• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next ye 2000 dobratech

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next ye 2000 dobratech

next ye 2000 dobratech kanal geçişleri neden çok yavaş oysa bende next ye 2000 cx süper plus da var o çok hızlı. dobratechte bazı kanal geçişleri 3-4 saniyeyi buluyor. neden acaba bilen varmı. veya kanal geçiş hızı nasıl yükseltilecek.

ilk çıkan yazılımda kanal geçişleri gayet iyidi,sonraki yazılımlarda cccami düzelteceğiz derken sinay git gel problemi başladı dolayısıyla bu kanladan kanala geçerken sinyalin git gel yapması kanal geçişini de geciktirmeye başladı . yani sorun yazılımsal...

Yorum yap

ah herşey düzeltilsede sattıklarımızdan dayak yemekten kurtulsak

Yorum yap

arkadaşlar dobratech aldım fakat cccamd da proplem var dediler yinede denemek için aldım gerçektende proplem var.Newcamd server aldım onuda kullanamıyorum.serversağlayıcı proplem yok diyor cihaz server bulamıyor.dobratech tam anlamıyla fiyasko

Yorum yap

yavuzalanya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar dobratech aldım fakat cccamd da proplem var dediler yinede denemek için aldım gerçektende proplem var.Newcamd server aldım onuda kullanamıyorum.serversağlayıcı proplem yok diyor cihaz server bulamıyor.dobratech tam anlamıyla fiyasko
          Aldıgın Newcamd serverini iyi kotrol et. Dobratechle rahatlıkla ip alıp ping gönderebiliyorsan newcamd ayarlarını tam olarak yaptıysan hiç bir problem olmadan seyredebilirsin.. Fiyasko ya aldıgın server yada yaptıgın ayarlar. Newcamd de cihaza diyebileceğiniz hiç bir şey yok.
          Computer High Engineer
          Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
          Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
          Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X