Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Linux Tabanlı Uydu Alıcıları > Dikey - WeTek > Dikey WeTek-Play 2 4K

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 12-06-2017, 12:49   #31
mercury77
IpTv Member

Üye No: 5702
Giriş: 20-01-2006

Alıntı:
byagli tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Özel mesaj olarak telefon numaranı yaz. Akşama team üzerinden ve whatsup ile yardımcı olayım.

Bunu hafta sonunda yapsak siz bana numaranızı ben verince verseniz ben evde cihazın başında olduğumda size hatırlatmak amaçlı yazsam olurmu. Çünkü bilginize değer veriyorum bununda havada kalmasını istemiyorum. Cihaz başına geçtiğimde size yazarım uygun olursanız yardım alırım. ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
mercury77 is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-06-2017, 20:13   #32
mercury77
IpTv Member

Merhabalar burada sorunu nasıl olduğunu anladım ve yardım için yazmaktayım.şimdi karta verilen enigma backup yazdırıp denemişştim ama malesef hiçbiri çalışmamakta.
yani enigma 2 li backupları cihaz kesinlikle görmemekte.
ama libre karta atınca cihaz boot etti. power key dediği şey kumanda daki power tuşu. yani beyaz olan. ardından bir defa açılınca her defasında kendi boot ediyor.
burdan sonrası artık tamamen kodi tabanlı.
kanal geçişleri malesef kötü. kötü olması yavaş anlamında.
malesef enigma kökenli hız yok. fakat görsellik çok yüksek. ve multimedia ya yatkın.
ayrıca oldukça stabil özellikle ip tv lerde çok akıcı ve nerdeyse sıfır hata.
donma söz konusu değil.
4k olup olmaması hakkında çekincem vardı cihaz trt4k sorunsuz açıyor yani gerçekten 4k fakat kanal yavaş açılıyor. sanki kodideki gibi bir film açıyor gibi davranıyor.
youtube 4k videolarını açmak istedim ama 1080 den ötesini görmedi. fakat 4k video oynatması sorunsuz. sıfır hata

sanırım cihazın en büyük eksiği iki tane.
1. enigma backup sitede de ben bulamadım. yani kllananlardan bir tane yüklemelerini istiyorum denemek amaçlı. ama sanki kimse kullanmıyor.
2. kanal geçişleri gerçekten sıkıntılı.yavaş olması kaynaklı.
onun dışında ben bir sıkıntı görmedim.bunlarda belki forumdak ustaların benim bilmediğim bir ayar şekli ile düzelebilir.
cevap veren olursa özellikle enigma hakkında çok sevirim
saygılar..
Eski 20-06-2017, 20:45   #33
bülent56
Section Moderator

bülent56 kullanıcısının avatarı

Üye No: 15637
Giriş: 14-05-2006

Uydu Alıcısı: wetek play2-Next YE 2000 HD İnternet Machina

Kart Paylaşımı: Hayır

Alıntı:
mercury77 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhabalar burada sorunu nasıl olduğunu anladım ve yardım için yazmaktayım.şimdi karta verilen enigma backup yazdırıp denemişştim ama malesef hiçbiri çalışmamakta.
yani enigma 2 li backupları cihaz kesinlikle görmemekte.
ama libre karta atınca cihaz boot etti. power key dediği şey kumanda daki power tuşu. yani beyaz olan. ardından bir defa açılınca her defasında kendi boot ediyor.
burdan sonrası artık tamamen kodi tabanlı.
kanal geçişleri malesef kötü. kötü olması yavaş anlamında.
malesef enigma kökenli hız yok. fakat görsellik çok yüksek. ve multimedia ya yatkın.
ayrıca oldukça stabil özellikle ip tv lerde çok akıcı ve nerdeyse sıfır hata.
donma söz konusu değil.
4k olup olmaması hakkında çekincem vardı cihaz trt4k sorunsuz açıyor yani gerçekten 4k fakat kanal yavaş açılıyor. sanki kodideki gibi bir film açıyor gibi davranıyor.
youtube 4k videolarını açmak istedim ama 1080 den ötesini görmedi. fakat 4k video oynatması sorunsuz. sıfır hata

sanırım cihazın en büyük eksiği iki tane.
1. enigma backup sitede de ben bulamadım. yani kllananlardan bir tane yüklemelerini istiyorum denemek amaçlı. ama sanki kimse kullanmıyor.
2. kanal geçişleri gerçekten sıkıntılı.yavaş olması kaynaklı.
onun dışında ben bir sıkıntı görmedim.bunlarda belki forumdak ustaların benim bilmediğim bir ayar şekli ile düzelebilir.
cevap veren olursa özellikle enigma hakkında çok sevirim
saygılar..
Wetek play2 de enigma2 denemek istersen bu linkte http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=72867
sadece bunlar var vede bundan sonra verilmedi bizlerde wetek play2 sahibi olarak E2 yazılım olmadığı için kullanmıyoruz deneme amaçlı kullanabilirsin stabil olmadığını göreceksin bizlerde LibreELEC yazılımları ve yeni WEOS güncelleme ile devam ediyoruz

saygılar
bülent56 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-06-2017, 20:49   #34
mercury77
IpTv Member

Alıntı:
bülent56 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Wetek play2 de enigma2 denemek istersen bu linkte http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=72867
sadece bunlar var vede bundan sonra verilmedi bizlerde wetek play2 sahibi olarak E2 yazılım olmadığı için kullanmıyoruz deneme amaçlı kullanabilirsin stabil olmadığını göreceksin bizlerde LibreELEC yazılımları ve yeni WEOS güncelleme ile devam ediyoruz

saygılar
benim son android güncellemesinden sonra sıkıntı çıktı.
ip tv leri yaklaşık 1 dakika sonra steam stopped diyerek yayını kesti daha sonra kanal değişnce açtı ama 1 dakka sürmedi
sebepte bulamadım
cihazın yabancısı olarak kaldım öle ortada
libre ye geçtim ama dediğim gibi kanal hızı falan kötü yani
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok