• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Vu+ Solo Kullanıcı Görüşleri ve Sorunları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Vu+ Solo Kullanıcı Görüşleri ve Sorunları

selam usta bugün bende aldim V+ solo

saygilar

karbon usta bende Vu+solo var ve kanallar yarim ekran gösteriyor ayarlari nasil yapmam gerekiyor

saygilar

Yorum yap

kona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      karbon usta bende Vu+solo var ve kanallar yarim ekran gösteriyor ayarlari nasil yapmam gerekiyor

saygilar
      Ses ve görüntü ayarlarına gel oradaki 4:3 içeriği just scala olarak ayarlarsanız düzelir.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Ses ve görüntü ayarlarına gel oradaki 4:3 içeriği just scala olarak ayarlarsanız düzelir.
        tesekkürler düzeldi

saygilar

Yorum yap

Ya hocam birde bu kanal siralamasininasil yapacagiz
          onuda aciklarsan cok mahbula gececek

Yorum yap

Kanal sıralaması ana menüde olmaz.Favori yani buket oluşturarak yapabilirsiniz.Buket içinde sıralama yapılabilir.
            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Kano ustam bende artın vu+solo kullanıcısıyım. Bazı bilgilere ihtiyacım var, sıralayacak olursam;
              1- Usb'ye kayıt nasıl yapılır...
              2- Cihaz mkv formatı olan filmleri oynatıyormu (usb) ?
              3- Buketlerdeki kanalların isimleri nasıl değiştiriliyor ? (Bütün uğraşlarıma rağmen bulamadım)
              4-Bilgisayar üzerinde izleyebileceğimiz, kanal düzenleme yapabileceğimiz hangi programlar var.
              5- Ccam info server bilgisi sarı tuşa (dream 500s'de olduğu gibi) eklenebilir mi?
              6- Forum içerisinde Vu+Solo bölümü açılabilir mi?
              Üstadım çok soru sormamışımdır, ancak bu benim 4.üncü linux tabanlı cihazım gerçekten verdiğim para helal olsun, tüplü tv'de kullanıyorum cam gibi görüntüsü var, ısınma problemi yok, aradığınız servis bulunamadı derdi yok, yalnızca kanal sistemi dream 500s gibi olsa tadından yenmeyecek bir cihaz olurmuş, üstadım cevaplayabilirsen çok makbule geçer...Şimdiden teşekkürler

Yorum yap

Usb kayıt şu an yok.Mkv oynatır,kanal isimlerini değiştirmeyi ve düzenlemeyi Dreamset editle yapabilirsiniz.Qick button eklentisi ile tuş atama yapabilirsiniz.Kanal sistemi 500s den daha iyi.Zaten VU+DUO bölümünde solo içinde gereken bilgiler veriliyor.Sistem olarak aynısı.

Yorum yap

Üstadım cevapların için teşekkürler bu bahsettiğin Qick button eklentisini nasıl cihaza ekleyeceğiz, bu konuda daha ayrıntılı cevap yazabilirsen benim gibi birçok arkadaşın da derdine derman olmuş olursun...

Yorum yap

Görüntü kalitesi cözünürlük

arkadaşlar kullandıgım next 2000 hdtv ve 1 adet vu+sola aldım fakat görüntü kalitesi vu+solo nun kötü dikkatlice bakıldımı buzlanma yapıyor vu+solo nun kalitesi renk cözünürlügü nasıl artar kullandıgım lcd SONY 32X500 FULL HDTV VE VU+ SOLADA hdmi kablo next i kullanıyorum sorun nerdedir her iki receiver ful hd 1080i bu konuda yardımlarınızı bekliyorumGÖRÜNTÜ KALİTESİ CÖZÜNÜRLÜK NEDİR

Yorum yap

tunc45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar kullandıgım next 2000 hdtv ve 1 adet vu+sola aldım fakat görüntü kalitesi vu+solo nun kötü dikkatlice bakıldımı buzlanma yapıyor vu+solo nun kalitesi renk cözünürlügü nasıl artar kullandıgım lcd SONY 32X500 FULL HDTV VE VU+ SOLADA hdmi kablo next i kullanıyorum sorun nerdedir her iki receiver ful hd 1080i bu konuda yardımlarınızı bekliyorumGÖRÜNTÜ KALİTESİ CÖZÜNÜRLÜK NEDİR

Kullanılan imajların görüntü kalitesi göre değişir Benim tercihim en iyi persian ve vti imajdır ne tür imaj kullandığınızı bilmiyorum ama kumlanma olayına resimlerden yardım alarak renk çözünürlüğünü ayarlayınız...

Yorum yap

Bende LG SL8000 (200 Hz.) modeli kullanıyorum,görüntü ayarlarından gayet memnunum persian ve blackhole bence gayet başarılı görüntü kalitesinde..Autoresolution ayarlarını da aktif ederseniz görüntüde daha da iyileşme sağlayabilirsiniz.

[B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                        www.next.com.tr

Yorum yap

kullandıgım vti imajdır

memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Kullanılan imajların görüntü kalitesi göre değişir Benim tercihim en iyi persian ve vti imajdır ne tür imaj kullandığınızı bilmiyorum ama kumlanma olayına resimlerden yardım alarak renk çözünürlüğünü ayarlayınız...

kullandıgım vti imajdır

Yorum yap

vu solo aldım srvere içinde full guzel çalışıyor ögrenmek istiyorum yeni bi server aldıgımda nasıl bilgileri girerim server bilgilerini nasıl gorurum bide kanalları nasıl silcez *****ları silmek istiyorum

Yorum yap

fmberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              vu solo aldım srvere içinde full guzel çalışıyor ögrenmek istiyorum yeni bi server aldıgımda nasıl bilgileri girerim server bilgilerini nasıl gorurum bide kanalları nasıl silcez *****ları silmek istiyorum
                              Selamlar Sn @fmberg ;

Cihazınız hayırlı olsun öncelikle Cihazınıza ait yeni bir server aldığınızda buradaki linkte anlatmış olduğumuz gibi bir ftp programı kullanarak bilgilerinizi pc üzerinden gönderebilirsiniz. aynı şekilde şu an cihazınızda bulunan server bilgilerinizi pc ye yedek alabilirsiniz.
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=57160

Kanal düzenleme işini en rahat pc üzerinde düzenleme yaparak yapabilirsiniz Dreambox edit bunun için ideal programlardandır.
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=56238

Cihaz üzerinden kanal silme için ise kanal listesi açık iken silmek istediğiniz kanala gelip menü tuşuna bastığınızda seçilen kanalı sil tuşu ile işinizi görebilirsiniz.

Kolay gelsin.
                              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                              www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X