• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Emu Güncelleyememe problemim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Emu Güncelleyememe problemim

Meraba arkadaşlar,
    Cihazım 2000 cx süper plus usb,
    Cihazıma 17.01.2007 yazılımı olan aşağıdaki bin uzantılı dosyayı usb den açarak yazılımı güncelledim.
    NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_QNEC109.79_011707_TK0C1N0.BIN

Ardından 17.01.2007 güncel Softcam.key dosyasını usb den güncellemeye çalıştım. usb den dosya üzerine geldim, okeyledim, CAS anahtarını yükseltmek istiyormusunuz sorusuna evet dedim ama Bilinmeyen CAS anahtarı!!! şeklinde uyarı geldi ekrana.
    Bu problemi nasıl halledebilirim. Arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.
    Şimdiden çok tşkler.

dunkes:

Evet arkadaşlar bu sorunu bende yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

Yorum yap

Bende yasadım ve bu sorunu cözdüm.Bilgisyara indirilen softcam klasörünün içinde benioku.txt ve bunun gibi bazı dosyalar olabiliyor.Bu dosyalar softcamle cakısıyor sanırım ve güncelleme olmuyor.USB belleğe softcami atarken sadece 38kb.lık softcam yazan dosyayı atın.diğer açıklamallı dosyaları silin.bu şekilde güncelleme olucaktır..SOFTCAM leri hazırlayan arkadaslarda softcami tek bir dosya halinde verirlerse bu sorunlar cözülür.saygılar..

Yorum yap

keymarker olanları kabul etmiyor mach veya uzman tv nin softcam ları kabul ediyor..

Yorum yap

sorun çözüldümü hakan58 ?

Yorum yap

Arkadaşlar bu sorunla bazen bende karşılaşıyorum ve beni oku dosyası ile çakışdığını tahmin ediyorum.

Yorum yap

Emu nun güncellenmemesi olayım devam ediyor!!!!

[QUOTE=yalnizca1;163328]sorun çözüldümü hakan58 ?[/QUOTE

Maalesef bu sorunumu halledemedim. Sadece Softcam.key (42kb 17 ocak)
              dosyasını Kingston flaş diskime(*.txt dosyası hariç) atmama rağmen aynı problemim devem etmektedir.

Yardımlarınıza ihtiyacım var.
              Cevaplarınızı bekliyorum.

Herkese iyi çalışmalar.

Yorum yap

aftershave35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bende yasadım ve bu sorunu cözdüm.Bilgisyara indirilen softcam klasörünün içinde benioku.txt ve bunun gibi bazı dosyalar olabiliyor.Bu dosyalar softcamle cakısıyor sanırım ve güncelleme olmuyor.USB belleğe softcami atarken sadece 38kb.lık softcam yazan dosyayı atın.diğer açıklamallı dosyaları silin.bu şekilde güncelleme olucaktır..SOFTCAM leri hazırlayan arkadaslarda softcami tek bir dosya halinde verirlerse bu sorunlar cözülür.saygılar..
                Sotfcam dosyasının, zipin içerisinden çıkarılarak USB belleğe atılacağını daha önceleri açıklamıştık sanırım kaçırdınız bunu

Yorum yap

yalnizca1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sorun çözüldümü hakan58 ?

Maalesef bu sorunumu halledemedim. Sadece Softcam.key (42kb 17 ocak)
                  dosyasını Kingston flaş diskime(*.txt dosyası hariç) atmama rağmen aynı problemim devem etmektedir.

Yardımlarınıza ihtiyacım var.
                  Cevaplarınızı bekliyorum.

Herkese iyi çalışmalar.
                  Öncelikle size bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Flash Diskinizde bulunan tüm verileri PC ye alın ve FAT32 biçiminde, biçimlendirin ve Softcam dosyasını zipsiz bir şekilde tekrar yükleyin böyle görmesi gerekir.

Yorum yap

Usbden softcam atmada sorun yok direkt usb içine atın zipsiz olarak softcamin adını vs değiştirmeyin ve nextplus için verilen keyleri atın forumdan başka yabancıların verdiği nextle alakasız softcamlerini değil..
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Arkadaşlar aynı sorun bendede var.
                      Aşağıdaki dosyalardan her ikiside mach1 hocaya ait.
                      1.Dosya yüklenmiyor.2.Dosya yükleniyor.içerikleri her ikisininkide aynı.
                      Değişen şifre satırının 1.dosyadan kopyalayarak 2.dosyaya yapıştırıyorum.Sorunun nedenini anlayamadım.
                      2000 CIS SUPER PLUS
                      TÜRKSAT&HİSPASAT SABİT
                      DİSEC MOTOR

Yorum yap

arkadaşlar flaşh diskinizi fat 32 formatlayın.verilen dosyayı acın flaşh diskinize zipsiz olarak soft camı yükleyin bir sorununuz kalmaz

Yorum yap

amb_drivers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Arkadaşlar aynı sorun bendede var.
                          Aşağıdaki dosyalardan her ikiside mach1 hocaya ait.
                          1.Dosya yüklenmiyor.2.Dosya yükleniyor.içerikleri her ikisininkide aynı.
                          Değişen şifre satırının 1.dosyadan kopyalayarak 2.dosyaya yapıştırıyorum.Sorunun nedenini anlayamadım.
                          Kardeş yazılanları iyice yorumlarsan flas diskimizde yada kullanımı hakkından bilgi eksiğimiz bulunmadığını göreceksin. Sorun içeriği aynı iki dosyanın birini kabul edip diğerini kabul etmemesi.
                          "256 mb kingston marka flash disk fat32 olarak formatlanmış, softcam dosyaları zip'ten çıkarılmış, her iki dosyada aynı klasörde ve *.txt gibi bir dosyada bulunmamaktadır." Daha başka ne yapabiliriz.?
                          2000 CIS SUPER PLUS
                          TÜRKSAT&HİSPASAT SABİT
                          DİSEC MOTOR

Yorum yap

Flash bellek ile softçam yükleme yaparken çihazınızın emusunu açınız.Sonra klasorün adını sofcam olarak degişitirin sorunsun yükleme yapabilirsiniz.

Yorum yap

Emu güncellemesi okey arkadaşlar.

muco2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar flaşh diskinizi fat 32 formatlayın.verilen dosyayı acın flaşh diskinize zipsiz olarak soft camı yükleyin bir sorununuz kalmaz
                              Sorunu hallettim arkadaşlar. Kingston 1gb flaş diskimi fat32 olarak formatladıktan sonra denedim. Emu güncellemesi başarılı olarak gerçekleşti.

Ama Softcam.key dosaysını 3-4 alt alta klasörün içinde olursa yine hata veriyor. Buna dikkat edin arkadaşlar.deneme yanılma ile.

Yardımlarınız için çok teşekkürler.

:cuara:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X