• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Softcam[geçersiz cas anahtarı]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Softcam[geçersiz cas anahtarı]

slm üstadlar benim sorunum şöyle cihaza yeni sofcam attım ama cihaz yüklemeyi kabul etmedi [geçersiz cas anahtarı]diye bi hata verdi acaba nedendir cevabınız için çok tşk.........
    scorpio--67

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996

sorunsuz...

Yorum yap

~~fyt~~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar soru sorduğumuzda..cevabını aldıktan sonra teşekkür etmesini bilelim lütfen ....
      ben arkadaşın adına teşekkür ederim usta ..eline sağlık

Yorum yap

arkadaşın yazılımı da eski olabilir. Son yazılımı yükleyin sonra güncel softcam atın.

Yorum yap

cihaz 2000 cis süper plus (usb) üzerinde 13,02,2007 yazılımı var.kingston 512 ile 11032007 emukeys dosyasını zipten çıkardıktan sonra cihaza taktım usb okdedkten sonra cas anahtarını yükselmek istiyormusunuz? diye soru çıkıyor.evet dediğimde bilinmeyen cas anahtarı !!!yazıyor cihazdada eror yazıyor. ne yapmalıyım. teşekkürler.

Yorum yap

Softcami açık olarak at usbye görür dosya klasör olarak atma öyle dene sorunsuz okuyor usbden çünkü bizde...
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

ali uyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              cihaz 2000 cis süper plus (usb) üzerinde 13,02,2007 yazılımı var.kingston 512 ile 11032007 emukeys dosyasını zipten çıkardıktan sonra cihaza taktım usb okdedkten sonra cas anahtarını yükselmek istiyormusunuz? diye soru çıkıyor.evet dediğimde bilinmeyen cas anahtarı !!!yazıyor cihazdada eror yazıyor. ne yapmalıyım. teşekkürler.
              Yanlış dosya atmaya çalışıyorsun. Bunu at.

Yorum yap

teşekkürler.

Yorum yap

ali uyar dostum sadece softcam yazan dosyayı usb belleğe kopyala.Aynı klasörde bulunan beni oku dosyası böyle bir hataya sebep veriyor.bunu sildinmi sorun kalmaz..

Yorum yap

soft cam problemi

cihazım 2000 cıs superplus, önceki mesajlardaki sorunlar benimde başıma geldi.Bilinmeyen cas anahtarı uyarısı aldım.Yanıtlardaki gibi yazılımı dosya içine koymadan attım bu kez softcam yüklendi ama tps auto update yapınca yine başarısız yanıtını aldım.Bu arada cihazdaki bilgide 05.03.2007 tarihli yazılım olduğu görülüyor.Bunu anlayamadım oysa en son yazılımı 08.03.2007 tarihinde yüklemiştim ve bir sorun olmamıştı.
                    Son olarak yazılımları vaya softcam dosyalarını tarih sırasına göremi yüklememiz gerekiyor.Mesela 1-2 ay güncelleme yapmayıp 1-2 yazılım veya softcam atlayarak yükleyebilir miyiz?
                    Herkese kolay gelsin...

Yorum yap

arkadaslar benim basıma da geldibu olay usb disklerin markalarına göre degisiyor bende su an 1gb kingston var hiç bir sorun yok bir arkadsım da var aynı hatayı veriyor onun markası degisik ...
                      NEXT 2000 SÜPER HDTV***DM 500S***NEXT 2000 CIS-CX-FTA-USB***NEXT 9000 XCAM ULTRA-CI-FTA***NEXT 1910 HD LCD TV***BEKO BS82 HD READY LCD TV***NEXT D-SMART 9500XCIS***NEXT 7500 FTA-CI***KİNGSTONE 4GB***VE DAHA SAYAMADIGIM NEXT CİHAZLARIII

Türksat(42)+Hotbirt(13)+eutelsatw3(7)+sirus(5)+Ast ra1kr(19)....
                      atla: :iyyy:

İYİYE DEĞİL EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN

NEXT NEXTSTAR SAHİBİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Yorum yap

manta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        cihazım 2000 cıs superplus, önceki mesajlardaki sorunlar benimde başıma geldi.Bilinmeyen cas anahtarı uyarısı aldım.Yanıtlardaki gibi yazılımı dosya içine koymadan attım bu kez softcam yüklendi ama tps auto update yapınca yine başarısız yanıtını aldım.Bu arada cihazdaki bilgide 05.03.2007 tarihli yazılım olduğu görülüyor.Bunu anlayamadım oysa en son yazılımı 08.03.2007 tarihinde yüklemiştim ve bir sorun olmamıştı.
                        Son olarak yazılımları vaya softcam dosyalarını tarih sırasına göremi yüklememiz gerekiyor.Mesela 1-2 ay güncelleme yapmayıp 1-2 yazılım veya softcam atlayarak yükleyebilir miyiz?
                        Herkese kolay gelsin...
                        SuperPlus Cıs yazılımları ayın 5'inde hazırdı ve Tps'in attack yapması bekleniyordu ve beklenen attack geldi, yazılımlar verildi. Yani tarih bu yüzden biraz eski gibi gözüksede yazılım yenidir. Softcam attıktan sonra Tps Au yaptırmana gerek yok zaten. Son bölümdeki sorun ise güncellemeleri istediğin gibi yapabilirsin. Önce veya sonra hiç farketmez cihazında o an ne yüklü ise o geçerlidir. Yani eskiyi atmadım yeni yazılımı almaz gibi sorunlar olmaz.

Yorum yap

çabuk ve anlaşılır yanıt için teşekkürler

Yorum yap

next 2000 superplus

Merhaba,bu yaziyi okumadan once bende usb den softcam atmak istedigimde bilinmeyen cas dosyası diye mesaj almistim,sanirim çözdüm klasor olarak yuklemistim dosya olarak yuklemek gerekiyormus,birde boyle deneyeyim.

Birde bu softcam guncel dosyaları nerden bulurum bildirirmsiniz lutfen
                            [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

qommagene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Merhaba,bu yaziyi okumadan once bende usb den softcam atmak istedigimde bilinmeyen cas dosyası diye mesaj almistim,sanirim çözdüm klasor olarak yuklemistim dosya olarak yuklemek gerekiyormus,birde boyle deneyeyim.

Birde bu softcam guncel dosyaları nerden bulurum bildirirmsiniz lutfen
                              Next Emulation Key Files Mach1 & Tasarım

Buradan takip edebilirsin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X