• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Azeri kanalları ( İdman Tv - Az Tv - Medeniyyet ) Türksat Uydusundan Ayrıldı.!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Azeri kanalları ( İdman Tv - Az Tv - Medeniyyet ) Türksat Uydusundan Ayrıldı.!

Azeri kanalları ( İdman Tv - Az Tv - Medeniyyet ) Türksat uydusundan 1 Temmuz 2013 Tarihi itibariyle ayrılma kararı almıştır.
    1 Temmuz 2013 İtibariyle yayınları SONLANACAKTIR.!

Kendi uydularında Azerispace 1 {46.0E} uydusunda yayınlarına devam edeceklerdir.

http://www.medeniyyettv.az/
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Desene gitti ingiltere ligi/ş. ligi uefa ligi/italya ligi...vb.

Yorum yap

D-smart a gün doğdu
      Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

evet zaten devamlı ugraşıyordu dekoder cok satar artık

Yorum yap

Hiç farketmez TÜRKSAT a koyarız bir PARNAK LNB olur biter...:hangiiisi
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Hiç farketmez TÜRKSAT a koyarız bir PARNAK LNB olur biter...:hangiiisi
            Olay bu kadar basit kay: hocam PARNAK değilde KOCAKAFALI LNB!de oluyor...
            Next Minix HD
            Next 2000 HD
            Next MACHINA 3D SUPER
            Next 64

Yorum yap

Herkes bu işi bu kadar basit yapamıyor bu dediğinizi yapıcak kişi sayısı sayılı diğer kişiler ancak uyduculara para verip bu işi yaptırmak zorunda bunuda kimse yapmaz
              Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

şuan kendi uydularından yayın yapmaktalar arkadaşlar koyun bi daizek motor sizde 100 tl bi motor nevarki zaten canagınız lnb niz var ugraşmayın tek çanakla alın bi dazek motor kurtulun

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Herkes bu işi bu kadar basit yapamıyor bu dediğinizi yapıcak kişi sayısı sayılı diğer kişiler ancak uyduculara para verip bu işi yaptırmak zorunda bunuda kimse yapmaz
                  Peki ozaman siz ne önerirsiniz.? Bu konularda her türlü bilgi FORUM larda var.Biz kullanıcılar için yardımcı olunabilecek en kolay yolu seçip bu şekilde yazıyoruz...Elinden gelen yapar yapamayan ise 3 seçenek mevcuttur.

1.Bu kanalları artık izlemekten vazgeçecek.
                  2.Gerek parmak LNB gerek normal LNB her ne ise türksat çanağına kendi imkanları doğrultusunda sadece 5 TL ye bu işi elinden geliyor ise yapacak.
                  3.İllede bu yayınları izlemek isterse ve elinden bir şeyde gelmez ise o takdirde bir UYDUCU çağırıp SERVİS ücreti mukabilinde bu işe yaptıracak.

Ama söz elimde bir merkezi sistem işi var, sanırım ÇARŞAMBA en geç PERŞEMBE biter bittiğinde FORUMUMUZA BU OLAYI GÖSTERİR fotoları çekip koyacağım.Elinden gelen KARDEŞLERİMİZE bari bir parça yardımımız olur.Ama onun dışında şahsen benim yapabileceğim bir şey ne yazikki YOK...
                  MACHİNA - 3-D
                  8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                  TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

orion_bilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    şuan kendi uydularından yayın yapmaktalar arkadaşlar koyun bi daizek motor sizde 100 tl bi motor nevarki zaten canagınız lnb niz var ugraşmayın tek çanakla alın bi dazek motor kurtulun
                    Dayzek motor almak kolayyydaaa o motoru MONTAJ yapacak yer nerde Sayın Arkadaşım.Milllet TÜRKSAT çanağı bile koyamazken bir de DAYZEK MOTOR çok ama çok zor....
                    MACHİNA - 3-D

Yorum yap

abim neden zor olsunki sunuçta bi çanak alıp o uyduya koyayım desen bir canak 45 tl lnb 10 tl daizek 10 tl oldu sana 65 tl arada kaldı 35 lira sadace o uydu izlemeyecek kuran kişi saglam ve saglıklı kuruldugunda 75 uydusundan hispasat uydusuna.kadar izlerler sıkıntı olmaz ama sen yerim yok kurmak için dersen bu başkaları için aynı şey olmaz bu benim önerimdir 6 yıldır daizek motor kullanıyorum ve asla vaz geçmem

Yorum yap

millet turksatı bile zor kurun cok insan var hala

Yorum yap

Dayzek motor almak kolayyydaaa o motoru MONTAJ yapacak yer nerde Sayın Arkadaşım.Milllet TÜRKSAT çanağı bile koyamazken bir de DAYZEK MOTOR çok ama çok zor....
                          dayzek motor kurmak bana eğlençeli geliyor çok kolay..haydar 1966 abiim...:deh::at::tr:

Yorum yap

muslum-baba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            dayzek motor kurmak bana eğlençeli geliyor çok kolay..haydar 1966 abiim...:deh::at::tr:
                            Olabilirr baba ama benim bu mereti kurmaya değil kafamı kaşımaya zamanım bile yok özellikle şu sıralar...:firca:
                            Ha birde benim beklemeye ASLA TAHAMMÜLÜM YOK tur...Kanal tuşuna basınca ŞAK diye YAYIN GELECEK ARKADAŞ, yoksa bas o tuşa bekle MOTOR DÖNSÜN ooo bunlar bana göre değil...:kiskis:
                            MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Olabilirr baba ama benim bu mereti kurmaya değil kafamı kaşımaya zamanım bile yok özellikle şu sıralar...:firca:
                              Ha birde benim beklemeye ASLA TAHAMMÜLÜM YOK tur...Kanal tuşuna basınca ŞAK diye YAYIN GELECEK ARKADAŞ, yoksa bas o tuşa bekle MOTOR DÖNSÜN ooo bunlar bana göre değil...:kiskis:
                              evet haklısın 5 saniye bişey bekliyorsun ama çok rahat abii..

rahatlıyı nedir çok uydu ekleğebilirsin...avantajında o inçe ayar yapabilirsin...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X