. Kulüp Doktoru Optur, Burak'ın 3 hafta sahalardan uzak kalacağını açıkladı.

Sol dizinde ağrıları bulunan Koray Avcı'nın çekilen Mr'ında kısmi ödem tespit edildiğini söyleyen Ayhan Optur, tecrübeli futbolcunun birkaç gün dinlenmenin ardından takımla çalışmalara başlayabileceğini belirtti.

Sağ üst adelesinde ağrıları bulunan Gökhan Zan'ın ise Mr'ında önemli bir soruna rastlanmadığını ifade eden Optur, Gökhan'ın önümüzdeki günlerde takımla çalışabileceğini açıkladı..

BEŞİKTAŞK

THINK AGAIN!!!

Yorum yap

Yeni Ferdinand

Beşiktaş'ın kadrosuna katmak için gün saydığı West Ham United'ın forveti Carlton Cole, stiliyle Kartal'ın unutulmazlarından Ferdinand'a benzetiliyor..

Beşiktaş'ta Carlton Cole heyecanı yaşanıyor. Siyah- beyazlıların sürpriz bir şekilde anlaşma sağladığı West Ham United'ın 24 yaşındaki forveti için son pazarlıklar yapılıyor. Beşiktaşlılar'ın kadrosuna katmak için gün saydığı Cole stiliyle en çok siyah-beyazlıların efsanesi Les Ferdinand'a benzetiliyor. Cole'un, 1988-89 sezonunda bir yıllık kiralık olarak Beşiktaş'ta oynayan ve kısa sürede siyahbeyazlı taraftarların kalbini kazanarak takımın unutulmazlarından biri haline gelen Ferdinand gibi hava toplarında çok etkili olduğu belirtiliyor. Siyahi futbolcunun, İngiltere Ümit Milli Takımı ile 15 maçta 4 golü bulunuyor.

ŞİPŞAK GOLCÜ
          West Ham'ın Liverpool'dan Craig Bellamy'yi alması ve üstüne Senegalli Kamara'nın da peşine düşmesi Ada'da "Menajer Curbishley yeni sezon için Carlton Cole'u kadroda düşünmüyor" yorumlarına yol açtı. Geçen sezon West Ham'ın ilk lig maçında Charlton Athletic karşısında uzatmalarda oyuna giren Nijerya asıllı futbolcu, sahaya ayak bastıktan 24 saniye sonra attığı golle adını kulüp tarihine yazdırdı..

BEŞİKTAŞK

THINK AGAIN!!!

Yorum yap

Feldkamp annem ile aynı yaşta"

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot, Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp'ın, annesi ile aynı yaşta olduğunu ifade ederek, "Benim annem 70 yaşında, Feldkamp da 73 yaşında" dedi..

Beşiktaşlı yönetici, ilerleyen günlerde 2 transfer yapacaklarını ve birinin defans oyuncusu olacağını ifade ederek, "Defansa tecrübeli uzun boylu ve savaşçı birisini arıyoruz. Kritik maçlarda kritik hatalar yapmamak istiyoruz. Tecrübe derken, Avrupa liglerinde oynadığı süre ile ilgili. Yaşı önemli değil. İngiltere veya İspanya Ligi'nde oynayan bir oyuncu olabilir. Biz böyle bir transfer istiyoruz. Yoksa şu anda en az 4 tane futbolcunun transferini bitirmiş olurduk. Fakat hocamız haklı olarak beğenmedi. Çünkü vasat futbolculardı. Böyle futbolcular almak istemiyoruz ve umarım buna da zorunlu kalmayız" dedi.

Galatasaray'ın yaptığı transferler ile iyi bir kadro oluşturduğunu, fakat kendilerininde 2 oyuncu aldıkları takdirde daha iyi bir takım olacaklarını belirten Kolot, "Galatasaray'ı takım olarak iyi görüyorum. Fenerbahçe'de yıldız alıyor ama bana göre çok iyi bir takım olamayacaklar. Trabzonspor'da çok oyuncu var. Onları azaltır ve kaleci sorununu çözerse başarılı olabilir. Ama en fazla şansı 6+1 uygun olarak 2 tane transfer yapabilirsek kendimizde görüyoruz" diye konuştu.

Celal Kolot, yaptığı açıklama öncesinde Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp'ın, annesi ile aynı yaşta olduğunu ifade ederek, "Benim annem 70 yaşında, Feldkamp da 73 yaşında" dedi.
            Feldkamp'ın iyi bir hoca olduğunu, fakat tekrar sağlık sorunları yaşayabileceğini vurgulayan siyah beyazlı yönetici, "Feldkamp bizden sağlık sorunları nedeniyle gitmişti. Şu anda çok yaşlı ve tekrar sağlık sorunu oluşabilir. Bunun haricinde çok iyi bir teknik direktör. Aslında en büyük soru işareti bu. Böyle güzel bir takıma daha genç birisi alınabilirdi" şeklinde konuştu

"TELLO'NUN CEZASI BİZE YARADI"
            Şili Milli Takımı'nda oynayan futbolcu Tello'nun, Brezilya maçı öncesinde çıkardıkları olaylar sonucunda milli takımdan ihraç edilmeleri ile ilgili olarak Kolot, "Bizim için daha iyi. Şili'şe gidip gelmeyecek. Orada da yaptığı problemi kendisinden dinledim. Sadece olayların aynı salonda olduğu ve hiçbir futbolcuya ayırım yapılmadan ceza verildiğini öğrendim. Bizim için daha iyi. Şili Milli Takımı'nda oynamaz" dedi.

Öte yandan Kolot, Avusturya kampının çok iyi geçtiğini belirterek, "Harika bir çalışma ortamı var. Yarın Hamburg karşısında ilk ciddi sınavımızı vereceğiz. Herşey süper ve güzel geçiyor" ifadelerini kullandı.

Son olarak Celalettin Kolot, Matias Delgado'nun dünkü açıklamasında Tigana'nın kendisini istediği mevkide oynatmaması şeklindeki sözlerine ise, "Bence sözleri çok doğru. Delgado bana bunu defalarca söyledi. Bunu bir isyan olarak aygılamayın dedi. Bir futbolcunun istediği yerde oynamayı istemesi bence doğru" dedi.

Kaynak: DHA

Bir BJK li olarak Celal Kolota bu söylemi yakıştıramadım belirteyim..Beşiktaşlılık duruşuna yakışmayan bir söylem..

BEŞİKTAŞK

THINK AGAIN!!!

Yorum yap

Tello'dan İddaalara Yanıt

Dün akşam Beşiktaş'ın Avusturya'daki kampına katılan Tello, bu sabah yapılan çalışma sonrası bir basın toplantısı düzenleyerek medya mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Beşiktaş'ın ligdeki hedefinin şampiyonluk olduğunu belirten Tello, "Avrupa arenasında mücadele edeceğimiz Şampiyonlar Ligi'nde de gideceğimiz en üst noktaya kadar çıkmak arzusundayız. Benim şahsi olarak hedefim ise Sporting Lizbon'daki gibi başarılı olmak ve takımıma katkı sağlamak olacaktır" dedi.

"İSTESEM 4 YIL DAHA PORTEKİZ'DE KALABİLİRDİM"

Sporting Lizbon'da 6.5 yıl kaldığına değinen Şilili futbolcu, "Bu kadar uzun sürenin ardından hem kendim hem de ailem açısından bir değişiklik yapmam şart olmuştu. Aslında istesem bana yaptıkları teklif doğrultusunda 4 yıl daha Portekiz'de kalabilirdim. Beşiktaş'ın çok büyük bir camia olması böyle bir karar vermeme yardımcı oldu. Sonuçta bu kararı ailemin desteğiyle aldığım için kendimi rahat ve mutlu hissediyorum. Portekiz'de özellikle eski kulübümde bana kırgınlıklar olabilir; ama ben şunu söylemeliyim ki, orada çok güzel günlerim geçti ve aynısını Beşiktaş'ta da yaşamak istiyorum" şeklinde konuştu.

"KAFA OLARAK HAZIRIM"

Portekiz'de ligler biter bitmez, İstanbul'a geçerek mukavele imzaladığını söyleyen Tello, "Son hafta itibariyle ufak bir sakatlığım vardı. Ülkeme geçerek 10 günlük bir tedavi yaptırdım ve hemen milli takımın kampına katıldım. Çok yoğun bir dönemden geçtiğim doğru, ama ben kafa olarak kendimi hazır hissediyorum. Aslında ben her ne kadar size kendimi anlatmaya çalışsam da hepsi havada kalacak. Sonuçta zaman hepsini size gösterecektir" dedi.

"İYİ PAS VE ORTA YAPARIM"

Futbol hayatında son 3 seneye kadar hep orta sahanın solunda görev yaptığının altını çizen Tello, "Son üç sezonda ise tamamen zorunluluktan dolayı ve takımımın bana orada ihtiyacı olduğu için defansın solunda görev yaptım. Oyun karekteri olarak, sol çizgiyi boydan boya kullanan, iyi pas yapabilen, ileri çıktığında ise isabetli ortaları olan agresif bir oyuncuyum. Çocukluğumdan beri kendime örnek aldığım tek futbolcu Maradona'ydı" diye konuştu.

"Beşiktaş çok büyük bir takım ve kimseye sen oynayacaksın garantisi verilmez ve o şekilde de transfer edilmez" diyen Şilili yıldız, "Ricardinho ve İbrahim Üzülmez gibi kaliteli ve çok tecrübeli iki oyuncuyla rekabet içinde olacağım. Fakat unutulmamalıdır ki, rekabetin olmadığı yerde başarıda olmaz" ifadelerini kullandı.

"YANLIŞ BİR KİŞİ İLE BERABERDİM"

Milli Takım kampında yaşanan olay ve kendisine verilen cezaya da değinen Tello, "Medyada doğru olmayan bilgiler yer aldı. İşin doğrusu ben o gün yanlış bir kişi ile beraberdim. Yani sarhoş bir takım arkadaşımızın yaptığı taşkınlıkların kurbanı olduk. Ben ve diğer takım arkadaşlarımız, sadece taşkınlık yapan arkadaşımızı engellemeye çalıştık. Orada olan herkes bizim aldığımız 20 maçlık cezanın çok ağır olduğunu zaten biliyor. Benim içinde olduğum herhangi bir taciz olayı ya da kavga kesinlikle söz konusu değildir. Federasyon bizle konuşmadan ve kimseye sormadan çok acele bir şekilde cezayı verdi. Bu cezada yerel basının olayı çarpıtmasının büyük etkisi olduğunu düşünüyorum. Ben avukatım aracılığıyla bu cezaya itiraz ettim ve sonucunu bekliyorum. Şu unutulmamalı ki ben çok profesyonel bir oyuncuyum ve bu olaylar kesinlikle benim buradaki performansımı etkilemeyecektir. Ben cezanın kaldırılacağını ve milli takımımızın Dünya Kupası elemelerinde takımdaki yerimi alabileceğime inanıyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

BEŞİKTAŞK

THINK AGAIN!!!

Yorum yap

Beşiktaş 2007-2008 Süper Lig Fikstürü

Turkcell Süper Lig’de 2007-2008 sezonunun fikstürü belli oldu. Ekibimiz, ligin ilk haftasında BJK İnönü Stadı'nda Konyaspor ile karşı karşıya gelecek. Sezonun ilk derbisinde ise 7. haftada Siyah Beyazlılarımız, Ali Sami Yen Stadı'nda Galatasaray ile mücadele edecek.

10 Ağustos 2007'de başlayacak olan Turkcell Süper Lig 2007-2008 sezonunda ilk derbi 7. haftada Galatasaray'la Beşiktaşımız arasında olacak. Bu derbi maçı sarı-kırmızılı takımın cezası nedeniyle seyircisiz olarak oynanacak. Turkcell Süper Lig'in ilk devresi 23 Aralık'ta sona erecek, 13 Ocak'ta ise ikinci devre start alacak. 11 Mayıs 2008'de ise lig sona erecek.

1. Hafta
                BEŞİKTAŞ-KONYASPOR

2. Hafta
                KASIMPAŞA-BEŞİKTAŞ

3. Hafta
                GAZİANTEPSPOR-BEŞİKTAŞ

4.Hafta
                BEŞİKTAŞ-KAYSERİSPOR

5.Hafta
                ANKARASPOR-BEŞİKTAŞ

6.Hafta
                BEŞİKTAŞ-DENİZLİSPOR

7.Hafta
                GALATASARAY-BEŞİKTAŞ

8.Hafta
                BEŞİKTAŞ-GENÇLERBİRLİĞİ

9.Hafta
                TRABZONSPOR-BEŞİKTAŞ

10.Hafta
                BEŞİKTAŞ-B.Ş BELEDİYESPOR

11.Hafta
                FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ

12.Hafta
                BEŞİKTAŞ-SİVASSPOR

13.Hafta
                G.B. OFTAŞSPOR-BEŞİKTAŞ

14.Hafta
                BEŞİKTAŞ-Ç.RİZESPOR

15. Hafta
                BURSASPOR-BEŞİKTAŞ

16.Hafta
                BEŞİKTAŞ-ANKARAGÜCÜ

17.Hafta
                V.MANİSASPOR-BEŞİKTAŞ

BEŞİKTAŞK

THINK AGAIN!!!

Yorum yap

G.Saray-Beşiktaş derbisi seyircisiz oynanacak

Fikstür çekiminde gözler Galatasaray'ın üzerindeydi. Geçen sezon Fenerbahçe maçında yaşanan olaylardan dolayı 5 maçlık ceza alan Galatasaray cezasını bu sezon çekecek.

7.haftada G.Saray'ın cezalı olduğu bir dönemde Beşiktaş Ali Sami Yen'e gelecek ve karşılaşma seyircisiz oynanacak. G.Saray Beşiktaş maçının yanı sıra Ç.Rize ve Konya maçlarında da boş tribünlere çıkacak

BEŞİKTAŞK

THINK AGAIN!!!

Yorum yap

Kartal'da heyecanlı bekleyiş

Beşiktaş'ın kadrosuna katma yolunda büyük uğraş verdiği Per Kroldrup'a kararını bildirmesi için tanınan süre bugün doluyor.

Beşiktaş’ın kadrosuna katma yolunda büyük uğraş verdiği Per Kroldrup’a kararını bildirmesi için tanınan süre bugün doluyor. Geçen hafta Siyah-Beyazlı ekipten aldığı teklif üzerine düşünme süresi talep eden Danimarkalı savunmacıya bu akşama kadar zaman tanınmıştı. 29 yaşındaki defans oyuncusunun kulübü Fiorentina ile bonservisi düşürmek amacıyla sıkı bir pazarlığa giren Kara Kartal’ın bu konuda da önemli adımlar attığı öğrenildi. Bu arada İngiliz basını, transferi gündemde olan forvet oyuncusu Carlton Cole’un bu hafta içinde West Ham’dan ayrılıp, Beşiktaş’a imza atacağını iddia etti.

BEŞİKTAŞK

THINK AGAIN!!!

Yorum yap

Beşiktaş turuncu giyecek

Beşiktaş yeni sezonda büyük bir değişikliğe gitmeye hazırlanıyor. Kara Kartallar deplasman maçlarına turuncu formalarla çıkmanın hesaplarını yapıyor.

Taraftar ne diyor?
                      Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme karşılaşmasına sayılı günler kala hâlâ yeni sezon formalarını görücüye çıkarmayan Beşiktaş’ta ilginç gelişmeler yaşanıyor... Umbro firmasıyla sponsorluk anlaşması bulunan Kara Kartallar’ın yeni sezondaki deplasman karşılaşmalarında turuncu forma giymeyi planladığı öğrenildi. Ancak yetkililerin, “Erkek adam renkli takım tutmaz” pankartını benimseyen taraftarların tepkisini de gözönüne alacağı bildirildi.

Örnekleri mevcut...
                      Ayrıca 2000-2001 sezonunda Beşiktaş’ın giydiği parlak kırmızı forma taraftarların tepkisini çekmiş ve Kara Kartallar kulübü telefon ve faks yağmuruna tutmuşlardı. Aynı durumun tekrarlanmaması için harekete geçen yöneticilerin önce tribünlerin nabzını tutacağı, daha sonra formaları piyasaya süreceği ifade edildi. Tıpkı Beşiktaş gibi Siyah-Beyazlı Valencia da bir dönem turuncu forma giyerken, bu sezon Bordo-Mavili Barcelona da aynı renk formalarla boy göstermişti.

buna tamamen karşıyım..zaten olucak iş değil..taraftarında buna buna tepki göstericeğine inanıyorum...daha önceki yıllarda olduğu gibi..

BEŞİKTAŞK

THINK AGAIN!!!

Yorum yap

Çarşı, turuncuya karşı !

Siyah-Beyazlı yönetimin turuncu renkli forma düşüncesi taraftarları ayağa kaldırdı. Özellikle tribünlerde, "Delikanlı adam renkli takım tutmaz" diye pankart açan Çarşı Grubu hayli öfkeli..

Beşiktaş yönetiminin almayı düşündüğü bir karar, camiana tartışmalara neden olurken taraftarları da isyan ettirdi. Başkan Yıldırım Demirören ve kurmayları, önümüzdeki sezon için yeni formalar yaptırma kararı aldılar. Bu toplantıda Süper Lig, Türkiye Kupası ve Avrupa'da giyilecek formalar için yönetim bir değişiklik yaparak, Siyah-Beyaz-Kırmızı renklerin yanı sıra turuncu renkli formalar yaptırılma düşüncesi ortaya atıldı.

NERDEN ÇIKTI ŞİMDİ BU RENK?
                        Turuncu renkli formaların duyulmasıyla birlikte camiadan da büyük tepkiler gelmeye başladı. Siyah- Beyazlı tribünlerin tartışmasız lideri Çarşı Gurubu, yönetimin bu düşüncesine büyük tepki gösterdi. İnönü Stadı'nda ve diğer maçlarda sürekli olarak, "Delikanlı adam renkli takım tutmaz" diye pankart açan grubun lideri Alen Markaryan, "Bu formaları Avrupa maçlarında bile giyecek olsalar kabul etmemiz mümkün değil" dedi..

BEŞİKTAŞK

THINK AGAIN!!!

Yorum yap

Kartal'ı Batuhan sırtladı 1-0

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Beşiktaş'ı, Wüstenrot Cup 07 Turnuvası'nda Bundesliga takımlarından Duisburg ile karşı karşıya geldiği karşılaşmada genç yeteneği Batuhan Karadeniz sırtladı....

Hakan Arıkan, Ali Tandoğan, Mustafa Doğan, Baki, İbrahim Üzülmez, Mehmet Yozgatlı, Koray, Ricardinho, Tello, Delgado, Bobo ilk 11'i ile sahaya çıkan Beşiktaş, oldukça gergin başlayan ve karşılaşma içerisinde karşılıklı sertliklerin yaşandığı maçta, Duisburg önünde Bobo'ya atılan uzun toplarla etkili olmaya çalıştı ancak ele geçen fırsatları ilk yarıda değerlendiremedi.
                          İlk yarısı golsüz sona eren karşılaşmanın ikinci yarısında kulübedeki futbolcuları tek tek sahaya süren Ertuğrul Sağlam yönetimindeki Beşiktaş, Rudi Bommer yönetimindeki Duisburg karşısında aradığı golü karşılaşmanın 86. dakikasında genç yeteneği Batuhan Karadeniz'in vuruşundan buldu...

86. Dakikada sol çaprazdan çalımlarla ceza sahasına giren ve son çizgiye inen Aydın'ın, yerden ortasına uzak direk dibinde genç Batuhan ayak koydu ve Beşiktaş karşılaşmada öne geçti. Kalan 5 dakikada başka gol olmadı ve Beşiktaş karşılaşmadan 1-0 galip ayrılarak finale yükseldi

Beşiktaş'ta ikinci yarıda Ali Tandoğan'ın yerine Serdar Özkan, Mehmet Yozgatlı'nın yerine Serdar Kurtuluş, Richardinho'nun yerine Fahri, Delgado'nun yerine Batuhan, Koray'ın yerine Cisse, Tello'nun yerine Aydın ve Bobo'nun yerine de Gökhan Güleç görev yaptı.

BATUGOL...ben şimdiden bu çocuğun fanı oldum ertuğrul hocayada bravo ..Btuhanı hazırlık maçlarında hiç ihmal etmiyor,arkasında duracak gibi..

BEŞİKTAŞK

THINK AGAIN!!!

Yorum yap

genclerin hepsi gelecek vadediyor....
                            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

bu cesareti ligdede gösterip gençlere yer verirsek, daha iyi sonuçlar alırız.

Yorum yap

Beşiktaş'ta sakatların son durumu!

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Beşiktaş'ta, kampın ilk gününden bu yana yaşanan sakatlıklar ve sakat olan futbolcuların son durumları şöyle:

-Geçtiğimiz sezon sonrası ameliyat olan Marcio Nobre koşulara başladı. 10 gün sonra takımla antrenmanlara çıkacak.

-Ameliyat olan Murat Şahin koşulara başladı. 2 aylık tedavi sürecini doldurdu. 1 hafta içinde takımla çalışmalara başlayacak.

-Hazırlık kampında oynanan ilk maçta sakatlanan Burak Yılmaz'ın tedavisi devam ediyor. Bir hafta sonra koşulara başlayacak.

-Mehmet Sedef'in tedavisi sürüyor. Çalışmalara İstanbul'da başlayacak.

-Gökhan Zan, koşulara başladı. 4-5 gün içinde takımla çalışmalara başlayacak.
                                19.07.2007

KaynakHA

BEŞİKTAŞK

THINK AGAIN!!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X