• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ictimai tv ***

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ictimai tv ***

bu kanal yayını mı kesiyo yoksa şifre mi giriyo

sozcelyk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kanal yayını mı kesiyo yoksa şifre mi giriyo
    Doğan grubu bu yayını bloke ediyor maç sırasında!
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

bu kadarına pes doğrusu nasıl ve hangi hakla müdahale ediyorlar

Yorum yap

Hitbird teki yayında kesikti.

Yorum yap

ICTIMAI TV Peyk ile yayini kesiyor yerli yayinda futbol yayini gediyor

Yorum yap

yahu düz çizgi çıkıyor.yokmudur bu kanalı izlemenin bi yolu?

Yorum yap

Uydu yayınında Test Color Bar veriyorlar, sanırım maçı karasal yayından veriyorlar.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Uydu yayınında Test Color Bar veriyorlar, sanırım maçı karasal yayından veriyorlar.
                ama üstadım kendi internet sitelerinden uydudan vereceğiz diye duyurdular.acaba arkadaşın dediği gibi doğan grubu sabote etmiş olmasın?

Yorum yap

bu kanalların verdiği söğleniyor ama şifreli
                  Al Jazeera Sport +4
                  ANT 1
                  B92
                  TNT (TURKEY) - (ŞİMDİLİK ŞİFRESİZ OLDUĞU SÖYLENİYOR
                  Euro Futbol
                  Hi Sports 2
                  Ictimai TV TÜRKSAT 3A (ŞİFRESİZ) 42.0e - 11.554 H / 02916 - 2/3
                  NTV+ Football
                  Ring.bg
                  Sport 2 (Ukr)
                  Sport TV2
                  Sport+ (France)
                  Sportmanía
                  SuperSport 5 (DigitAlb)
                  TV4 Sport
                  YES Sport 2
                  ~ Al Jazeera Sport HD
                  ~ HD Smart

Yorum yap

smartkamil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ama üstadım kendi internet sitelerinden uydudan vereceğiz diye duyurdular.acaba arkadaşın dediği gibi doğan grubu sabote etmiş olmasın?
                    Hiç alakası yok. Doğan grubu ne karışır benim kanalıma, ayrıca İctimai TV Türkiye'den yayın yapmıyor ki! yurt dışı kaynaklı, bu nedenle müdahele söz konusu bile olamaz.

Geçenlerde aynı durum Ans TV için yapıldı. Yok doğan grubu yayınlarına enterferans yaptı, bozdu gibilerinden. Aslında işin doğrusu o değil, maç yayını esnasında sadece Azerbaycan üzerine yoğunlaştı yayınlar, Türkiye veya diğer ülkelerden alınamadı sinyaller. Bende büyük anten olduğu için ben izleyebildim.

İctimai TV'nin de şuan yaptığı aynı şey, yayınlarını sadece kendi ülkelerinden izlenebilecek şekilde yapıyorlar.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Hiç alakası yok. Doğan grubu ne karışır benim kanalıma, ayrıca İctimai TV Türkiye'den yayın yapmıyor ki! yurt dışı kaynaklı, bu nedenle müdahele söz konusu bile olamaz.

Geçenlerde aynı durum Ans TV için yapıldı. Yok doğan grubu yayınlarına enterferans yaptı, bozdu gibilerinden. Aslında işin doğrusu o değil, maç yayını esnasında sadece Azerbaycan üzerine yoğunlaştı yayınlar, Türkiye veya diğer ülkelerden alınamadı sinyaller. Bende büyük anten olduğu için ben izleyebildim.

İctimai TV'nin de şuan yaptığı aynı şey, yayınlarını sadece kendi ülkelerinden izlenebilecek şekilde yapıyorlar.
                      peki üstadım.tsk ederim bilgilendirme için..

Yorum yap

bence içtimai tv on gündür güzel rekalm yaptı hepsi o kadar gerisi palavra bizlerde bir güzel inandık
                        Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyenler,
                        Cevizin hepsini kabuk zanneder

Yorum yap

Arkadaslar Ictimai TV yalniz oz ulkesinde yayin yapma izni alip eger yayin disariya yayinarsa kanal cerimelene biler.

Yorum yap

ictimai tv futbol matchi feed yayinda !!!!!
                            futbol zamani cihaza kor tarama yaparsiz bu kanal cikar!Ve bissle sifrelenmekte! anlayacaqiniz
                            diger zamanlarda bu frekansta normal yayin yok!

10963 hor 02960 1fff 1010103010101030
                            NEXT 2000 CIS SUPER PLUS! NEXT 2000 FTA SUPER PLUS USB_li!

90E-18W! V-BOX POZISIONER!185 SM-LIK MOTORLU ANTEN!

Yorum yap

böyle bir durumun olması anlamsız. Farklı bir olay gibi gözüküyor. Yani bilinçli bir durum.
                              Bunu çözmenin yolu olabilir...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X