• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kod:
    channel>
    <title>VEGA - onlinedizi1.co</title>
    <logo_30x30/>
    <stream_url>
    [url]http://onlinedizi1.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[/url]
    </stream_url>
    <description>onlinedizi1.co -</description>
    </channel>
    <channel>
    <title>Openload - onlinedizi1.co</title>
    <logo_30x30/>
    <stream_url>
    [url]http://onlinedizi1.co/players/n/c0ltbnlkN1prMlMyVFJ5U2hYS0pHcVFaWVN6RzBpVnIrZ1ZYbDJIZ2IxQk1Mem1oWm9JZm5pNFJDYjZXQkFNYW9RbUVwMWRjZ3ZQemFxQllhZUlYaFFRVXZoRjlWNmtGaGZKcnRQenFzTWpwWGNNNHVSMnkvM2JBYTVjMUFBQk9PQ3lRbTRJYjNrVHQ4RjR0aXIwZ215SURsbEsvRU9iTXhXVTZCalh1cGJVPXx0bmh4Qk9lQlh1alEyWnFKUXNxVVZFZlErNVZzTWdGbkE2V1dSOWVZVFNVPQ==[/url]
    </stream_url>
    <description>onlinedizi1.co -</description>
    </channel>
    usta openload linkleri onlinedizi.co dan nasıl alacam

ok.ru da sorun yok.senin link de mi şifreli gönderiyor

Yorum yap

• Benim eklentiye;
      eğer ilgili bölümde varsa "önceki ve sonraki sayfa" özelliği eklenmiştir.

Yorum yap

• SLM
        xorion ustat şifre pass alabilirmıyım

selamlar.....

Yorum yap

• Libredeyim hata verdi

Yorum yap

• *** Series Portal (by @ismailglr) ***

The Walking Dead 7.Sezon Tüm Bölümler

eklenmiştir.Yabancı Dizi "Series Portal" da izlenir

not:Mach1 usta affına sığınarak ilk ve son kez "series portal" ın reklamını yapıyorum

Yorum yap

• Bir şifre de ben alsam usta ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

• Bana da kullanıcı adı ve şifre alabilirmiyim.WP2 Aldım

Yorum yap

• Merhaba;

Wetek için Android ve Lg Smart için Webos uygulamasıyla ilgilendiğimden bu konuyla fazla ilgilenemiyorum.

User ve pass isteyen Wetek kullanıcılarına özel mesajla gönderilmiştir.

Not: Wetek Android uygulaması olunca test sürümü dahil, bu eklenti için kullandığınız user ve pass lar kullanılacaktır. Bilgilerinize...

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
                    Merhaba;

Wetek için Android ve Lg Smart için Webos uygulamasıyla ilgilendiğimden bu konuyla fazla ilgilenemiyorum.

User ve pass isteyen Wetek kullanıcılarına özel mesajla gönderilmiştir.

Not: Wetek Android uygulaması olunca test sürümü dahil, bu eklenti için kullandığınız user ve pass lar kullanılacaktır. Bilgilerinize...
                    Usta sen ilgilen ilgilen

Ben de yine unuttu diyordum

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Usta sen ilgilen ilgilen

Ben de yine unuttu diyordum
                      Unutmadım da çok da fazla zaman ayıramıyorum.. Embed player lı yapacağım için çok fazla da uğraştırmaz ama dediğim gibi zaman.....

Yorum yap

• Üstad bir sifrede ben alabilirmiyim..
                        tesekkürler..

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          *** series portal (by @ismailglr) ***

the walking dead 7.sezon tüm bölümler

eklenmiştir.yabancı dizi "series portal" da izlenir

not:mach1 usta affına sığınarak ilk ve son kez "series portal" ın reklamını yapıyorum
                          her daim bu diziyi update yaparsanız sevınırım...
                          WETEK Play 2 4K
                          Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• 7 sezonun tamamı %100 çalışan linkler ile nette sadece 'series portal' da

Yorum yap

• [XorioN] - Wetek uygulamasında openload ve thevideo.me linkleri pair işlemi yapılarak izlenebiliyor.eminim bir çoğunuz bu işlemin nasıl yapılacağını biliyordur ama bilmeyenler için aşşağıdaki anlatım belki yardımcı olur.bu arada bu işlemin daha kolay bir yolunu bilen varsa paylaşsınki bizde o şekilde yapalım

1- siteye giriyoruz https://oload.tv/pair

2 - yukarıdaki resimdeki gibi ben robot değilimi işaretliyoruz.(code falan çıkarsa kutucuğa yazıyoruz,resimli soru varsa soruya göre resimleri işaretliyoruz)

3- Pair simgesini tıklayıp işlemi tamamlıyoruz.

4-herşeyi doğru yaptıysak yukarıdaki gibi ip adresimizde openload pair girişini başarılı bir şekilde yaptığımıza dair ekran gelecektir.bundan sonra iişlemi gerçekleştirdiğimiz aynı ağ üzerinde bulunan kodi [XorioN] - Wetek uygulamasından 4 saat boyunca openload videolarını izleyebiliriz.4 saat sonra bu işlemi yenilemek gerekmektedir.iyi seyirler..

hemen hemen aynı işlemi thevideo.me linkleri içinde yapıp bu tür linkleride uygulama üzerinden seyredebilirsiniz.

Thevideo.me pair adresi : https://thevideo.me/pair

Yorum yap

• Eklentiyi update ettiim. Yeni sürüm 1.1.0 dır. Oto update olmazsa manuel olarak update ediniz.

Video'nun stop yapıldıktan sonra yeniden play olması sorunu çözülmüştür.. Ayrıca kod yapısında da önemli değişiklikler yapılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X